Kā aizvadīt ūdeni no pagraba ?

Stipra lietus un kušanas laikā (kā šobrīd) pagrabā caur grīdu sūcas ūdens. Vai zem grīdas ieraktas drenāžas caurules uzņems to ūdeni lai pa tām to novadītu uz zemāku vietu ?

rebo222      Ja iespejas dažādi varianti,iepeja noteku, kur notek uđens!

kasteeste    1 Vienkāršākā metode, pagraba grīdā neliela aka un sūknis ar pludiņu...gruntsūdeņiem ceļoties sūknis nostrādā un aizpumpē ūdeni kanalizācija vai kādā grāvī. Nohidroizolēt to vainu būs sarežģīti. Var pamēģināt injekcijas, bet tas pa dārgo.

marselis      ar sukni izsuknet
tad hidroizolacija-,cik var no arpuses,tad no ieksas

nez vai zem pamatiem liek drenazas caur.

fargo      varbūt noder >

http://abc.lv/?article=pagraba_hidroizolacija

http://www.saimnieks.lv/Tehnika/4320

euromens    1 nu jau par vēlu ap māju likt drenāžu, būvbedri bij jānodrenē pirms pamatu likšanas.
tagad var atrakt pamatus un pa perimetru salikt drenas un kaut kur parakties zem pamata, izkalt pagraba grīdu un ielīkot 30 cm zem grīdas drenu kolektoru
Tas viss strādās, ja būs uz kaut kurieni notece (kritums), ja nāv krituma, skatīk augstāk ideju par savācējaku, tik ar aku uzmanīgi, ieliksi vieglu (plastmasa mucu vai metāla), tukšai esot gruntsūdeņi viņu izcels no zemes pagrabā

Momo  2   ja pieliek sūkni, kas pierīkots pie kanalizācijas, liela varbūtība, ka sausā laikā, kad viss mitrums ir prom, tad sāks ost pēc kanalizācijas. vajag tā, lai var noslēgt vai kā tamlīdzīgi. man jāliek truba katru reizi, kad sanāk ūdens. šodien arī nāksies vilkt garos zābakus, lai to paveiktu. un drenāža ap māju nav iespējama, jo māja ir viszemākajā vietā uz ielas.

malda13      Ja drenāža nav ierīkota pagrabu izbūvējot,tad tagad vienīgā iespēja grīdā izveidot bedri,un sakrājušos ūdeni ar sūkni izsūknēt.Vismaz es tā daru.

HOUSE      Pagraba applūšana ne vienmēr ir saistīta ar pašu grīdu, iespējams, ka mitrums pa kapilāriem nonāk uz pagraba grīdas, vai zemes no sienām. Tad jāveic pamatu hidroizolācija, vienlaicīgi iespējama arī pamatu siltināšana. Apkārt mājai jāierīko drenāžas sistēma. Tas ir dārgs un jautrs pasākumu kopums.
Ja nauda neatļauj, mucu pagrabā un sūkni ar pludiņu iekšā. Vāku virsū un smakas nekādas nebūs. Nevajadzēs domāt, no kurienes tieši rodas ūdens.
Ja applūstošais pagrabs atrodas zem mājas, tad mitrums cirkulēs arī visā pirmajā stāvā, bojās mājas vainagu, tādēļ pagrabam jābūt sausam un viena pati ventilācija diez vai to spēj nodrošināt, jāskatās kompleksi.

niksonsss_1980      var hidroizolāciju uztaisīt neko nerokot!no iekshpses!vienīgais matreāls dārgs !Penatron penakrit un tur vēl bija kādi trīs! saborē caurumus un injicē ar speciālu aparātu!ja pas to nevar izdarīt ,tad dārgi kopā būs!

xyz123      Sataisit pareizi hidroizolāciju... Ja vajag, varam to izdarīt.

artifakts1968      zem pagraba izrakt vel vienu pagrabu,kura butu ari udenssuknis.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu