žurkas

žurkas - jautājumi un diskusijas

Kā tikt vaļā no ūdensžurkas? (18)
mums pilnas ganības ar kurmjiem un ūdensžurkām. tak nepietiek, ka visas pļavas un krūmi ir izvandīti, tās žurkas vandās arī pa dārzu. mēģināju viņu alās likt veikalā nopērkamu ķīmiju, tak tas nelīdz. varbūt ir kādi ...
Par krustojumu iipatniibaam nezinu, bet kakjis ir perfekts liidzeklis. Man ne tikai daarzu "iztiiriija" (un no kurmjiem ari), bet arii tuveejo graavi un pljavas. Protams, tas neattiecas uz karaliskiem diivaanmiiluljiem, bet uz pirmatneejo instinktu pilniem seerijveida slepkavaam.:) Es pagājšvasar laukos arī darbojos ar burku metodi. Diezgan veiksmīgi. Arī manu siltumnīcu ir apsēdušas ūdenžurkas.Nekas nelīdz.Izraktas nenormālas alas.Varbūt gāzi ielaist alā? Iegādājies medīgu kaķeni,vēlams krustujumu ar Siāmieti. A kas tajā trīslitrenē jālej? ··· žurkas: Kā tikt vaļā no ... lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Noķer dazas zurkas un ieliec lielā metāla muce, lai netiek ārā. Pēc kāda laika viņas sāks ēst viena otru no bada. To, kura paliks pēdēja, to atlaid. Viņai būs iegaršojusies žurku gaļa un viņa nomedīs un apēdīs visas citas žurkas tuvā un tālā apkārtnē. Indi neiesaku lietot, žurkas nobeigsies alās zem grīdas, visa māja smirdēs.... Milti kopā ar ģipsi... 1) Indēt, likt slazdus
2) Turēt rūdītu kaķi - tādu MjĀĀūūū nevis mur mur.
3) Apmācīt suni ķert un kost nost žurkas
4) Noķert žurku, spīdzināt - atstāt mokamies par biedu citām žurkām (es neiznu, vai tas strādā - tas no folkloras - es nespēju spīdzināt dzīvniekus)

Nu ko citu var darīt? Indē un liec slazdus - viss.
Radīt viņām nepanesamus dzīves apstākļus, ja viņas tur ir tātad patīk tur dzīvot, tas arī ir jāmaina, metodes ļoti dažādas. Mums dzirnavās bija daudz, nu jau daudzus gadus graudu nav un žurku ari nav, jo nav ko ēst, trīs kaķi arī kaut ko regulē vai pieskata kārtību. ··· žurkas: Ka cīnīties ar žurkām lauku ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Ūdens žurka siltumnīcā! (1)
Ko darīt, kā no ūdensžurkas atbrīvoties?
Pārcel siltumnīcu. ··· žurkas: Ūdens žurka siltumnīcā! lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Mājas žurkai atkal audzējs. (12)
Sveiki. Atkal mājas žurka, otrā pēc laika. Tāpat kā kaimiņu meitenes grauzējam arī manam žurkulim ir audzējs. Kad audzējs sāka parādīties, vetārsts teica, ka neko darīt nav jēga, kad sāks sulot tad jāmidzina. Pašreiz ...
nu visiem audzēji piemetās, tas parasti nāk ar lielu vecumu, gan cilvēkiem, gan dzīvniekiem. Atceries ka žurka dzīvo vien 2-3gadus, attiecīgi ja otrajā pagadās audzējs, tātad veca palikusi, tur var būt pie vainas barība, stress, piesārņots gaiss. bet nu nebūtu otrajā gadā, būs 3ajā. šinī gadījumā iesaku dzīvnieku ar garāku mūžu. Tāds ir raksturīgs žurkuļa mūža noslēgums-meitai arī ar pārtraukumiem bija vairāki. Vienu pat izoperēja-pēc laiciņa nāca nākošais. Var būt no relatīva mazkustīguma-labas dzīves? Vielu maiņa jau viņiem ir apbrīnojama. Ģenētiski tas ta ir, jo mājas zurkas cēlušās no laboratorijas žurkām. Neko nevar darīt. Nemokiet radību. Kaķis jāiegādājas - visas problēmas atkritīs pašas no sevis!

Gribēju teikt ,ka vispār nesaprotu kādēļ žurkas jātur mājās , laukos vēl saprotu , tur pašas saskrien , bet ja tā padomā - tad labāk žurkas nekā čūskas un krupjus!
Neizskatījās,ka tas izraisītu sāpes. Kustīgumu,protams, krietni apgrūtināja. Bet iemidzināšana nāk brīdī,kad kustonis parāda,ka dzīvot palicis par grūtu... parasti dakteris māk arī bērnam palīdzēt to saprast... ··· žurkas: Mājas žurkai atkal audzējs. lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Cik aptuveni izmaksā žurciņa? (5)
es gribētu zināt cik aptuveni izmaksā žurciņa mēnesī: granulas, barība utt. un arī cik reizes menesī to vajadzētu pirkt, domaju ka barību vajag 2 pakas?
Svarīga ir vecāku piekrišana. Katrā ziņā tēriņi ir nesamērami mazāki kā ar kaķi vai suni.
Ja ir ko atvēlēt 3-5 EUR mēnesī, gan būs labi.
Izmaksas nav lielas, galvenais, nopērc lielu būri, lai ir kur izkustēties. Un neatstāj savvaļā pa dzīvokli skraidīt- vadus sagrauzīs.
Un tas, ka dzīvo tikai 2 gadus, nav neapgāžams fakts. Manējā nodzīvoja 3,5 gadus.
Tikai neaizmirsti, ka žurciņa dzīvo tikai 2 gadus... Piedevām žurkas ir ļoti "slimīgas" - viegli saslimst un mirst :(
Ja budžets atļauj - ņem šinšilu - cena gan krietni lielāka un arī uzturēšana dārgāka (jāpērk speciālas smiltis, kur viņai "vannoties") bet manuprāt ir tā vērts. Manējai jau 11 gadi. Stāsta, ka dzīvojot 15, a to i vairāk.
Pieskaiti vēl remonta izmaksas, ja žurks paspruks brīvībā. Dzimis grauzējs ··· žurkas: Cik aptuveni izmaksā žurciņa? lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Vai žurciņām var iemācīt negraust vadus un citus tāda veida materiālus? (4)
Zinu kad graušana ir visiem grauzējiem bet ņemot vērā to kad žurciņas skaitās 1 no gudrākajiem grauzējiem, vai var žurciņai iemācīt negraust vadus un aizstāt ar ko citu graužmu noperkamu veikalā?
tas ir instinktu līmenī grauzējiem. neko tur nevar izdarīt, izņemot
a)mēģināt pēc iespējas samazināt grauzējam pieeju vadiem;
b)neturēt mājās žurkas;
Domāju, ka žurciņām, tāpat kā pundurtrusim pastāvīgi vajag kaut ko graužamu, t.i. ko likt uz kārā zoba, bet ne vadus, ne arī mēbeles negrauza, ja viņam pastāvīgi ir kas graužams...burkāna ripiņas, ābola šķēles, siens vai zāle vai arī veikalā ir speciāli graužamie kociņi, saldējuma veidā u.tt... Ja to iemaaciisi savaam zurkaam,staavus bagaata paliksi:)))) ··· žurkas: Vai žurciņām var iemācīt ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Nesaprotamas dzīvnieku alas garāžā (10)
Labdien,varbūt kāds var palīdzēt...Nesen privātmājas garažā atklāju trīs lielas alas kas ved tieši zem pamatiem,zeme veseliem kalniem ir izgrūsta uz ārpusi,bet domāju ka tas nav kurmis,jo uz āru izgrūstās zemes daudzums ir ...
Nemaz nevajg daudz žurkas,viena žurka var izgraust tādus caurumus,ka cilvēks izlīdīs Žurkas. Daudz žurkas.Tās sagrauž pašu velnu un zem betonētām grīdām taisa alas, bet zemi izvanda ārā kalniem. Kurmis zem ēkām nerokas. Nu tās tiešām būs žurkas. Un jārīkojas nekavējoties, jo tas vairojas nenormālā ātrumā, un savairojušās simtos vairs nav vienkārši iznīdējamas. Ir tāda inde, kas žurku ķermeņus mumificē(nebūs smakas), jāprasa vetaptiekā, mans boss tā nolikvidēja šo problēmu(viesnīcas restorāna pagrabā);) Man arī ir bijuši šādi mājdzīvnieki. Piebildīšu, ka mumificējošā inde uzreiz uz žurkām neiedarbojas (žurkas gudras- vispirms žurku kamikadzes pagaršo jaunu paiku, ja viss kārtībā- tad pārējās, inde izgatavota to respektējot). Cik esmu indējusi ar mumificējošo indi, tik nav bijusi smaka, nelaiķes arī pa kājām nav mētājušās, bet klusums un miers gan iestājies. ··· žurkas: Nesaprotamas dzīvnieku alas ... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Dekoratīvā Dambo žurka. (3)
Vakar tikām pie jauna ģimenes locekļa. Bet mūsu žurks praktiski visu laiku guļ, šad tad izmet kādu mazu loku pa būri un ielien atpakaļ migā. Neesam ievērojuši, ka viņš ēstu. Vai ir pamats uztraukumam, vai vienkārši mazais ...
Nu pirmo dienu daudzi dzīvnieki neēd un noslēpjas klusiņām stūrī. Padzerties gan viņiem takā vajadzētu gribēt Zhurkas ir nakts dzīvnieki- atdzīvojas vakaros-pa dienu guļ pārsvarā. Vismaz manējais. Bet to, ka viņš vēl tramīgs- tas tak normāli.Sveša vide- ļaujiet pierast un netraucējiet kādas dienas trīs.Pamazām apradīs un tad būs žirgtāks. Ja tas ir žukuču puika, tad vispār būs slinkāks un mazkustīgāks, ja meitene:)....viskautkādas aktivitātes pieredzēsit :))) Lai adaptējas un būs labi ! Jauki lopiņi :))! ··· žurkas: Dekoratīvā Dambo žurka. lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu