Neapdzīvots dzīvoklis ziemā.

Ir dzīvoklis koka mājā, ar krāsns apkuri. Kādi ir riski to atstājot neapdzīvotu ziemā? Man, "blondīnei" šķiet, ka nogriežot ūdeni, nekādām problēmām nevajadzētu rasties, jo kaimiņi dzīvos uz vietas, ūdeni lietos un tādējādi trubas neaizsals. Vai ir vēl kas, kas man būtu jāņem vērā?

hefny      aizsals ūdens trubu līkumi,saplīsīs tie, pods sasals-saplīsīs,kanalizācijas noteka līkumā atstātā ūdens dēļ-sasals-saplīsīs.trubas ūdens var sarūsēt,ja zemaisstāvs-izsitīs logu.mēbeles var deformēties, var tik mitrums savilkties,ka vēlāk var pelējums visos stūros iemesties,drēbes samaitāties,ja mitrums savilksies,traukimāls saplīst var.jāpieskata ārdurvis,-lai neatmūķē,neatlauž,-lai neiemitinās bomži,narkomāni,spaisisti,hligāni-ar maziem bērniem-ārā dabūt izlikt-vesela jezga/bērnumīļi ar tv šovu uzrīkos!!ir jau tādi šovi redzēti.Lai kā-jāpieskata reizi pa reizei tomēr ir.

Nate    1 Speciālists neesmu, bet man šķiet, ka ne tikai trubas aizsals/ ja būs lielāks sals/ bet arī sienas pievilksies ar mitrumu, būs smaka, kuru grūti "izkvēpinat"

vilks28      Ja caurulēs, boileri, utt... paliks ūdens ,tad lieli un dārgi ū...i būs, viss ir jāizlaiž un podā var ieliet pus litru tosola. Pārējais nieki.

Sweet_Lady    1 Varbūt praktiskāk būtu izīrēt?

Dzindzis75      Vel ir iespēja ka kaimiņi māju nodedzinās, skatijos degpunktu -visādas šausmu lietas rāda.No sasalšanas viedokļā ja logi nav cauri un mājā vel kāds dzīvo parasti iekšā ir plusi.

Deisa      Ja netiks kurināts, var gaisa mitrums skādi sadarīt. Kā jau te minēja - pelējums. Ja māja vispār ir apdzīvota, tad tiešām maza iespēja, ka viens dzīvoklis nu būs mīnusos. Ja tomēr baigais sals uznāk, tad tajās cauruļu daļās, kur ūdens tomēr ir stāvošs (ūdens jau nav tikai stāvvadā), var rasties bojājumi.

marselis      viss kas sasalst-izvakt

radit gaisa cirkulaciju,vedinasanos
ta bus dabiga konservacija

Nate      Tikai ne īrniekus. Par mūsu īres cenām pēc viņiem remontam nesanāks.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu