Skaņas izolācija griestiem

Padalieties pieredzē - materiāli, uzstādīšana, izmaksas utt...
Nepieciešamība izolēties no īpaši nejēdzīgiem augšējiem kaimiņiem (mūzika, skandāli).

gints1978      par izmaksam materialu var intareseties veikala vaicaur internetu tik ir jautajums kas jums ir pa griestiem betona panelu vai koka jo tam ir lila starpiba

jozolsen      Daudz dažādu varintu un risinājumu..Sākot no ´vates´ akustiskajiem paneļiem,akustiskā porolona,koka karkas akmens vates pildījums..

AivarsN    1 Es eksperimentēju ar skaņu apsorbējošiem griestu segumiem,lai uzlabotu skaņas kvalitāti savā istabā. Daudzdzīvokļu mājā nekas tur daudz nepalīdzēs,jo pat visai pieticīga audio tehnika viegli pārvarēs visus šķēršļus,tāpat kā skaļāka balss,krītošu priekšmetu troksnis un pat soļu dunoņa. Biezs skaņu izolējošs materiāls spēj noslāpēt augsto frekvenču skaņu,bet būs neefektīvs pret zemajām frekvencēm,kuras liek rezonēt pašai mājas konstrukcijai. Vecās labās S-90 tumbas spējīgas drebināt pat visu daudzstāvu māju. Šodien melomānu īpašumā mēdz būt vēl krietni jaudīgākas. Varbūt apsvērt domu par pārcelšanos?

VIZUAALAAmaaksla      Gan jau paši rībeķi pārcelsies, pagaidi kādu brīdi! manējie aizvilka uz anglandiju laikam pavisam, nu rībina tur:)

av2    2 ja taa nopietni, cilveki ir siveeni, ja klausaas tik skalli, ka traucee apkaarteejiem. Personiigi es varu uzgriezt filmu griidaa, un aparatuura ir lloti laba, un jaudiiga ( apmeeram 3000 watt kopeejaa jauda ), bet es to nedaru, jo vienkaarssi slikti juutos, ja trauceeju citiem. Taa vietaa iegaadaajos labas bezvadu austinnas , un nu kaifs ir veel lielaaks, jo varu klausiities cik skalli gribu , bet telpaa ir pilniigs klususms.
Un pareizi jau te teica, cauri griestiem, griidaam, sienaam iet tikai zemaas frekvences, un kaimnna "super-duper" muuzika izklausaas, kaa bum, bum , un nekas vairaak. Lai taas frekvences izdzeestu, visa istaba jaanoklaaj ar biezu gumijas slaani, taatad, nereaals pasaakums. Bet ja uz griidas ir biezs paklaajs pa visu telpu , tas paliidz gan. Pluss , ari passa akustiskaa sisteema skan daudz labaak, jo nav nekaadas atbalsossanas no griidas utt.

daimond      :/-Kaut kur lasīju, ka vienīgais variants, kas kaut cik veiksmīgi tiek galā ar dziļajiem bassiem, ir plāna metāla plāksne, kas bassa ietekmē pati drusku sāk vibrēt, efektīvi noamartizējot lielāko skaņas spiediena jaudu, un tikai pēc tās nāk kkāds pornolona pakojums...

joens    2 Griestu skaņu izolācija no apakšas nozīmē, ka augšējie kaimiņi nedzirdēs Tavu rībināšanu, ne Tu viņējo. Šajā gadījumā tehniski pareizākais risinājums ir augšējo kaimiņu grīdas izolēšana.

3teevadeels      Pievienojos joenam. Izmaksu/ieguvuma attiecība, izolējot no apakšas, nav adekvāta..

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu