Āderu neitralizēšana

Vai kāds zina kā neitralizēt āderes?
Manā īpašumā āderes ir aptuveni ik pēc 2,5 - 3 metriem! Sanāk, ka visos variantos māja jāceļ uz āderēm.
Ja kādam ir informācija lūgums padalīties. Vēlams pēc personīgās pieredzes.

Esari      ..ik pa 2- 3m..! ..baigi ļoti daudz izklausās! Vecā māja, vai šo laiku bruuveejums?
...zinot cik cilveeks ir slinks- labāk provee uztureešanās vietas vienkārši iegrožot stap āderem- jo cik zinu, cik dzirdeejis esmu, visi neitralizatori ar laiku tāpat "nolietojas"...

mazaiss15    1 ..mes ari uzcelām maju pierigā purvainā vietā,ari āderes pa pilnam,ko darit neko nevar darit…dzivojam tik nost,guļam ļoti labi visās istabās ,pat ciemini brinās ka esot izgulejušies kā nosisti :)

mieru_tikai_mieru    6 kamēr māja vēl nav uzcelta, var ierīkot projektu tā, lai āderes "ietu ārā" pa logiem/durvīm, krustpunktu labi iekārtot tur, kur būs skurstenis vai apkures sistēma. Āderes netraucēs priekšnamā, kabinetā, darbistabā, virtuvē, dzīvojamā istabā - jo to ietekme tikai veicinās darboties. Guļamistabā citādāk. Tur nevajadzētu pieļaut, ka kāds ilgstoši atrodas uz āderēm vai, vēl sliktāk, āderu krustpunktiem. Tiesa, ir redzētas mājas, kurās āderu tīkls ir vēl blīvāks, māja jau gatava. Tad vienīgais, kas atliek - bieži mainīt gultas vietu, lai iedarbība nebūtu ilgstoša uz kādu ķermeņa daļu (īpaši jūtīga ir galva). Ja kāds tev piedāvā āderi neitralizēt, tādu vajadzētu uzskatīt par krāpnieku. Neko tur neitralizēt nevar.

Syringa  4 5 Āderi neitralizēt nevar, bet var to "atstarot" atpakaļ, novirzot no konkrētā punkta. Teorētiski ir jānoliek spogulis ar atstarojošo virsmu uz leju un ādere starojums tiek atvirzīts atpakaļ. Šo metodi izmanto, ja nav cita varianta kur nolikt gultu, spoguli liek tieši zem gultas.
Vispār jautājums, kā tieši uzzinājāt ka āderes ir tādā blīvumā?

arnisb    2 Normāls vidējais Latvijas āderu blīvums.
Gar Lielupi ir pa pus metram režģis, tur gan nevar gultu ieriktēt nevienā mājā un cilvēki slimo ar dažādām kaitēm. Protams ne visi, cilvēki arī ir ar dažādu jūtību uz tām lietām. Ir arī tāda lieta, ja cilvēks pieradis gulēt tīrā vietā iespējams uz āderes guļ brīnišķīgi, bet tas ja tikai dažas dienas, pēc gada var sākties visādas problēmas, iedarbība lēna bet pamatīga!
Ir cilvēki kuriem nevajag pat noteicamos štrumus, viņi paši visu jūt un saprot

marselis  2   ir daudz dazadu tehnisku panemienu
veido dazadus atsratotajus
,geometriskas figuras,spirales utl.
to idejas pamata lauzt,atsratot(mainit EML plusmu ),ir elektroniskas ierices-generatori,meritaji utl.
ka ari torsionu principa ierices,
par to jagriezas pie specialista, kas ar to nodarbojas,lai noteiktu liniju virzibu ,ka ari jaudu,uzstadisanu.

mieru_tikai_mieru (2015-10-19 13:25) viedoklis
pareizi noradija,par ieegam un krustp.,
ja nav proj.pieskanot.

riks086    2 Man arī šis jautājums aktuāls - vienā no dzīvesvietām gultu faktiski neiespējami novietot citādi, kā uz āderes. Esmu dzirdējis, ka par "ekrāniem" pret āderu iedarbību kopš seniem laikiem esot izmantotas aitādas vai arī paparžu klājumi.... vai kāds vēl par to ir dzirdējis un zina ko sīkāk?

veejpuuta    1 Tāpēc agrāk papardes gultasmaisos pildīja.

limonija    3 Suns norādīs vietu, kur visveselīgāk gulēt, kaķis - kur nevajag gulēt, jo suņi necieš āderes, bet kaķi - gluži otrādi.

JurisK    1 Papardes ir pret blusām. Par aitādām arī ir dzirdēts, ka palīdzot neitralizēt āderes, bet nekas konkrēts. Cik lasīts - āderes ir dažādas, tās, kas veido smalko režģi, daži metri, neesot parāk bīstamas. Bīstamas ir lielās āderes, kuras regulāru režģi neveido, bet esot kā zemes lūzumi, plaisas - tās neitralizēt nevar nekādā veidā.

kudala      Limonija, vai nu tas uzskats nav pareizs, vai ar maniem zvēriem kaut kas nav riktīgi , jo suns guļ zem gultas , bet kaķis gultā tieši virs suņa:)

bet āderes nav tik viennozīmīgi sliktas..... slikti ir uz viņām gulēt, aktīva darba vietu , savukārt, ir labāk ierīkot uz āderes.Ieteiktu pieaicināt vēl kādu rīkstnieku, lai pastaigā, kaut kā aizdomīgi daudz to āderu.

JurisK      Pēc manas pieredzes - āderes var noteikt gandrīz jebkurš - tikai no sākuma japatrennējās, ļoti labi, ja ar pieredzējušāku rīkstnieku. Bet var arī patstāvīgi. Apm. 8-iem cilvēkiem no 10 ir spējas noteikt āderes ar rīksti vai leņķī saliektu stiepli, pēc neilgas pieredzes daži var tās sajust arī ar izstieptu roku - vismaz man virs āderēm matiņi uz rokas saceļās!:) Sen gan neesmu to darījis, iespējams, ka spējas nav pastāvīgas.

kisindzera  4 1 Āderi var neitralizēt ar ametista piramīdiņu, ko novieto zem gultas tieši pa vidu. Ik pēc trīs dienām jānomazgā un var likt atpakaļ. To man ieteica zinošs cilvēks, un ir sajūta, ka palīdz.

Ivans_neBargais      No veciem būvniekiem esmu dzirdējis tādu lietu ka mājas pamatos ieliek vara cilpu ar vaļējo galu zem ieejas mājā vai telpā. Var stiepli, pēc iespējas resnāku, vai lenti, esot tādas apmēram 10x3 mm profilā. Galus savienot NEDRĪKST, jāatstāj kāds metrs vaļā, daudzi uz to kļūdoties.

Diana_2015      Cik esmu dzirdējusi, āderes pārvietojas, bīstamākie ir krustpunkti. Lai mazinātu āderu ietekmi, zem gultas jānovieto melns, gluds, bez plaisām upes akmens. Ik pēc laika jānoskalo.

Līdzīgi jautājumi
Ka noverst aderes un vai kads var ieteikt labu aderu noteiceju? (21 atbildes)Adere gulamistaba (35 atbildes)Aura un aderes? (21 atbildes)dika raksana (9 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu