Nevaru iedzīvoties īrētajā dzīvoklī.

Daudziem noteikti liksies stulbi, bet man tā ir šausmīga problēma. Trešo mēnesi īrēju dzīvokli, bet nekādi nevaru iedzīvoties. Nezinu, kas pie vainas. Guļu it kā labi, vieta klusa, kaimiņi mierīgi, nav dārgi, darbs pa ceļam, bet mani tāds kā nemiers dīda. Šķiet, ka šeit esot ar mani notiks kaut kas slikts, tāda neizskaidrojama sajūta. Nezinu, kāpēc tā. Sākumā šķita, ka nedrošības sajūta, jo īrēju bez līguma, bet ja padomā, šis nav pirmais dzīvoklis, kur dzīvoju "На птичьих правах". Kādam ir tā bijis, ko darījāt?

Maverick    1 Īrētā nekad nevarēsi iedzīvoties.
Iedzīvoties var tikai savējā - un arī vēlams, lai uz kakla nekarājās 40gadīgs hipotekārais kredīts :)

kekss11      Kas gan slikts var notikt? Esmu īrējusi pa lēto, māju sajūta nekāda, neilgam laikam der. Domā matemātiski. Lielāku mērķu labā nauda ir jātaupa.

dzelzsduure      Ievies mājdzīvnieku nu vai partneri :), nebūs visu laiku no viena stūra pie otra jāstaigā....

nickie    1 no baznīcas svecīti atnes, padedzini.

Espacs      Maskačkā?

nebuutne      Nav Maskačkā.

HRDS      Paturpini sho topiku pēc pusgada... -paskatīsimies kas ar Tevi būs noticis... :D

vikija29      Dzelzsdūrei var piekrist...

Fraansa      Jā, man arī reiz tā bija. Bija gan arī viens iemesls - liela šaurība. Bet, neņemot to vērā, it kā taču varēja dzīvot... Kamēr neaizvācos no šā dzīvokļa, netiku vaļā arī no depresijas. Vēl tagad atceros ar nepatīkamām atmiņām.

snamlet      Ja nevari iedzīvoties īrētā dzīvoklī jau trešo mēnesi, tad arī nevarēsi, jo, kā gudrie saka, pirms tevis tur dzīvoja cilvēki ar ļoti negatīvu auru. Citiem tas liksies joks, bet tā tas ir un cilvēks tādā gadījumā jūtas depresīvs, pat nervozs un sajūtas tevi nemāna. Labāk pameklēt citu...

ApartamentiEspana      iretu maju vari pameginat, un ari nav garants, ka sajutisies labak. varbut tas nemiers un diskomforsts saistits ar ko pavisam citu, ko arpus majas, bet Tevi.

MissMargarita      Man palidzeja iedzivoties svecites un smaržigie viraku kociņi ,tas rada tadu tavas majas smaržu, auru. Man ari ir bijusi pieredze ,ka nevaru iedzivoties īreta dzivoklī. Dari ko daridams tikunta nav maju sajuta.

leonss      noire citu,kur jutisies labak

erucanob    1 noire citu,kur jutisies labak
#
Ar nebuutnes niku jau viņa steidzami meklē citu.

Skaidrite_Leeninna      Ai nu, kas grūti atzīties, ka autorei vairāki niki? Taču DG Nebūtne arī ir ierakstījusi, ka steidzami meklē jaunu dzīvokli..

Dzīvošanu ietekmē viss, sākot jau ar mājas/dzīvokļa atrašanās vietu, pagalmu, kāpņu telpu, beidzot ar iekārtojumu. Ja jau kaut kas nepatīk pirmajā brīdī un jādzīvo tur ar piespiešanos, tad arī vēlāk nevarēsi iedzīvoties.
Ja nemaldos, iepriekš autorei bija topiks, ka viņas dzīvoklis pēc ugunsgrēka ir noliets ar ūdeni un prasa remontu... Ja jau tik slikti ir īrētajā, tad atgriezies savā dzīvoklī un to naudu, ko vēlies atdot par sveša dzīvokļa īri, pamazām ieguldi sava dzīvokļa sakārtošanā.

prusacins      Noperc dzīvokli kāds patīkmvai labāk māju....problēma atrisināta būs! Tik žēl, ka dzīvojam pūstošajā kapitālismā, dzīvokļinvairs nav par brīvu:)

JurisK      Tikai ne tos smarzhkocinjus - taa tak tiiraa inde! Kadikju zarinjus - tos pakuupini, pavasarii vienu plaukstoshu piilaadzhkoka bozi, ja pati nevari, pasauc riikstnieku, lai paarbauda kaktus, paarkaarto meebeles. Piekar gleznu pie sienas. Ar vaardu sakot - centies personificeet, varbuut paliidz. Jo diez vai kaadam ir laba sajuuta tikai migaa, kur paarguleet.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu