Viensienu nerūsējošā tērauda dūmvadu montāža (ķieģeļu skursteņu oderēšana, metāla čaulas ievietošana

Viensienu nerūsējošā tērauda dūmvadu montāža (ķieģeļu skursteņu oderēšana, metāla čaulas ievietošana)

vermuts36      Ilgtermiņā šādu variantu neiesaku! Ieteiktu keramisko dūmvadu.

fokapirmais      A kapēc bleka odere ir slikta.

erucanob    1 Liec tik to čaulu un miers.

agraa      Es arī nākošnedēļ taisos likt un tieši Saulkrastos . Lielu problēmu neredzu , protams , ar svešām rokām . KERamiskais dūmvads ir dārgāks, parasta matematika. Visus pričendaļus taisos pirkt Artilērijas ielā, var būt atradi kur lētāk?

vilks28    1 Dari. kas tevi attur? Bet vispār vāks ,es saprastu ja tā būtu He..ī .

erucanob      Piekrītu vilkam,ari domāju ka H.
Tas taču smieklīgi,nojaukt ķieģeļu skursteni un mūrēt keramikas,ja var elementāri ielikt trubu no neržaveikas.

sed      Oderi laiž iekšā no augšas, jumta. Pirmajam posmam apakšā piekabina āķi ar virvi un lēnam laiž iekšā. Tad piekniedē nākamo posmu un atkal palaiž dziļāk. Ja garš skurstenis, uz beigām paliek pasmagi turēt. Pats kādas piecas oderes esmu licis. Tagad cits amats. :)

sed  1 1 P.S. Un nevis bleķa, bet nerūsējošā tērauda, vēlams skābes izturīga.

JurisK      Papildjautaajums - un kaa notiek taa odereeshana? Ir pagarsh, vecs un padrupis skurstenis, kursh augsheejaa daljaa vienmeer raso no iekshpuses. Vilkme gan normaala, tik bailes par vecajiem kjiegjeljiem un muureejumu,kas piesuukushies ar darvu.

JurisK      Piedodiet, laikam kaut ko esmu sajaucis - taa metaala truba arii ir odere!:) Tik un taa nav skaidrs - kaa taa caurule darbojaas - pliits caurums apakshaa, izeja no kraasns apm. 1.8m augstaak - kaa duumi tiek tai caurulee, nevis starp cauruli un skursteni? Pussiena apakshaa jaaizjauc, lai duumus ievadiitu tai oderee!

fokapirmais      Viss draugi ir vienkārši. Skursteņa pārdevēji visu izstāstīs, jo nokomplektēt var pie jebkura ievada. Problēmas rada cukas mūrējuma kvalitāte( ģeometrisko izmēru vienmērīgums un vertikalitāte) . un vai konkrētai apkures krāsnij nepieciešamo diametru var esošā skurstenī dabūt iekšā .

dodmanar    1 ....man mājās kamīnam šāda veida oderējums no nerūsošā tērauda kurš ievietots ķieģeļu skurstenī turas jau 10 gadu un nav nekādas problēmas,reizi sezonā izkurinu ar pretsodrējuma pulveriem un ik pa diviem gadiem izsaucu skursteņsluķi lai kārtīgi iztīra.Iekšējo trubu stādīja firma Jotul,viņu materiāls un darbs kopā Ls 500+ vēl visam rakstisku deva garantiju.

Vikentijs20  1 1 Ir lietas kuras var izdarīt pats, bet šeit būs tomēr jāpasauc palīgā speciālisti.
Pats kādreiz strādāju firmā kura nodarbojās ar konteinertipa katlumājas un dūmvadu izgatavošanu un uzstādīšanu.
Ja tu mājā gribētu uzstādīt apkures katlu obligāti šāda operācija būtu jāveic, savādāk neviens tev nedos atļauju un neviens neuzņemsies atbildību.
Visu izdarot pareizi efekts teicams un vari būt drošs, ka tava māja pēc gadiem 15 būs vietā.

3teevadeels      Nu tīri tehniski cilvēkam bez amatnieka iemaņām būs grūti pašam salikt visu kopā. Lielākā ķēpa ir ar horizontālo krāsns izvadu - nāksies biki pademolēt skursteni un tad, protams, samūrēt atpakaļ. Savulaik tieši šā iemesla dēļ atteicos no tāda risinājuma, jo izsauktais Jotul meistars atstāja pilnīgi nekompetenta meistara iespaidu. Doma, ka konkrētais kadrs lauzīs manu skursteni, iedzina šausmās.
Meklē meistaru, lai veicas!

lazdarr    1 ..."Auseklītis" arī kādreiz garantēja...Katram cits skurstenis, kurināšanas intensitāte...Ja sadegs tas bleķis- kā izvilksi laukā iedegušu, ieaugušu? Ko a? Ja reizi nedēļā pie mīnus 20 kurināsi, skaidrs, ka kondensāts būs...Grūti birsti izgrūst cauri un sodrējus izgrābt?

Vikentijs20    1 Šeit nevienu neinteresē kā būtu ,ja būtu.
Nāc ar konkrētu piedāvājumu, vai gudri runāsim kamēr māja nodeg.
Jā, ja skurstenis ir izdrupis viņš ir jānojauc un jāuzmūrē jauns, cik tas maksā, cik vajaga ilgu laiku, cik izmaksās remonts izstabās kurām skurstenis iet cauri, kāda netīrība mājās.
Ko nu, varbūt labāk tērauda čaulu ielikt.
Viss jau sen ir aprēķināts un izmaksas ir 5 rez lētākas.
Skurstenis pie pamata lūdzu iemūrē durtiņas un grāb sodrējus kamēr nelaba dūša paliek.

vnk_cilveks  3   Ja čaula ir atbilstoša diametra un pareizi ielikta tad nav jēgas tērēties keramikai vai kam tamlīdzīgam...

Čaula būs obligāti nepieciešama, ja liksi katlu, vai kamīnu (Yotul netālu no kurtuves mēdz dūmeni uzkarsēt pat līdz 1000+ grādiem tāpēc čaula ir obligāta prasība)!

Uzstādīt labāk zināmam cilvēkam, lai pēcāk nav jāgrauž nagi un jādomā, ko sadarīju nepareizi ;)

viesis55  2 1 Centrālapkures katls 50kw ,ievadīts ķieģeļu dūmvadā ar nerūsējošu čaulu (oderēts),māja-2st. Ātri aizaug skursteņa augšējā daļa, rodas piedūmojums augšējā stāva istabās. Ko darīt? 2015-01-04

boogeyman    1 Es ar vēl lielāku problēmu saskāros, manai mājai divi skursteņi. Uzkāpjot uz bēniņiem ko es redzu, viņi šķībi uzmūrēti, lai korē dabūtu. Viens skurstenis 300, otrs 250mm, likt cauruli neržas tievāku, tas manā skatījumā vēl sliktāk. Tam 300mm, varbūt 150mm cauruli dabūtu cauri, bet kamīnam šķiet izvads 250-300mm pāreja un 90* līkums skurstenī jāliek. Es neesmu veikalos ņeržas caurules kurās ir vieta,kur iebāzt to spodri bobo.
Es tik nesaprotu vienu, mājai 135 gadi, viens rads sākot no 1930. veica nelielas izmaiņas. Bet viss palika kā bija ir palicis, kā, kādā veidā bez CNC dabūt to gatavu un darbgaldiem, bet skursteni taisni uzmūrēt neprata-dīvaini.
2015-11-29

Līdzīgi jautājumi
Tek skurstenis (10 atbildes)Skurstena oderesana (10 atbildes)Dumvadu tirisana. (8 atbildes)Cik garai jabut oderei virs skurstena augsmalas? (5 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu