Krāsns

krāsns foto attēls

Krāsns - jautājumi un diskusijas

Malkas krāsns mūrēšanas izmaksas, meistari (5)
Vajag uzmūrēt malkas krāsni Aptuvenie izmēri 70x90x200 cm. Cik maksātu darbs? Ir kāds labs meistars? Neskopojaties, padalāties ar iespaidiem, ieteikumiem.
Pagājušo gadu tika mūrēta apmēram tāda malkas krāsns dzīvoklī. Materiāls, atkarīgs - kādus ķieģeļus izvēlēsies,no 400e. Darbs-apmēram tikpat. Meistaru varu ieteikt,ja interesē-uzrakstīšu privāti. Saucas,trīscuku krāsns. Vidusdaļu iesaku mūrēt nevis no ķieģeļiem,bet likt zilo akmeni.Labi tur siltumu,nesprēgā.
Pārkurinot nostaigā visas krāsnis,arī podiņu.
Sveicināti!
Ja ir radušies kādi jautājumi par krāsnīm, kamīniem, taupības krāsniņām, to mūrēšanai, apmeklējiet manu mājaslapas adresi!

krasnis.mozello.lv
Te - http://www.lak.lv/pub/index.php?id=334 daži ir, saraksts gan pavisam īsiņš. Vajadzētu jau zināt kurā Latvijas galā. Ekonomiska podiņu krāsns, kas vienmērīgi atdos siltumu šādos izmēros, ļoti aptuveni varētu izmaksāt ap 2000 euriku. Sarkano ķieģeļu krāsns ,,nostaigās´´, būs plaisas šuvēs un tas ir bīstami, to pateiks jebkurš vecmeistars. Esmu redzējis arī veiksmīgus risinājumus ar čaulām pirmajā kanālāun ko tik vēl nē, bet podiņu krāsns tā tomēr ir erotika! Es parasti vēlos redzēt ko meistars vēl ir uzmūrējis, savādāk mums LV visi māk remontēt auto un mājas celt. Starpība naudā būs simtos, bet uzdodot sev retorisku jautājumu, vai tas būs svarīgi pēc 10 gadiem...vērts padomāt, vai knapināt kapeiku. ··· Krāsns: Malkas krāsns mūrēšanas... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kā mūrēt holandiešu krāsni? (6)
Pēc paziņu ieteikuma vēlamies telpā (36 m2 platība) nomainīt veco apaļo krāsni pret holandiešu krāsni. Kādi ir šīs krāsns "+" un "-" un to cik daudz un kādi materiāli ir nepieciešami tās mūrēšanai, kāda ir šis krāsns siltumatdeve un...
Pirmkārt meistari , bet tos vēl var atrast ( ar uguni meklējot). Nauda skarba, manuprāt gandrīz tuvu norvēģu( varbūt kļūdos par nacionalitāti) akmens krāsns cenai. Siltumatdeve kā visām ķieģeļu- podiņu krāsnīm. Drošiba tāda pat kā jebkurai malkas kurtuvei.
Es ar podiņu krāšni nemērkaķotos,jo ieguldītie līdzekļi ir nopietni, garantija ka trāpīsies zinošs krāns mūrnieks nekāda. Un kvalitāti grūti pārbaudīt grūti.
No holandiešu podiņiem. "Krāsnis un pareiza kurināšana", ir e-versija un drukātā. ...neko nezinu- bet ja jau reiz tā krāsns ir murejama tad kaut kādam siltumam ar jābut..
Pamatā jau ir tā, vecajām muretajām krāsnim- jo biezakas sienas, jo vairāk jākurina bet ari siltums ilgāk turesies....plānās- ātri uzsilst, atri atdziest...
gogle protams zina :) es arī ko līdzīgu reiz uzmūrēju, bija labi silti.
jolaini vispār te ar šādiem jautājumiem nākt http://allbuildingtips.com/lv/pages/367562
··· Krāsns: Kā mūrēt holandiešu krāsni? lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Jā var likt spainī, vecā vannā pastāvēt, kamēr burbuļi iziet. Par daudz nebūs. Vispār jau pareizi tos būtu atstāt mirkt vismaz uz diennakti - tas attiecas gan uz ķieģeļiem, gan arī keramiskajām flīzēm starp citu.

Par sertificētajiem speciālistiem.... :) Neviens peļņas laikā neies cackāties tā, kā to darītu tu pats, būvējot priekš sevis. Ir redzēti flīzētāji, kas neko nedara, ir redzēti, kas flīzes gruntē ar betonkontakt, ir redzētas flīzes, kuras pēc 10 gadiem neatrausi, ir redzētas flīzes, kas pašas no sienas nobirst jau pēc gada.
Jā! Obligāti. Un mūrējot pilnīgi jebko. Pretējā gadījumā ķieģelis iesūc sevī visu mitrumu un pēc visai neilga laika visas sastāvdaļas pa" skaisto" atdalās. Vislabāk, kad ūdens pilnībā pārklāj ķieģeļus :) Ja ··· Krāsns: Vai ķieģeļi pirms plīts... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Krāsniņa standarta 3 istabu dzīvoklī laukos (18)
Jautājums vienkāršs- Labākā krāsniņa par zemāko cenu 3 ist. dzīvoklī!? Skatos te internetā ir tādas MINI sākot no 120-150 eiro(laikam poļu). Vai tāda derēs!? Varbūt kādam ir pieredze. Kā viņas uzvedās, vai laba vilkme, ekonomija un tt.!?...
-,ka 3 istabas izvietotas un vai no tas,kur staves krasnina siltais gais pietiekosi nonaks lidz parejam divam? Ar šādam krāsniņām ir tā, kamēr kuras, silda, kā ne, tā momentā atdziest. Ja istabas 3, tad jautājums, kā panāksi krāsns siltuma pieplūdi atlikušajās 3 telpās/ 2 istabas, virtuve, varbūt pat vannas istaba?/ man virtuvē ir maza čuguna krāsniņa(divistabu dzīvoklī),bet ,ja arī istabā nebūtu kamīnkrāsns,nedomāju,ka viss dzīvoklis būtu pietiekami silts Neapkurināmajā istabā kakti pelēs. Vai nebūtu labāk piemeklēt 2 istabu, ja te istaba lieka. Vilkme nav atkarīga no krāsniņas, bet gan no skursteņa diametra, augstuma, pieslēguma.
Eļļas radiatori- vai nav traki dārgi ar elektrību apsildīt.Varbūt efektīgāk mūrēt krāsnis, tās siltumu tur ilgi un gadiem ilgi kalpos.
Un kāda dzīvoklī tad ir pašreizējā apkure, ja pašam jāliek krāsns?
Un vai normāls skurstenis tajā dzīvoklī arī ir, lai to krāsni varētu pieslēgt?
··· Krāsns: Krāsniņa standarta 3 istabu... lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Cik izmaksā plīts pārmūrēšana? (11)
Cik izmaksā plīts pārmūrēšana?
nu vispar tas ir atkarigs kada tev ir vai 2 rinku un vai ir aizmukure tas grapis kur sildas udens un kads meistars taisa piemeram es varetu usraisit 2 dienas Plītis ir dažādas. Iemet izmērus, tad varbūt kāds pateiks. Nedrīkst pirms maksāt meistariem,dzeru un aizgāju. Man lauku mājā pārmūrēja lielāku kā bija , tad vēl lati bija, pēdejais gads - 700 ls .
Grozies kā gribi.
Nopērc celtniecības veikalā karstumizturīgo javu, samaisi un uz priekšu, izmaksās kādi 20eu - cik tur tā darba! Ja gribi jaunu mūret - mazāk par kādi 250, vai pat visi 400eu, nebūs. Karstumizturīgie ķieģeļi padārgi, meistari ar par velti nestrādā. ··· Krāsns: Cik izmaksā plīts pārmūrēšana? lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Thermo Vulkan krāsniņa (1)
Vai kāds varētu ko pastāstīt par centrālapkures krāsniņu Thermo Vulkan? Serbijas krāsniņa ko izplata Kamīniplus
Tā būtu nopērkama par~1050eur. Viadrus U22 =~700eur- it depends of your money- like everything..;) ··· Krāsns: Thermo Vulkan krāsniņa lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Sodrēju smaka no krāsns to nekurinot (3)
Jotul krāsniņu nekurinām, bet nāk sodrēju smaka istabā, kāpēc tā varētu būt un ko tur var darīt?
Pieveers uzmaniibu vai shii paraadiba ir iipashi izteita briizhos, kad straadaa virtuves vai sanmezgla (vai abas) nosuuces. Ja logi un durvis ir gana bliivi aiztaisiiti, tad caur krasni rauj iekshaa gaisu, pat oie aizveerta shiibera. Risinaajums - organizeet gaisa piepluudi telpai. ...mitrums- kondensāts...nedažuvusi malciņa... šīberi vaļā, durtiņas nedaudz pavērtas, iztīri pelnus, ieliec sausu malku, lai ātrāk uzsūc mitrumu un varbūt jāpadomā par jumtiņu skurstenim. ··· Krāsns: Sodrēju smaka no krāsns to... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Nopērc tvana detektoru, tie nav dārgi. Tie esot jāliek ceļu augstumā blakus gultai, jo tvans pa leju it kā vairāk sakrājoties. Tā būs pavisam droši. Kad būs palikusi tikai kāda kvēlojoša ogle, bez liesmām. Kamēr ir redzamas starp oglēm mazas dzeltenas vai zilas liesmiņas, tikmēr vēl nedrīkst. ar krāsns kruķi ogles samaisot, oglēm jāizskatās izdzisušām, krāsns šīberi uzreiz ciet never, bet to dara pakāpeniski, izdziestot oglēm, labāk saglabājas siltums, neaizmirsti, aizverot šīberi, arī aizvērt krāsns durtiņas... bez liesmas domājams... tādas kā bildē es vēl sarušinātu.. kādas 5 min pagaidītu, un tad aizvērtu šīberi :D parušini, kad jau viss izkurējies, ogles nekvēl, piever mazliet šiberīti, ne līdz galam, pēc kādām 10 min vēl parušini, ja dzirksteļu nav un viss mierīgi oglēs, tad vari taisīt ciet ··· Krāsns: Kad drīkst aiztaisīt krāsns... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
kā pareizi - pa kārtām uzmūrēt plīti (12)
lauku virtuvē gribētu uzmūrēt plīti kur ziemā uzsildīt lopiem ūdeni.kā pareizi uzmūrēt-pa kārtām.vecā bija sabrukusi.skursteni domāju likt no saliekamiem blokiem,siltināto
https://www.youtube.com/watch?v=I4up-2P_lkc Dubļus samaisi pēc proporcijām, bet ja neproti likt ķieģeļus vajadzīgā secībā, paņem rūtiņu lapu un sazīmē pa kārtām - 2 rūtiņas garums, 1 rūtiņa platums, skaties, lai stūros un mūrī ķieģeļi saistītos, būtu pamīšus, lai šuves nebūtu pretī, tā arī visa gudrība ...
Tad arī vari pamodelēt, kāda plīts tev labāk sanāk un patīk, bet par vilkmi, neķer kreņķi, ja ir normāls skurstenis, tad arī ugunskuru vari kurināt un viņš dūmus izvilks.
google.com Maali - tas ir skaisti, bet muusdienaas ir ugunsdroshie kjiegjelji un karstumizturiiga java dabuujama katraa lielaakaa celtnieciibas veikalaa. Esmu gan muureejis tikai tvaika katlu kurtuves, tur galvenais bija - nepparforseet ar pirmo kurinaashanu - ljoti leenaam un vienmeeriigi. Sen ar to neesmu darbojies,tāpēc neesmu lietas kursā,kas ir tagad. Zinu,kā bija kādreiz.
A ugunsdrošie ķieģeļi viņam būs vajadzīgi seši vai astoņi,atkarībā mazo vai lielo kurtuvi taisīs. Ja liks vairāk,tā būs izšķērdība,jeb nezināšāna.
··· Krāsns: kā pareizi - pa kārtām uzmūrēt... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Ārpusē apkures metāla truba pil - ko darīt? (13)
Istaba liela aukstaka laika pavesi ieliku norvegu krasninu,nopirku trubas bieza melna metala,ir ari jumtins tagad skatos ārpusē pil melns skidrums zālē nesmuki,ko var darit lietas labā. Dazs saka vajadzeja pirkt dubultas trubas!!!!!! Ko...
Atdziest dūmgāzes un pil kondensāts. Ko nu, pil? Tā ir ,ja nezin ko pērk.:) Skurstenis. :) Duumvadam jaabuut siltam visu laiku,,tad nekondenseesies duumi! Kaa to izdariit,vajadzeeja domaat -iespeeju daudz,visas ljoti naudiigas:D tai pashaa veikalaa kur pirki ,izstaastiis kaa noveerst.
buus jaamaksaa.
labs rezultaats naff garanteets.
Bet naudas izmeshana garanteeta!:D ··· Krāsns: Ārpusē apkures metāla truba pil... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu