Kurmis siltumnīcā

Siltumnīcā uzdarbojas kurmis, ko varat ieteikt darīt, lai nesagandē visus stādījumus???

WauwaPasakuTeiceeja    2 karbiitu (vai kaa tur shamo sauca) senos laikos alaas beera.

kautkas      vienīgais reālais veids kā tikt vaļā no kurmjiem - nopludināt zemi uz dienām 3 :)

Smaidona      Ieliec kurmja alās saulē stāvējušas reņģes vai nesālītu siļķu galvas,voncīc būs smuks,bet manta nekaitīga,drīzāk gan augiem veselīga,kurmis būs prom kā likc!Nākamgad,stādot tomātus,liec zem katra pa lielai reņģei,būs profilakse pret kurmi un tomāti augs griezdamies.

cirteejs  1 1 Par kurmjiem nezinu, bet kādreiz reņģes u.tml.raka zem rozēm lai labāk aug un zied!

nevajag      Ieteicu paziņam ielaist alā propāna gāzi, par cik tai tendence iet uz leju, nevis celties augšā, to kas balonos gāzes plītiņām....Viņš tā arī izdarīja un katru reizi, kā mani satiek, nevar vien beigt pateikties par padomu :))
Tad jau labi, laikam, palīdzēja...;)

Smaidona      Jaukum,a tev tur zemesvēzis nav ieviesies?/dikti uztraukta/

sauleunlietus  1   Tie būs zemesvēži!!!! Tad nu ir gals klāt. Man visa zeme kā Šveices siers sacaurumota jau gadiem. Visu pārstādu pa 2 reizēm - tie vēži apēd.:) Un tiem līdzot tikai noasfaltēšana.:((( Esmu gan graudiņus alās kaisījusi, gan visādi mānījusi viņus - ēd saknes kā ēduši:(((

sauleunlietus      Smaidon, kā es Tevi saprotu - nu Tavu uztraukumu.;(((
Ar zemesvēžiem vēl var cīnīties, ja dārzs tiek mehāniski dziļi un regulāri aparts. Viņi labprāt dzīvo blīvā zemē.

Just_      Stop! Par zemesvēžiem pavisam nesen lasīju citā forumā. Tur cilvēks dalījās pieredzē, kā ar tiem cīnās - sataisa tādu nestipru trauku mazgāšanas līdzekļa Fairy šķīdumu un lej aliņās. Vēži izlienot un uzreiz notirinot kājeles. No citiem līdzekļiem nē - tikai no Fairy (iedomājieties, kas tur ir iekšā!). Un augiem nekas nekaišot.

Afrodit      vecas villas zekjes(sinteetiskaas nederees)sadedzini un sabaaz alaas.vai iebaaz alaas uz pielaid uguni lai gruzd.visi veezhi&kurmji njem furcuku.pati taa daru.ir ok :)

Bekooons      Vienu vasaru dzīvojot laukos, biju piefiksējis aptuvenos laikus un vietas, kur kurmis ceļ samērā regulāri, kā teikt, šis apiet savas ejas. Protams regulāri rakumus piemīdīju, līdz ar to viņš to atjaunoja. Tā nu, kad tuvojās laiks, stāvēju klāt kluss ar lāpstu. Kad sāka celt zemi augšā, tad īstajā brīdī jādur lāpsta zemē un jāceļ augšā rakums. Tas protams jādara zibenīgi. Tā veiksmīgi trīs gab izķēru :)

Satelits_Dzeja    1 Iesaku elektronisko pīkstuli, kurš tiek iesprausts zemē un noteiktā laikā iepīkstas - ir gan batereju gan saules baterejas ierīce. Nemaksā dārgi (ap 20) un dara savu darbu, kurmji un zemesžurkas dodas prom. Var likt arī āra laukā, jebkur kur racēji darbojas. Var nopirkt Depo un Rautā, man šķiet. Tiešām palīdzun samērā humāni. Vēl no šīs tēmas ir dzirdēts, par dzirnaviņām - agrāk ar tādām bija pilni mazdārziņi, tagad gājis mazumā. Es gan nedomāju, ka tas daudz līdzētu, bet dzirnaviņas tik un tā feina lieta. :) Stunda un dzirnaviņas gatavas no koka dēlīša.

diana      parasti laukos laitiktu valjaa no kurmjiem alaas lej vircu.

didi1      Lēnām šūt kažoku .. 2009-10-18

ednens      esmu dzirdējusi, ka vajag kurmja alā ielikt cilvēka kaku, tad kurmis ir prom....nav pārbaudits personiski.....mēģināts nav zaudēts... 2010-05-27

niks1955      loti vienkarsi iedarbini moci vai mopedu jebkuru benzina dzineju ...uz izputeju slauku un ala ieksa...kamer dumi nak ara par visiem rakumiem......ilgu laiku neviens kurmis vairs nenaks............ 2014-02-18

Valdis1960      kurmja ala 2- 3 mazas petardes, sini sezona nenaks tuvu. Zemes vezim sarm udens 2016-07-07

Līdzīgi jautājumi
Ka atbrivoties no kurmjiem? (8 atbildes)Ka cinities ar kurmjiem? Help! (45 atbildes)Ka iznicinat kurmjus? (31 atbildes)Kurmji. (18 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu