Boileri

Boileri - jautājumi un diskusijas

Anods boilerim (8)
Vajadzība mainīt anodu karstā ūdens boilerī. .. kā zināms, magnija anods piedod karstajam ūdenim nepatīkamu smaku, esmu dzirdējis ka esot alumīnija anodi kuriem nepiemī šī negatīvā īpašība, kur lai tādu nopērk? Vai kādam(ai) ir kāda...
Tajaa uudens boilerii, ko, elektroliize notiek vai? Jeb sarunas karstumaa par anodu atljaujies nodeeveet sildelementu? Tā jau tos sildelementus tautā sauc.Anodi jāmaina ik pēc 2-3 gadiem.Nezinu gan par to smaku,jo es boileri regulāri lietoju,dzēris ar to ūdeni neesmu,nekādas smakas pagaidām nav. Diemžel alumīnijas anodi nepastāv....jalieto tikai to sildelementu kas ir pāredzets tehniskāja pase kās dotā ....Lai noverst nepatīkamo smakū,ļoti rets gadījums,japielieto attiecīgo filtru ar nomainamo katridžu....katridžu tipu nosāka ūdens analīze... Griezies pie tirgotājiem! Firmas "SB", "FAN" u.c. anods nav sildelements ...
filtri visticamaak nenoveersiis smaku boilerim ... kur nu vel kartridzveida :)
nu ja to izraisa anods .. par anodu materiaaliem nemaaceeshu teikt, bet smaku var noveerst to nomainot vai iznemot (iznemt var tikai gadiijumaa, ja uudens attiiriits) ..
smaka var buut ari no bakteerijaam boilerii, jo 50-60 temperatuura ir loti labveeliiga bakt vairoshanaas .. bet tur pavisam citi risinaajumi!
karoche, tieshaam vislabaak griezties pie tirgotaajiem!
··· Boileri: Anods boilerim lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Malkas ūdens sildīsanas krāsniņas uzstādīšana virtuvē (2)
Vēlētos ieteikumus, idejas, shēmas, jo tā krāsniņa man vajadzīga.
1.vai tā ir privātmāja. 2.krāsniņas tips nosaukums.3. cik tālu atrodas dūmvads(skurstenis).no pieredzes jaunajām krāsniņām ir ļoti laba siltumatdeve un parasti jāņem vērā ka dūmgāzes ir aukstas,kas laika gaitā var radīt lielas problēmas. Skursteñslaucìtàjs 26248242 ··· Boileri: Malkas ūdens sildīsanas... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Ūdens sildītājs (boileris) tek (11)
Kādas formas labāk izvēlēties, šodien pārsteigums, sāka tecēt, jāmaina. Bija Ariston.Kalpoja 6,5 gadus. Vai tas ilgums bija ok? Ja ir kādam laba meistara telefons, uzrakstiet vēstulītē privāti.Neko pati no boileriem nesaprotu. Kādu...
Ilgums nav OK. Acīmredzot blīve čupā, nomainīt un varēs strādāt nākamos 6 gadus. Ja nu vienīgi blīves pie vainas...lai meistars apskatās:):):) man zviedru jau kādus gadus 12 un strādā ,kā nemetās:) Pameklē ss.lv... Bliives parasti pashas no sevis nesak teceet. Visticamaak buus izruuseejis, Man bija tieshi taapat, ka Aristons saaka teceet, jo izruuseja.
Pirms 4.5 gadiem uzliku Cumulus (razhots AAE) bija vislabaakaa cena. Pagaidaam nekaadu suudziibu. Taissijis valjaa esmu vienreiz, pirms 2 gadiem, netiirumu nabija daudz, anods arii mainiit neprasiijaas. (labs uudens, Baltezera)
Atnaaks vasara, buus atkal jaaiztiira un jaaveic apkope.
Ja vajag nomainiit, varu paliidzet, ir pieredze.
no sākuma jāatskrūvē un jāpaskatās kas pie vainas.. tad var izdarīt kādus secinājumus.. parasti pie vainas ir tiešām sīkumi, bet cilvēki neziņā pērk jaunu ··· Boileri: Ūdens sildītājs (boileris) tek lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Boileris vai caurplūdes ūdens sildītājs? (13)
Kādi ir parastā boilera un caurplūdes ūdens sildītāja plusi un mīnusi? Kurš ir mazāk patērē elektrību? Ko jūs ieteiktu?
Ja atlauj instalacija un latvenergo tikai un vienigi caurpludes..maksajam tikai par to ko lietojam un miers! Ja caurplūdes sildītājs patērē maz, tad arī sasilda neko t.i. lēni un maz ūdens, ja tas ir spēcīgs un ūdens tā kā pietiktu, tad vadi un kontaksti netur - sakūst!!! un piedevām rij elektrību. Man ir bijuši visādi, tomēr ja atkal vajadzētu nekādā gadījumā neņemtu caurplūdes ( ja nu vienīigi lai 2 x dienā rokas nomazgātu). /piekriit oHo par to churinju/ :)
Man maajaa ir boileris kaa boileris, bet pirtii ieliku to churinjveidiigo.Un ljoti aatri nonjeemu un izmetu.
Caurteces sildiiitaajs tieshaam der, ja to lieto reti, piem., roku un paaris shkjiivju un dakshinju nomazgaashanai.
un tieši tā - ja atradīsi caurplūdes sildītāju ar 2-3kW jaudu, tad ūdens tecēs kā čuriņa Prostamol Uno reklāmas mērķauditorijas tipiskajam pārstāvim :) ja ar elektriibu darbinaamie tad caurteces ir ekonomiskaaks un arii atljauj uzsildiit jebkuru uudens daudzumu aatri. truukums ka vajag labu elektropievadi, vismaz 20 amperus, un taada ir reti kur. ··· Boileri: Boileris vai caurplūdes ūdens... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Boilera izvēle (10)
Dzīvoklī jāmaina el. ūdens boileris. Pagaidām esmu izvēlējusies franču Thermor 261058 ACI . Lūdzu Jūsu (pieredzējušu lietotāju) viedokli par šī el. boilera labām vai sliktām īpašībām. Varbūt variet ieteikt ko labāku un ilgmūžīgāku?
uz savas aadas esmu paarliecinajies, ka vislabakais ir Elektrolux.... ekanomisks, ilgmuuzhiigs utt... Boilers ir tik prasta ierīce, ka ilgmūžība pagarinās caur 5-10 latiem, kuri jāizdod par sildelementu, kad tas beidz eksistēt. Ilgmūžību arī nosaka filtrs pirms biolera, jo ja ūdens ir netīrs, tad nekāda firmas zīme nelīdzēs. Es pirktu lētāko, populārāko, vajadzīgo tilpumu un miers. Jā, ja boilera maiņa ir tikai tāpēc, ka nesilda, tad es personīgi padomātu tikai par sildelementa maiņu. Tas ir apmēram tas pats, ka ja tēkanna aizaug ar katlakmeni un tad lidināt ārā un pirkt uzreizi jaunu. Liec tik kaut kādu grabažu virsū -galīgi vienalga !:) Man te viens importa kolēga saka, ka esot tādas uzpariktes uz krāna, kas sakarsē ūdeni tā tecēšanas laikā. Kāds par tādu nav neko dzirdējis? Tas boilers tomēr baigi lielu vietu aizņem. ··· Boileri: Boilera izvēle lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kas Latvijā izplata Thermor? (1)
Kas Latvijā izplata " Thermor " ? ( http://www.thermor.fr/ )
Firma "Laks T", atrodas Cēsu ielā 31/3. Telefons gan nav pa rokai. Bet boileri tiešām labi, rekomendēju.:) ··· Boileri: Kas Latvijā izplata Thermor? lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Gāzes boilera (Dražice) apkope (4)
Vai boilerim (Dražice, apmēram kā attēlā), kuru silda gāzes apkures katls caur siltummaini ir nepieciešama kāda regulārā apkope? Vai to var veikt paša spēkiem?
Kas tas ir - boileris vai vienkaarshi siltaa uudens tvertne? Ja boileris(ieriice, kura silda shkjidrumu), tad tam ir paredzeeta apkope peec instrukcijas. Ja vienkaarshi tvertne siltam uudenim, tad tikai regulaari jaapaarbauda, vai nav netiirumi, noseedumi sakraajushies un varbuut jaaizskalo, iipashi, ja temperatuuras zem 40 graadiem. Nevar. Jāgriežas pie sertificētiem speciālistiem. DRAŽICEboileri ir vieni no ekonomiskākajiem, kas ir pieejami tirgū, turklāt boileri ir īpaši ar to, ka to elektriskais tens - tas nav ūdenī iegremdēts spirālveida sildelements, bet gan sausa keramiskā caurule, kura ir ievietota biezā tērauda korpusā, kas ir īpaši izturīga, piemēram, pret cietu ūdeni. Pēdējais koments izskatās pēc SB pārstāvju reklāmas...
Boileri nevar tā vnk atskūvēt un iztīrīt. Ja silda caur čūsku, tad kāda runa par teniem vēl?
Var palaist atkaļķotāju siltummainī. Bez boileta šķērēšanas uz pusēm, tad arī viss, ko var darīt. Parasti mirstīgie savu boileri lieto 10 gadus līdz viņš aizaug un jāmet ārā. Diezin vai, ka reizi gadā veikt apkopi pa 50 vai 100 eur būs izdevīgāk, kā neko nedarot pēc 10 gadiem nopirkt jaunu pa 450€
··· Boileri: Gāzes boilera (Dražice) apkope lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kā pareizi tīrīt mazos boilerus? (10)
kalpo jau kādus gadus 12-13, vajadzētu iztīrīt, bet skatos, ka izjaukšanai tas laikam nav paredzēts. kā tiem ir iespējams veikt apkopi, vienkārši paskalojot? saucas REGENT, cik saprotu, tad tas ir zem itāļu ARISTONa, tāpat kā SIMAT.
Izlaižam ūdeni, atskrūvējam vainu vai varākas skrūves (kā nu kuram) zem plastmasas nosegvāciņa. Izņemam sildelementu ar jau sabirušo anoda stieni. Iztīram iekšu, ja vēlamies ieskrūvējam jaunu anodu, un atpakaļejoš secībā visu saskrūvējam atpakaļ. Sākot, neaizmirstam atvienot no strāvas! Easy! Tik ilgi kalpojušu būtu vienkārši jāmaina (ja ir kādas problēmas). Iekšā būs viss kirdik! Diez vai tā ir, ka nav paredzēts tīrīšanai. Gan jau pie sildelementa izvadiem ir skrūve, kuru atskrūvējot var to izņemt, tikai ir varbūtība, ka tas nenāksies viegli dēļ uzaugušā kaļķa. Esmu jaucis 10 litrīgo, kuram iekšā bija kādi 4 - 5 litri kaļķa . Un iekšējam korpusam nebija ne vainas. Šī tēma arī mani interesē. Boilers gan tikai otro gadu, bet zināt vajadzētu. Varbūt kur i-net ir kāda sakarīga pamācība. Varbūt kāds var adresi norādīt? Klau, kā tad tev tajā mazajā sildelements ir dabūts iekšā ?! Pa ūdens pievadiem, vai ? Kaut kāds dikti dīvains modelis laikam.

Varbūt nobildē un ieliec te to brīnumu aplūkot ?
··· Boileri: Kā pareizi tīrīt mazos boilerus? lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Elektrolukss 100L boileris nesilda ūdeni (4)
Elekrolukss ūdens sildītājs nesilda.Lampiņa deg,bet ūdens auksts.
Tens beigtsl. Testeris ir? Nav?
Sauc meistaru.
Gadijums iz dzīves- nesilda, nesilda , nolēma iztīrīt . izgāzās 2 spaiņi ar kaļķiem. Un atkal silda . Termostats pagalam. ··· Boileri: Elektrolukss 100L boileris... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Malkas/elektriskais ūdens sildītājs (19)
Sakarā ar pilnīgu ūdens sildīšanas tehnikas iziešanu no ierindas,jāiegādājas kas jauns. Šobrīd bija atsevišķi ar malku kurināmais boileris un elektiskais mazais virs izlietnes. Skatos,ka ir pieejami ar kopā apvienotais variants. Vai kādam...
Jap... kaiminjam tāds bij, pēc gada izmeta ārā un atkal uzstādija atsevišķjos... aga..mani arī tas interesē,jo aktuāli...
un, vai var var čugunlai,kurai ir skurstenis no auša,-sānos ieteisī/caurumu izgriezt-ar ko/,lai var uz virsas uzlikt riņķus-kurināt+uztaisīt ko ēdami,un skursteni-no šana pielikt. jaunu pirkt varbūt lētāk/dārgāk. un tad man laikam vajag 15-25 Litrīgo-boilerīti-ātrajai duššiņai un traukiem.gāzas vada-nav/,-viss-netālu no spices-kā dzīļs laukos,-jo ušakam jau rūp tikai Okpācijas pieminekļa spēka demonsrējumi un priekšvēlēšanu -savu krievu, maskavas dīvaiņu pozīciju stiprināšana......jo joprojām dotēti tiek /un tiek plānots dotēt-pēckara sarkanā terora pecnācēju guļamvagonus, bet latvieši-pārsvarādzīvo privātmājās,kas bijuši neslinki mazu saimnieku pēcteči- dzīvo kā18 gadsimtā un vēl sliktāk,jo 1945. gadā okupantu bari-nopostīja artēziskos urbumus, telefonus uc..70 gados to nevaram atgūt--tikai ar nodokliem cenšas mms tagad pa otram lāgam visu atņemttagad vēl energoefektivitātes obligātā sertifkāti-murgs---lai Dome to dara-pa savu=eiropas naudu,jo latviešiem/pilsoņiem nAV ATMAKSĀTI NEGŪTIE IENĀSKUMI 50gados r teroritiem dzīvojot,kā arī izlaupītā /demolētā atjaunošana nav kompensēta.....esmu nokaitināta par ziemsvētku laikāizziņoto murgu-energo testēšana-sertificēšana-par simtiem atkal no latviešu/pilsoņu naudu!!!!!Nost rokas no latviešu/pilsoņuīpašumiem-mājām.....dzīvokļiem....
Pats vienkāršākais - elektroboileris vajadzīgajā tilpumā. Vairāk laika vajadzēs nopirkt un atvest kā uzstādīt un iespraust dakšu kontaktā. Virs izlietnes (īpaši virtuvē) caurteces elektriskais ir super.

Kā var reizē atvienoties abi, gan ir mīkla.
Par malku nekas lētāks nav izdomāts... un Tev tak to telpu vēl piesilda... Ja ieliksi elektrisko (lielo)par elektrību mēnesī maksāsi +25lvl par ūdens sildīšanu vien... cik saprotu ar malku kurini vannai vai dušai... Nelauzi galvu... liec ar malku kurināmo... kopējo būtu jēga likt ja Tev būtu centrālapkure... Ar malku kurināmajā ievietojot elektrisko sildelementu tiks uzturēta ūdens temperatūra arī ja netiks kurināts.
Mājās ir mazais elektriskais boileris(80L) un pirtij ar malku kurināmais. Lai rēķins būtu +25 LVL mēnesī, tad jābūt vai nu tiešām lielam vai jāatrodas ārā.
··· Boileri: Malkas/elektriskais ūdens... lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu