Jauna grīda uz vecās, kā lētāk?

Vajadzīgs padoms. Jāatjauno grīda apmēram 10m2 vasaras mājas virtuvē. Šobrīd tur ir padomju laiku krāsota preskartona grīda (preskartons uzlāts uz dēļiem (dēļi reti) Preskartonu dažās vietās esmu norāvusi, jo tamdēļ, ka vienā vietā bija tecējis jumts (šobrīd jau salabots), tas bija samircis un sācis pelēt. Zem kartona dēļi nav cietuši. Vajadzīgs padoms,kā dabūt grīdu atpakaļ normālā izskatā pēc iespējas vienkāršāk, un lētāk, jo vasarnīcu īrēšu diez vai ilgāk par pāris gadiem un saimnieki nekādus remontus nekompensēs.Bija doma vienkārši nopirkt tādu pašu preskartonu, nokrāsot ar grīdas krāsu un viss. Bet vai tādu vispār vēl var nopirkt? Un kā to pie grīdas piestiprina, kā sagriež? Grīdas siltumam nebūtu liela nozīmē, jo ziemā tur neviena nebūs. Varbūt kāds var vienkāršā valodā aprakstīt, kas jādara? Dikti gribētos mēģināt pašai, jo 25 km no Rīgas tādam sīkam objektam meistaru diez vai sarunāšu un arī naudu gribas ietaupīt. Visiem padies!

Margareeta      Aizbrauc uz Depo un nopérc.

shining    5 Preskartons ir sazāģētās loksnēs.. salidzini.lv 122x144cm loksnes cenu rāda no 3.80Eur - nav tik traki, būvmateriālu veikalos vajadzētu būt. Pašai uz vietas jāskatās, cik lielu ielāpu/s vajag.. ar asu linoleja nazi gar lineālu grīdas caurumiem var piešķirt taisnstūra formu, lai vieglāk izgatavot ielāpus. Ar nazi, bet labāk ar kādu zāģīti izzāģēt ielāpus. Ielāpus piestiprināsi ar mazajām nagliņām - 2-3cm, bet vecās ar stangām derētu izvilkt, vai iedzīt pamatnes dēlī pilnīgi. Ja nav autiņa un ielāpi nelieli, tad ielāpu sagataves ar nelielu rezervi var piezāģēt jau Rīgā.

Snowagain  2 1 Uzliec lēto Depo laminātu, tas Tev izmaksās ap 50 eur!

shining    1 Jau deformējušos preskartonu izlīdzināt neizdosies. Ja aizlāpīšana vien ir nepietiekama, tad iespējams, ka pareizāk būtu caurumos vienkārši ielikt sliktākas kvalitātes preskartona gabalus, atgriezumus, un uzsist veselu klājienu kartona pa virsu vecajai preskartona grīdai. Neredzot konkrēto situāciju grūti izvērtēt, tomēr nekādas raķešzinātnes tajā nav. Nu, jā.. vēl, ja gribās, lai tā grīda ir izturīgāka pret mitrumu un izdilšanu, tad der nokrāsot. Pakonsultējieties arī ar pārdevēju, kad pirksiet kartonu!

av2      noplees veco, uzliimee daargaa gala laminex. Vispirms gan noliidzini deellus mazliet. No otras puses, ja maaja laukos, taads klaajums ilgi neizturees slodzi. Varbuut vienkaarssi uzsit jaunu presspapi, un nokraaso 3 kaartas labu griidas kraasu.

Viliendi    1 Redzi ēka neapkurināta, grīda -uz grunts- presētais kartons ir jūtīgs pret mitrumu, tāpēc deformējas, pelē.Šajā variantā pagrīdei jābūt vēdināmai.Ja uzliksi gaisu necaulaidīgu materiālu-apakšējais klājs sapūs.Ja neesi īpašniece uzliec tādu pašu kartonu, pirms tam piesūcinot ar oksolu vai ko līdzīgu.

Līdzīgi jautājumi
Gridas remonts (9 atbildes)Gridas krasa (22 atbildes)Gridas remonts Hruscova laika maja (12 atbildes)Laka kura aizpilda spraugas grida?! (5 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu