Kā novērst āderes un vai kāds var ieteikt labu āderu noteicēju?

Paziņām mazs bērns pārcelts uz savu istabu. Tur labprāt pats iet un priecājas, ka pašam sava gulta un istaba, bet naktīs ļoti svaidās un bļaustās. Vecāki domā, ka varētu būt āderes istabā. Zinu, ka mājas svētību kaktos liek. Vel biju dzirdējusi par folliju vai zilu papīru zem gultas, ja tagad ko nejaucu. Kādas vel receptes?

lapsu_aacis      neliidzees.
ir pieredzeejushi riikstnieki, kuri nosaka aaderu dziljumu (iedarbiibu) un saziimee sheemas, kuraa virzienaa, kas , cik plats, itd, itp. buutiibaa, privaatmaaju celjot, tas ir pirmais,kas jaaizdara, pirms veel zeme iegaadaata, blokhauzistiem- nu, neko, vai nu izvaakties vai ciest. aaderes meedz nedaudz novirziities gadu gaitaa, tacu to iedarbiibu noblokjeet pilniibaa (taa ,lai netrauceetu), nav iespeejams.

encis10    1 Zem bērna gultas novieto lielu spoguli ar spožo pusi pret grīdu.Tas atstaro āderu starus.Tas iedarbību samazina vairākkārt.

saullla      Mums lika zem bērna gultas galvgalī likt lielu tumšo akmeni,kas atrasts pie jūras,upes.Gludu,tīru tumšu akmeni,bez caurumiem,nesašķeltu...atrast tādu gandrīz nereāli bet....kad atradu aptuveni,palīdzēja..bet tās nebija āderes,kas traucēja bērnam gulēt.
Par āderēm runājot.Lauku mājā pie remontiem mums ir salikts zem visām gri`dām visā mājā follijs,un zem gultas spogulis,tas tiešām nelīdz pret āderēm.

Bieži mazie mētājās pa naktīm,jo pa dienu saēdoties pārāk daudz oblatumvielas,vai ogļhidrātus,naktī viņiem sākās vēdergraizītes.Mainot ēdienkarti,un ēšanas režimu stipri mainās arī miega kvalitāte.Arī bieži vaina ir dienas ritmā,jo pa dienu sakrātās emocijas,naktī kad mazais atslābis nāk uz āru.Tad skrien pie vecākiem,kur jūtas mierīgāk,un kur var piespiesties pie sāna.Iemesli var būt daudzi pie negulēšanas,ne vienmēr tās ir āderu vainas dēļ.

huligansshortos  2 3 Recepte ir viena - izmest visu to stulbumu no galvas.
Ar skubu.

blaumane  1   cik labi, ka ir āderes uz kurām problēmas uzkraut, mja, var būt tiešām bērns nepareizi ēd, var būt viņam skolā vai dārziņā problēmas, var būt vecākiem nesaskaņas, ja jau oho torčī, tad jau līdz laimei un harmonijai tālu, bērni jūt to visu pat ļoti jūt un tad sāk slimot vai parādās uzvedības traucējumi un tādā garā, āderes bļin, palasi koelju, var būt āderes pāries

irgo    1 Tas viss ir fufelis... tā nu sanāca ka man bija vajadzība pēc rīkstnieka padoma .....es atvedu kādus sešus rīkstniekus un katrs no viņiem rādīja un teica savu........

Sp_69      Vispirms tēmas autoram derētu noskaidrot, kas ir ādere. Tad, ja skolā nav pārāk stipri sačkots no fizikas, ģeogrāfijas un citām sakarīgo disciplīnu nodarbībām, radīsies sapratne, kas un kā.

hortenzija5      Es varu noteikt āderes, bet, vai tāpēc bērns naktīs mierīgi gulēs, nezinu apgalvot.

zvanina      ...ir dzirdēts,ka zem gultas liek aitādu-dabīgo.....ar lociņām uz leju.

mieru_tikai_mieru      1. āderu iedarbību novērst nevar, vismaz uz ilgāku laiku ne
2. bet ir iespējams pārbīdīt bērna gultiņu uz citu vietu
Taču bērna negulēšanai savā istabā var būt pavisam ne tik mistisks iemesls. Ja bērns līdz šim gulējis kopā ar vecākiem, un tagad pēkšņi uz nakti tiek atstāts viens pats - tur jebkurš bļaus. Var ieteikt vecākiem kādu laiciņu ilgāk uzturēties kopā ar bērnu, kamēr viņš aizmieg. Ja bērns naktīs mostas, varbūt ir lietderīgi pāris naktis kādam padežūrēt un pagulēt blakus bērnam viņa jaunajā istabā.

saulite_1  1   Uz āderēm gulēt nedrīkst. Ilgstoši to ignorējot,var iedzīvoties arī onkoloģiskās saslimšanās. Nemaz nerunājot par miega kvalitāti un komfortu.
Arī pats cilvēks var noteikt āderes,izmantojot svārstu(diegā iekārtu paša gredzenu,piemēram). Uz āderes svārsts sāk intensīvi griezties.

fifidrilla    2 Personiska pieredze - arī es uz āderēm nevaru gulēt, rādās murgi, un tā kā uz savas ādas esmu to izjutusi, varu teikt - nav tās nekādas muļķības. Stirpāki cilvēki to nejūt uzreiz, bet pēc laika pēkšņi atklājas ielaista slimība un tad jau ir par vēlu.

Pozitīvais ir tas, ka lielākā daļa cilvēku āderes var noteikt paši. Paņem divas metāla rīvītes rokās un pastaigā pa istabu, pati jutīsi kā tās grozās pašas no sevis. Bet personiski es bīdīju gultu pa istabu tikmēr, kamēr atradu īsto vietu, kur nāk miegs uzreiz, kaut arī tas bija pašā visū un neērti, tomēr miegs un veselība man ir svarīgāki.

Gekis  1   Varu palīdzēt, nosaku āderes un arī citas enerģijas.

JurisK      Visi tie gredzeni, riives, 90-graadu lenjkjii saliektie stieniishi man uzticiibu neraisa, nav briinums, ka vienaa un tai pashaa istabaa vairaaki riikstnieki(?) atrod katrs savu aaderi. Redzeeju Pokainjos gidu, tam ij gredzenu shuupojot, rokas kusteejaas, ij stieniishus virpinot duures svaarstiijaas, pats reguleeja, kur kam griezties:) Tikai iistaa, no koka nogrieztaa spiile, pareizi tureeta, ir taa manta, kas nosaka daudz-maz preciizi. Un pareizi saka, ka gandriiz visi cilveeki var pashi noteikt aaderi, tikai nedaudz jaapatrenneejaas, peec kaada laicinja pat spiili nevajadzees, ar roku jutiisit.

arabesska    1 Es strādāju ar vilnas izstrādājumiem un varu piedāvāt gultām palagu ar sudraba diega ekrānu kas atstaro gan āderes gan elektro magnetisko lauku!!!!

Just_      Tas tak simtām reižu lasīts un dzirdēts, ka āderu iedarbība nav novēršama ne ar ekrāniem, ne aitādām, ne mājas svētībām. Ja tās āderes tik ļoti traucē, jāpārbīda gulta u.c. mēbeles.
P.s. Gribētu gan es dzirdēt, ko kāds mācīts fiziķis saka par elektromagnētisko lauku atstarojošajiem palagiem.

selavi_5    1 Ielaid istabā kaķi - tas parādīs, kur ādere. 2011-03-08

fernfahrer      āderes būtībā fiziķu terminoloģijā runājot ir starojums. Visa zeme ir pilna ar āderēm, cita dziļāk, cita seklāk. Ir lielākas un mazākas, stiprākas un vājākas. Esmu ļoti jūtīgs pret jebkuru starojumu. Atrodu pat sarūsējušu naglu zemē, jo no tās nāk kaut kāds magnētiskais starojums.
Kas attiecas uz šīm kaitīgām āderēm, tad no viena populārzinātniska raidījuma izsecināju, ka tas ir radioaktīvs starojums, tautā saukts par "uguns āderēm" un ar ūdens āderēm tur īsti nekāda sakara nav.
Uz šīm āderēm nav ieteicams ilgstoši atrasties un gulēt, bet ļoti labi ietekmē radošas darba spējas.
Nereklamēju sevi kā āderu speciālistu. Arī neko nemeklēju, tik zinu ko es spēju un to zin tie, kuri mani tuvu pazīst.
2012-05-23

caress5      Äderes NAV noveershamas! Jäpärliek gulta. Kaiminjos no dviinjiem viens nomira , jo gulta bija uz äderes. Otrs blakusgultä vesels veel shodien,kaut gulas bija tuvu. Ljoti labs Ädernieks bija Valgalee, bet esmu saticis arii veselu rindu atklätu kräpnieku. 2013-03-29

nelianna      kaķis mīl gulēt uz āderēm...gultiņu nolikt cita vietā es varu noteikt aderes... 2013-04-14

Līdzīgi jautājumi
Aderu neitralizesana (16 atbildes)Adere gulamistaba (35 atbildes)Aura un aderes? (21 atbildes)dika raksana (9 atbildes)
Līdzīgi jautājumi:

Aderu neitralizesana (16)

Adere gulamistaba  (35)

Aura un aderes? (21)

dika raksana (9)

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu