kanalizācijas ierīkošana lauku mājā

Sveiki, interese ir pareizu , bet nedārgu kanalizāciju ierīkot lauku mājā, respektīvi tāda jau ir, bet bez tualetes, pašlaik ir projektā ierīkot tualeti, bet uz esošo es toč nelaidīšu, nevienošu klāt, jātaisa jauna. Vai vispār ir prātīgi tikai tualetei taisīt atsevišķu?

Lucy (2015-08-17 14:43)    3 ja jau gribi,kā pilsētā ar ūdeni,tad pirmais jāizrok bedre,jāizbetonē un tālāk jāvelk ūdensvads un parējie pribambasi.. es tā precīzi protams nepateikšu,jo šos darbsus parasti mūsu ģim.veic vīrieši.

joens (2015-08-17 14:50)    8 Ja Tu būvēsi tāpat kā raksti, tad diez vai kas prātīgs tur sanāks. Bet tā, darīšanas vaina un nedaudz finansējuma (jo vairāk varēsi atvēlēt, jo prātīgāka sistēma sanāks).

joens (2015-08-17 15:23)      Bet aprakstīt esošo situāciju, lai arī citi var saprast, nesanāk?

Neesmu_Alise (2015-08-17 21:13)      Iesaku piebūvi. Šāds risinājums kā piemērotākais savulaik tika atzīsts arī Maskačkas vecajām koka mājām....... Esmu redzējusi, ka šādu risinājumu izvēlas arī pirmās brīvvalsts mājām. Nevis renovē esošo kanalizācijas sistēmu. Kad piebūve uzcelta, māja nokrāsota - šķiet, ka tā bijis no pirmsākumiem.......... Bet tad bez arhitekta un būvinženiera palīdzības neiztikt. Toties rezultās pārsniedz cerēto. Savukārt bijušajā tualetē caurumus ciet un - palīgtelpa, vai ko vēlas.....

zasars (2016-04-12 23:01)      Ja negribi tualeti laist jau esošajā kanalizācijas sistēmā, tad ieroc pāris grodus, piebetonē dibenu, atbilstoši prasībām un savieno tualeti ar grodiem , izmantojot plastmasas cauruli ne tievāku kā 110mm diametrā. Kad grodi būs pilni, atsauksi astenizācijas mašīnu, lai izsūknē.
Šādas tādas problēmiņas darba procesā var rasties, bet tās ir pārvarāmas.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu