Krāsošana

krāsošana foto attēls

Krāsošana - jautājumi un diskusijas

Grīdas krāsa (21)
Dikti nepatīk tradicionālie "grīdas krāsu" toņi. Esmu beidzot nokasījusi veco, bišķi pieslīpējusi, piešpaktelējusi un atradusi sev interesantu alkīda emalju. Vai tā ir piemērota un pietiekoši izturīga grīdai.
18:26 vai tad mūsdienās nav tā, ka paņem bāzi no normāla ražotāja, kas paredzēta grīdām un uzjauc toni kādu sirds kāro. kāda tur vēl pašrocīga miksēšana lai bēšu dabūtu? Jāskatās, lai tā ir domāta grīdām, ir arī parastās alkīda emaljas, kas paredzētas vairāk dekotatīvām virsmām, nevis praktiskām. Tas, ko saka virsaitis saka par slodzes notūrību ir galīgi garām, pirmo reizi ko tādu dzirdu, neviens ražotājs tādus testus krāsai neveic, ir citas kvalitātes kontroles sistēmas. Atceries nokrāsot 2-3 reizes ar GRĪDAS krāsu un privātai lietošanai būs gana labi. Ja jau esi tā nocīnījusies tad uzliec tonētu eļļu. Būs pavisam cita lieta. es ari par baltu griidu! Man tada ir,ar melnam listem. Balts paklajs,ar melnam malam,fantastiski! Ilgi baidijos,bet ne mirkli nenozeloju! Vai tad veikalos vairs pēc kataloga krāsas nemiksē? Pagājušvasar varēja izvēlēties kādu no 2000 toņiem. ··· Krāsošana: Grīdas krāsa lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Kā remontēt ar krītu krāsotus reģipša griestus? (10)
tā lai nelobītos no reģipša papīra kārtiņa un neveidojas pumpa
Droši vien nav mitrum izturīgais reģipsis, tāpēc mazgāt krītu nost nevar! Ja biezs krīta slānis, tad var pa sauso nokasīt- cik var un pacietība ļauj! Un tad to, kas palicis nostiprini ar dziļumgrunti! Un tad jau var špaktelēt. Kasi nost kriitu un gruntee. Kraasot var ar Bindo20 , bet buus spiidiigi griesti , un redzees visus defektinjus. Labaak kraaso ar mateetu kraasu, piem Bindo 3 vai Bindo7. Vēl ir variants...Ko iesaku daudziem ,pie štruntīgi uzlikta riģipša ( izcelsme-Rīgas ģipsis!!)..
Liriet virsū otro kārtu , gan uz sienām ,gan griestiem..
Jurks, palabošu- nevis zilgans, bet zaļš. Jā! Kā shveps raksta! Tā grunte, kādreiz saucām- tīfgrunte! Iziet visam cauri un nostiprina. Bet par cik regips nav mitrum izturīgs, bet var būt ir? Ja zilgans tad ir! Ja nav tad nevajag uz reiz baigi trekni gruntēt, labāk pa druskai vairākas reizes, starp reizēm lai nožūst. ··· Krāsošana: Kā remontēt ar krītu krāsotus... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Divkomponenšu krāsa, zila, vannai...? (3)
Kāds nezin, kur normālu krāsu čuguna vannai nopirkt? gadus 10 atpakaļ tika nopirkta k-rautā - tumši zila, divkomponenšu, ne nosaukumu, ne brendu neatceros. konsultants noteica, ka vannai ar būšot ok, oriģinālā, ja nejaucu, uz bunžas bij...
Es dzīveslaikā izmēģināju vairākas krāsas. nekas normāli neturas. Beigās ieliku čuguna vannā akrila vannu ( meklē vanna vannāpiedāvājumā bija 4 krāsu toņi: balts , rozīgs, zilgans , zaļgans. Es apmierināta. Bija Alcro krāsa, ja nemaldos, Servalac. Man šķiet, ka stulbo Eiropas prasību dēļ izņemta no tirdzniecības, vismaz vairs nav sastapta, katalogos arī vairs nav.
Ir Penosil-am kaut kāds komplekts, taču ilgi žūstot un ja gribi zilu, tad esot jātonē. (Grunts ar emalju, abi divkomponentu).
··· Krāsošana: Divkomponenšu krāsa, zila,... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Linoleja krāsošana (10)
Vai vecu linoleju ir iespējams nokrāsot?
iespeejams jau ir, bet par sekaam - negalvoju... nee. a kas tev vinjsh - kaut kaadaa plazmas agregaatstaavoklii?

es domaaju, ka jebkuru cietu vielu var nokraasot.

cits jautaajums - vai vajag. spriezhot peec, taa, ka linolejs ir sameeraa miiksts, tad kraasa saplaisaas un novelsies.

manupraat.
Nokraasot var visu, bet vai nav drosaak uzlikt jaunu linoleju, jo kraasa ljoti aatri izdils. Cilveeki kraaso, bet labaak ielikt laminaatu veseliigaaks par linoleju vai nomainiit uz jaunu. ··· Krāsošana: Linoleja krāsošana lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Neiesaku.
Tikai "vanna vannā" vai līdzīgs risinājums. Jo krāsa temperatūras un mitruma ietekmē, ātrāk vai vēlāk sāks lobīties nost. Tas ir neizbēgami. Un lobās ilgi un mokoši.
Cik dzirdēts, tad tā "vanna-vannā" atjaunotā vanna būs smuka tikai pāris gadus. Es nopirku jaunu čuguna emaljēto vannu no lētā gala ķīniešu piedāvājuma. Nu jau kalpo 9. gadi - vanna smuka, balta vēl joprojām. Izmaksāja toreiz tikai nedaudz dārgāk, kā būtu maksājusi "Vanna-vannā" restaurēšana. Protams, ka jaunu vannu. Nav taču dārgas, ja pērk bez visādiem nevajadzīgiem vieboniem. Vairākus gadus atpakaļ, kad vēlējos restaurēt savu vannu, zvanīju viņiem un interesējos. Viņi varēja restaurēt tikai Standarta izmēra veco krievu laika vannu. Garantiju gan nedeva, kā Vucis teica 15.gadus, bet ja nemaldos tikai 5-cus, pie nosacījuma, ka vannas virsma tiek speciāli kopta+ nedrīkst būt skrāpējumu utml. Tā kā aprēķinātās kopējās izmaksas ļoti maz atšķīrās no pilnībā jaunas vannas iegādes un uzstādīšanas nopirku jaunu čuguna vannu. Veco vannu sagrieza un paši aizveda jaunās vannas uzstādītājs santehniķis - laikam var izdevīgi nodot lūžņos. Nebūs tiesa. Vannai vannā dod 15 gadu garantiju, man kalpo jau 8 un ir tikpat glīta. Čuguna vanna ir reāla vērtība, jo labi tur siltumu, bet ieklātais akrils glābj sabojāto emalju. Pēc tiem 15 gadiem var ņemt ārā un klāt par jaunu. ··· Krāsošana: Kā atjaunot vannas emalju ar... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kā krāsot alumīnija krēslu? (5)
Esmu nodomājusi atjaunot vienu vecu vasaras krēslu, kam ir alumīnija rāmis. Gribētos, lai ir smuki :) Jautājums- kādu krāsu vajadzētu iegādāties (rāmja nokrāsošanai)? Vai ir kā īpaši jāsagatavo pirms krāsošanas? vai labāk atstāt kāds ir?
Palasies šeit info:
http://www.rilak.eu/?lng=lv&id=begin&idd=produkcija&dbfn=metal

Varianti ir - paskaties, kas taviem apstākļiem būs piemērotāks. Lai vieglāk noorentētos ieraksti brauzera search lodziņā alumīn...būs vieglāk atrast pareizos produktus.
Speciaalu kraasu alumiinijam vajaga. Esmu aizmirsis firmas nosaukumu, kas taadas tirgoja, bet bija Siguldaa. Padaargas, bet citas uz alumiinija slikti tureesies. Vairums krāsu slikti turās pie alumīnija.
Ir divi paņēmieni, ko derētu veikt pirms krāsošanas :
1. Notīrīt visu veco un noslīpēt virsmu ar vidēju smilšpapīru
2. Nomazgāt ar acetonu (obligāti acetonu, nevis 646. šķīdinātāju)
Lai nokrāsotu alumīniju, jālieto speciāla grunts (un šinī gadījumā tā ir galvenā vērā ņemamā lieta), savādāk krāsa nebūs noturīga. Par konkrētu materiālu var izšķirties, izpētot dažādu firmu piedāvājumus sadaļā gruntis krāsainajiem un cinkotajiem metāliem. No Rinkuļa ieteiktās RILAK produkcijas tev būtu piemērota Neosprint Primer grunts. ··· Krāsošana: Kā krāsot alumīnija krēslu? lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Cik nepreciizs jautaajums, tik nepreciiza atbilde - ar konkreetiem griestiem piemeerotu grunti. Veikalaa pateiks, tik neaizmirsti, ka tev jaazin arii pateikt kaadi tie griesti, kas par materiaalu un kaadaa staavoklii. Ar Tīf grunti firmas Knauf. Vislabākais ir ar STOPGRUND. Vēl ideālāka vairāk nav uz pasaules grunts tieši griestiem. ··· Krāsošana: Ar kādu grunti labāk gruntēt... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
PVC materiāla krāsošana (4)
Kā vislabāk nokrāsot PVC materiāla kanalizācijas cauruli. Doma to ir maksimāli saskrāpēt, lai nedrūp nost, bet tomēr ir jautājums kādu "ķīseli" vislabāk klāt tieši virsū, pirms krāsot ar alkīda emalju (piemēram). Kas vislabāk turētos pie...
Nē, nu var jau taisīt visādas izvirtības, pielietojot speciālas saķeres gruntis, piemēram, no autokrāsotāju arsenāla. Ja pariezi atceros, tad lielākā daļa plastmasas gruntenes ir pūšamo aerosolu formātā. Bet vai tas tiešām ir to vērts?! Ja vien nedomā to cauruli apgrābstīt divreiz dienā, tad nomauc ar parastu emulsiju, un viss... Krāsošana nav kool mūsdienās:
Ja angļu mēle ir ok, tad palasi šo:
http://makezine.com/projects/make-30/stain-pvc-any-color-you-like/
pa vienkāršo, jebkurā autokrāsu veikalā baloniņā grunts -Adhesive primer, vigli uzpūš plastmasas detaļām un pēc 5 min var klāt virsū krāsu pēc izvēles...djoševo i serdito. ··· Krāsošana: PVC materiāla krāsošana lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Virtuvē padomju laika griesti, kā nokasīt veco krāsu? (11)
Noprot, ka sajaukts krīts ar baltu krāsu , vietām atlobījies, slapinot un kasot nost iet vietām. ja tstaasu to kas nenāk nost vai atkal nelobīsies
Silts ziepjūdens ,lielā maklovica ,kāpnes un špahteļlāpstiņa .Var nokasīt līdz "kaulam",un tad līdzināt ,vilkt ,taisnot darināt un dekorēt ,kā sirds vēlās . Sniegarozei jaapiekrīt...vienīgi--pirms kā vēlas-- kaadu grunti savelkošu:) I Var labot šos pašus griestus :
1) Nolādēt 15x to mūdzi, kas tādu *uiņu uzmeistarojis, 2) mazgāt un kasīt nost visu to, kas nāk un kas nenāk, 3) dziļumgrunts, bet ne no lētajiem sūdiem 4) rotband, ja vajag piemest dziļākas vagas 5) špahtelējums 6)tālāk pēc izvēles. (betokontaktu lieto zem flīzēm vai vietās, kur skaidri redzams, ka ar labu apmetums klāt neturēsies,izkritušās paneļu šuvēs utt.Ja tādas vietas ir, tad betokontakts pirms rotband)
II Var likt jaunus griestus no riģipša
III Var likt piekaramos griestus
es gan liktu nošaut to, kurš izgudrojis reģipsi.... pieliec piekaramos griestus un viss:) ··· Krāsošana: Virtuvē padomju laika griesti,... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Vai var krāsot putuplasta griestu plātnes? (16)
Lūdzu padomu pieredzes bagātajiem: Vēlos pati atsvaidzināt istabā reljefu putuplasta griestu segumu nokrāsojot tos ar ūdens emulsiju. Vai to var darīt ar rullīti? Vai putuplastu vispār drīkst krāsot? Paldies.
Un kāpēc lai nevarētu, bet tu nepareizi darīsi māšuk. Uzlīmē plāksnēm vispirms plastikāta loksnes un krāso loksnes, nevis paneļus, tu ne ar kādiem rullīsiem mūzam nedabūsi vajadzīgo gludumu. Bet... krāsot var/drīkst gandrīz visu, pat degunu. Putuplasta dekoratīvo griestu plākšņu galvenie trumpji ir siltuma un trokšņu izolācija, kā arī iespēja paslēpt griestu virsmas defektus. Gadījumā, ja putuplasta plāksnes laika gaitā nodzeltējušas , tās var vienkārši nokrāsot ar ūdens emulsijas krāsu. Rullīti nospiežot, veidosies reljefs divkrāsu raksts, bet atstājot mitrāku, plāksnes tiks nokrāsotas pilnībā. (Nekas uz galvas Tev negāzīsies) Mieriigi;)) tik taadu treknaaku rulliiti panjem ;)D bez pindzeles arii neiztikt:) driikst, tonee emulsiju kaadaa tonii veelies un kraaso .... ar rulli vai otu, atkariigs no reljefa, ja saliidzinoshi gluds, tad var ar rulli ! Tikai ne ar nitrokrāsu, jo putuplasts acetonā ļoti labi šķīst ! :D ··· Krāsošana: Vai var krāsot putuplasta... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu