Tabaka piemājas dārziņā

Vai piemājas dārziņā audzēta tabaka ir derīga pīpēšanai ?

GoodCompany    1 Cannabis sativa markas?

Marija_Anna  2   Intereses pēc palasīju par tabaku .
Pārāk liela ķēpa . Pat ja būtu smēķētāja , labāk nopirktu cigaretes nevis ņemtos ar audzēšanu .

Spicis  1 1 Mans vectēvs akurāt pirms krievu invāzijas 1944. gadā (kara laikā) aiz kūtiņas audzēja. Nodarbe pēc pilnas programmas: kaltēšana, sutināšana, mīstīšana, griešana un pīpošana. Marija_Anna raksta patiesību - ja ļuļķē, tad pērc gatavu tabaku bodē.

elsa    2 Laikos, kad padomijā papirosus un citas noderīgas lietas pārdeva uz taloniem, mana babka- kaislīga pīpmane, tabaku audzēja pati , žāvēja un tina avīzē. Uz aci skatoties, man tas process baigi patika.
p.s. un pīpoja ar. Smaka an bija diezgan briesmīga, bet ko nevar paciest fīlinga vārdā!?:D

janisb      Audzēt var, pīēt izaudzēto ar var, bet kavalitāte būs pasūdīga jo saules par maz...

kloss      Šobrīd veikala cigaretes lētajā un vidējā cenu līmenī sastāv no samalta papīra kas piesūcināts ar tabakai līdzīgu ķīmisku šķīdumu. Lai pats audzētu tabaku, tā jau februāra vidū jāsēj kastītēs ar papildus apgaismojumu un pēčāk izstāda saulainā vietā vai siltumnīcā. Novācot tabaku par ātru tajā nebūs nikotīna. Mana kaimiņiene sačakarēja pagājušā gada tabaku to nemākulīgi žāvējot. Sakarināja telpā bez gaisa ventilācijas un tā sapelēja. Tāpēc jāsien buntītēs un jākarina nojumē vai labi vēdināmā telpā. Labu presēto tabaku un visu nepieciešamo kā dzirnaviņas, čaulīšu pildāmo u.c. var atrast Akciza.net veikalā ( adrese saitā) Šī nav reklāma
Pats nepīpēju jau gadus 25 un neiesaku to darīt citiem.

JurisK    1 Augliigaa zemee aug ljoti labi, bet tur ir vesela juura knifu, lai to zaljo, suliigo un milziigo lapu paarveerstu par smeekji.

MaryClaire      ir redzēts agrāk, ir piedzīvots, ka tuvinieki tā dara. attālais kaimiņš audzē un tirgo paziņām

Lucy  1 1 protams,mēs audzējam kaņepes laukos un pipojam uz nebēdu:DDD
Te oho bieži ļauzi pīpo linoleju,iedvesmojoši izklausās pēc tā ko te uzdod jautājumos:DDDDD

Deisa      Mans onka, kas dzīvo laukos, aiz gara laika arī tabaku audzē un, jā, pīpo arī. Čakars gan esot, kamēr sagatavo, bet viņam vienam laukos daudzveidībai tas čakars tīri labi patīk.

kuks10    2 pilns internets kā tiek taisītas saucamās,,cigaretes"... priecē ,ka šī zaraza sāk bankrotēt un cilvēki pāriet uz naturālo audzēšanu..?!))nu nav īstās tabakas pie mums..?!(((

Aigars53  2   Tä kä tabaka vispär ir Kaitiiga nevis deriiga, tad Audzee un piipee kaut Zirgäbolus.
Senos laikos protams laukos audzeeja, bet jäprot arii to fermenteet...

etc  1   Nesmēķēju un citiem arī neiesaku... Bet audzēt un pīpēt tak var jebko, kaut vai driģenes un velnābolus. Kad jau grib ātrāk pie sv. Pētera tikt, kas tad cilvekam to prieku var liegt?

van      Nepīpēju, bet man jau šķiet, ka tāda dabiska tabaka būs veselīgāka par ķīmiskajām un atkarību izraisošajām piedevām parastajās cigaretēs.

Lisbete    1 Un kā vēl derīga! Zinu meiteni, kuras onka gan audzē, gan ar speciālu ierīcīti smalcina un ietin, un pats arī izpīpē.

AivarsN    2 Es jau 3 gadus smēķēju pašaudzēto tabaku.Sēkla nopērkama veikalos.Ulmaņlaikā tabaku pat eksportam audzēja,klimats piemērots.Žāvēju mājas bēniņos izklājot pa vienai uz grīdas.Ja maz vietas,var savērt uz drāts.Pirms tam gan jāizrullē ar mīklas rullīti.Ja jau grib pēc pilnas programmas,tad precīzi jāievēro temperatūras režīms,bet. es tā necimperlējos.Jānovāc pakāpeniski,tiklīdz lapas sāk dzeltēt.Apakšējās lapas ir visstiprākās,bet uz augšu ar vien vieglākas,tā ka pēc savas gaumes jaucot kopā var iegūt tādu stiprumu kādu vēlas.Čaulītes ar visiem filtriem var nopirkt pat Maximā,kā arī mašīnīti pildīšanai.Cigaretes no pašaudzētās tabakas ir ar patīkamu,dabīgu aromātu,to man teikuši pat vairāki nesmēķētāji.Arī par smēķētājiem raksturīgo klepu var aizmirst.

1seskis    1 http://www.youtube.com/watch?v=CQjshXnkNAs
Labaak tomeer audzeet pashjam...

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu