Mehāniskais laika relejs.

Mehāniskais laika relejs.Vai tiešām tas ieekonomē elektrību? Piemēram boilerim, uc. ierīcēm?

Jurijs__57      Kāpēc tieši mehaniskais ?

VienigiTavs    2 Kas Jums stāstīja, ka ieekonomē un kādā veidā tas ieekonomē? man šķiet, tas ieekonomē tikai vienā gadījumā, ja jums slinkums vai nav iespēju izslēgt elektropadevi tur kur vēlaties to izslēgt. Kā vēl savādāk tas ieekonomē, piemēram boilerim? Negribi, lai tas darbojas, atvieno to manuāli bez laika releja starpniecības!

av2    1 tak no telafona visas taas pariktes jaavada muusienaas, smart veidaa. Ekanomija ir.

Roumens      Tad ,kad es sāku lietot laika releju uz boileri es sāku ekonomēt 30% no patērētās elektrības.Kādā veidā?Ļoti vienkārši-tu pats esi komandieris cik karstā ūdeni tu lietosi.Tas ir aptuveni tas pats ,ja tu iegādājies dārgu datoru,bet viņa resursu neizmanto.Kāpēc ir jāuzkarsē ūdens,kuru tu neizmanto?Slinkums ir aprēķināt cik ģimene izmanto 24st režīmā karstā ūdens?Otrs moments tiek ekonomēts arī sildelementa (aptuveni 50%) no visa ražotāja uzrādītā resursa.

multi    5 Ekonomija, ja boileri lieto reizi nedēļā. Ja boileri slēdz ārā tikai uz nakti, ekonomijas nebūs, jo boileris sildot atdzisušo ūdeni izlietos to pašu un vairāk, kā ieslēgts naktī. Ziemassvētku rotājumiem u.c īslaicīgi pieslēgtām lietām gan tīri labs ekonomijai.

VienigiTavs      Jauniem boileriem pašiem ir tādas funkcijas un eco režīms, kad tie pielāgojas saimnieka ieradumiem. Tāpat temp. var uzstadīt mazāku pirms gulētiešanas.....man šķiet nekāda īpašā ekonomija tur nesanāks. Uzsildot no jauna tas patērēs vairāk, nekā īstermiņa uzturot jau esoso siltumu. Bet nu nodarboties ar zinatniskiem eksperimentiem jau varat, ja tā sirdsmiera lieta, tad jau uzreiz pielikt atsevišķu skaitītaju un salīdzinat kada būs ekonomija, laigan tapat būs daudz blakusfaktoru, lai viedoklis būtu objektīvs.

Keel    3 VienīgiTavs- var,lūdzu, sīkāk par to, kā boileris PATS pielāgojas saimnieka ieradumiem?

jurks      Neliela ekonomija varētu būt arī uz diennaks režīmu, jo pie zemākas ūdens temperatūras arī zudumi mazāki, un kad vajag- rubī tik iekšā, bet ar aprēķinu, kā vismaz lielākā daļa sasildītā ūdens tiks izmantota, citādi vienkārši tas kalpo kā telpas apsildes radiātors, jo zudumi notiek, lai cik tas labi būtu izolēts!

Hmmmm    2 Keel - tak nevienam nekas nav jāpierāda un to varat noskaidrot pie attiecīgā ražotāja vai lietotāja instrukcijās. ierasti tas notiek caur taimera un programmēšanas funkcijām, ja tādas ir paredzētas tavam izvēlētajam boilerim. Priekš Tevis līdzīgs jautājums, ja reiz lieto internetu, kā tavs dators, android telefoni un attiecīgās instances zin daudz vairāk par tā īpašniekiem, nekā viņi paši? Kāpēc cilvēkus čipo, mēģinot iestāstīt, ka tas pašu drošībai un komfortam?

jurks      Čips var kontrolēt mūsu fiziskās aktivitātes, bet trakākais ir tas, ka mūsu prāts un vēlmes jau ir pakārtotas "kāda" interesēm!

Hmmmm    1 Man gan šķiet, ka mūsu prāts un vēlmes nav tam pakārtotas pirmsākumos, tas vienkārši nevainīgi caur rozā brillēm un meliem tiek uzspiests, lai kāds cits savtīgi manipulētu un izmantotu mūsu dzīvi, tikai savās interesēs!

VienigiTavs      Varbūt arī šis kadam noder:
https://www.delfi.lv/news/elektrozinas/kas-jazina-par-udens-silditajiem-jeb-boileriem.d?id=46445601

Keel      Hmm, nē, nu Tu tomēr pastāsti, kā boileris PATS PIELĀGOJAS saimnieka ieradumiem :D

Un, skatos, te jau arī uzradušies sazvērestības teoriju fani, kurus čipi kontrolē :D
Fargo pulciņš aug

VienigiTavs      Keel......mūsu dzīvē viss ir elementāri: "Tev svarīgi, Tu arī meklē sev svarīgās atbildes, neesi jau mazs piena puika un neesmu Tava mamma, kas kaprīzēm izdabā". Tev savas svarīgās lietas, pērējiem savas svarīgas lietas, kuras paši risinām un nepievēršam uzmanību citu prasībam. Šķiet, tā ir Tava Fargo sazvērestība uz kuras pamata vēlies sevi pacelt augstāk par citiem. Labāk uzraksti savus ieteikumus vai zinatniskos pieradījumus, neatkapjoties no autora tēmas. Kad līdz galam izpratīsi vārdu "PIELĀGOJAS, kā sadarbojas, nevis izdabā kāda EGO paradumiem", tad neuzdosi līdzīga rakstura paskaidrojuma pieprasījumus! Tehnika aizvien vairāk tiek pielāgota cilvēku vēlmēm, attiecīgi cilvēki pielāgojās tehnikas funkcijām, attiecīgi tehnikas funkcijas pielāgojas cilvēka prasībam! Varbūt Ta Tev saprotamāk!
:D:D:D

Hmmmm      Un kas tad īsti nav saprotams?
Konkrēti šajā gadījumā, neatkāpjoties no tēmas arī laika relejs pielāgojas saimnieka ieradumiem, kas tiek ieprogrammēti kā prasība, jo tas ir radīts pielāgoties saimnieka ieradumiem, vēlmēm, komandām jeb prasībām jeb sauc to kā gribi, tieši to pašu dara mūsdienīgi boileri ar taimera režīmu :)

Keel  1 2 Klausies, pārgudreli, es pajautāju konkrētu atbildi par tēmu, ka tiek apgalvots kaut kāds sviests.
Sieviete jautā, bet kaut kāds tūdaliņš, kurš neko nerubī, dod padomus par pašdomājošiem boileriem...Tu droši vien esi kāds politiķītis, jo sniegt KONKRĒTU atbildi neproti.

Hmmmm    4 KEEL!!!!!!! Katrs spriež pēc savas samaitātības pakāpes un pieminot Tevis izteikto sviestu un pārgudro tūdaliņu, sevi cienošs psihoterapeits, Tev atbildēs: "Sviests ir Tavā galvā pārgudro tūdaliņ"!
Tu pajautāji un Tev atbildēja. Ja neatbildēja tā, lai tavas Ego kaprīzes apmierinātu, tad ta Tava psihologiska trauma un nekadi nenorada uz to ka atbilde netika sniegta!
Sieviete atbildeja, saņema vairakas atbildes un vairākus viedokļus, paanalizeja un pieņema prieks sevis atbilstošu lemumu.
Vienīgais kas no šī visa nerubī un negacijās špļaudās-Esi vien Tu pats!
AR KONKRETAM NEGACIJĀM UN PĀRMETUMIEM PRET KONKRETIEM POLITIĶIEM GRIEZIES ATTIECĪGĀS INSTANCĒS UN RUNĀ AR KONKRĒTU INDIVĪDU ATSEVIŠĶI, NEVIS KA MAZS PUIKA APRUNA AIZ MUGURAS UN SLEPIES SAVA NEBŪTĪBA!

anis    1 Manuprāt,ekonomiskākais varētu būt caurplūdes sildītājs programmēts konkrētajai temperatūrai.
Mehāniskais taimeris noteikti ir ekonomiskāks par elektronisko-tikai kur šajos laikos tādu lai rauj?
Tagad jau vienkāršākie ir elektromehāniskie. Bet pats laika relejs jau principā neko neekonomē-
tikai ļauj programmēt iekārtas darbību. Bet vispār-iekārtu ekonomisks darbība režīms ir ļoti plašs plašs temats. Par boileriem nezinu ,bet kondicionēšanā ir iekārtas,kas pielāgojas lietotājam-dienas/nakts režīmi,kustības indikatori,ogļskābes kontrole

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu