Pārvākties vai nepārvākties?

Šobrīd īrēju lētu (65+komunālie) un attiecīgi nabadzīgi iekārtotu divistabu dzīvokli ne pārāk labā vietā. Saimniece ir Ulmaņlaika kundzīte, kas ir kategoriski pret jebkādiem remontiem. Tagad ir iespēja pārvākties uz stipri labāku dzīvokli, ar zaļu pagalmiņu, kas pieder tikai konkrētajam dzīvoklim, kapitālo remontu, apsardzi un citiem bonusiem, arī namīpašnieks ir labi pazīstams, tajā mājā cilvēki dzīvo ilgus gadus un māja tiek labi kopta, bet arī maksā šis dzīvoklis 4x vairāk. No savas algas to varu atļauties, bet starpība vienalga būs ievērojama. Ko darīt- dzīvot lētā dzīvoklī, kur kauns aicināt ciemiņus, vai tādā, kurā ļoti patiktu, bet kurā dzīvojot nāktos vairāk taupīt. Piebildīšu, ka vide, kurā uzturos man, principā, ir svarīga un ticu, ka labākā mājā dzīvojot celsies dzīves līmenis un vienkārši būs labāka sajūta. Ko darīt- dzīvot sev, vai taupīt naudu?

brinumzaalite    2 necelsies dzīves limenis tikai no tā, ja dzīvosi labā dzīviklī un atdosi par to visu savu pēdējo. Arī draugus aizbaidīsi ar to... Dzīvē jābūt augstākam mērķim, materiālie labumi pēctam. Jebkurš to sajutīs, ka gribi tikai padižoties../. Kam tev 2-istabu? Var atrast 1-istabas labu dzīvokli par saprātīgu cenu. Kamēr neesi izvācies, sameklē lētāku, bet labāku dzīvokli.

avanti13    2 un kam tu gribi to naudu taupiit?? aizkapa dziivei??
vide kuraa dziivo ietekmee tavu labsajuutu, garastaavokli, var buut pat raksturu...
ja ir uz kaa ietaupiit, tad taupi un dziivo forshaa videe!

Tiigjeriite      Izlasot jautājumu, man jau likās, ka esi atbildējusi uz to :)
Priekā! :))

_Parama    1 4x65=260+komunālie!!!! par tādu naudu jau mēbelētu privātmāju Rīgā var izīrēt! Tev naudu nav kur likt?

cilveex    1 Nepārvākties.

Pieņemu, ka tavs darbs nesaistas ar ikdienas lēmumu pieņemšanu...

Kllasik      Ja vide, kurā tu uzturies tev būtu tik svarīga, tad tu līdz šim nebūtu dzīvojis nabadzīgi iekārtotā, neremontētā dzīvoklī, sliktā vietā, kur kauns ciemiņus aicināt... Līdz ar to jautājumam zūd jēga. Priekš kam tev ekstras? :)

uguniga_annina1970      te jau no viena gravja otra ... bet vel ir zelta vidus cels ........

kokote      Aspazijas j-kdze ja jau līdzekļi atļauj, tikai tā kā tā sāpe nav saprotama...ja visa dzīve notiek ārpusmājas un mājvieta ir nakšņošanai- tad jāpaliek kur esi, ja gribi savu vidi veidot, draugus aicināt...nezinu, vai pa tādu summu ko variatļauties, nevar sākt domāt par kredīta maksāšanu par savu dzīvokli, kur nevienam nebūs jāatskaitās

Drole      Rodas iespaids, ka autores miestaa ir tikai divi iziireejami dziivoklji...

Mylina      nu nez... labāk nesteidzies, maybe atradīsi kko pa vidu starp ūķi (es atvainojos) un luksus. a labāk ņem 2istabu, nekā brinumzaalite te saka, jo kumonuālie starp 1istabu un 2istabu nav diži atšķirīgi.

neratni_stasti      Jā, ja jaunās izmaksas no Tavas algas veido mazāk par 30%, tad vari vien pārvākties. Tomēr arī mani samulsināja - atļauties vari, bet taupīt... Pašreizējie dzīves apstākļi izklausās pēc mazohisma, ja resursi atļauj dzīvot labākā vietā.

zilarudzupukje      Ja domā par tik dārgu dzīvokli,un vari atļauties, kāpēc neņemt kredītā? Varēsi vēl iekārtot sev par prieku pēc sirds patikas...naglu varēsi iedzīt jebkurā vietā. Bet pašlaik,vai ūķis,vai dārgs īrēts dzīvoklis, bet nav Tavējais.

Ingaxx      Sauc adresi, aiziešu vonungus abus ievērtēt, jo šeit rakstītam maz jēgas.
P.S. Rekomendācijas palikt vai pārvākties vajadzēs rakstiski jeb derēs mutiski?

mojito      Par sevi varu teikt-labaak maksaju vairaak,bet par komfortu. Tas man ir ljoti svariigi.Nav skaidrs,kaadaa dziivoklii dziivo liidz shim-vai tas ir pilniigs bomzhatniks,vai tikai daljees,kur pat kauns aicinaat kaadu,jo Lv standarts kaa taads vispaar nav-viss ir pashpluusmaa.
No otras puses-tas otrs ir 4 reiz daargaaks,bet vai 4 reiz adekvaati labaaks? Varbuut saakumaa naakamais soliits 2 reiz (labaaks un daargaaks) ?

gxg0301      ja tu zini ka tev nota bus komfortablak tad noteikti parcelies, tu noritiem pamodisies ar labaku garstavokli un pec darba ar pozitivaku omu dosies majas shaja tumshaja rudenigaja laikaa...un ja vel vari to atlauties, tad kapec nevaretu pacelt dzives limeni....kam tad tu strdaa un pelni naudu ja ne sev un savam sirdmieram..

jozolsen      Tad jau tagad vari iekrāt katru mēnesi latus 200?Gadā 2400,trijos gados laba pirmā iemaksa savam dzīvoklim?:)

KONSUL    2 Vide loooti ietekmee pashsajutu, garastavokli, etc. - ja, liidzekli atljauj, izvelies labaku un patikamaku dzivevietu!

art_deco    1 Es par vidus variantu. Kādu citu dzīvoklīti, kas ir labāks par esošo, bet ne tik šiks un dārgs kā iecerētais.

MAaSA      Ir vērts pajautāt sev- kam dzīvoklis domāts. Ja tas ir izrādīšanas objekts draugiem un paziņām,tad maksājiet to naudu,ja tā ir Jūsu relaksācijas vieta,tad nauda var noderēt citiem mērķiem.
Tā ir Jūsu darīšana,neviens nevar izlemt Jūsu vietā,jo esat gana gudra.:)

violinn      Tev drīz vien nepatiks"" vairāk taupīt"".

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu