Ziedi

Ziedi - jautājumi un diskusijas

Kādi ir Tavi mīļākie ziedi? (34)
Kuri dārza ziedi un tieši kādas šķirnes visvairāk Jums patīk ? Kurām puķēm dodat priekšroku izvēloties savā dārzā stādīšanas sortimentu? Man, piemēram, patīk lilijas it īpaši viņu burvīgaios aromāts.
Magnolijas, visas krāsās. Varbūt dzeltenas tulpes? Es nau ziedmīlis, nenosaukšu vairāk par kādām astoņām "puķēm". Nu, jā... gladiolām ar` nav ne vainas. Rozes,gladiolas,cinijas.Patīk frēziju smarža,bet nevienmēr labi uzzied.Skaisti rododendri zied. ūdensrozes piemājas baseiniņā Nav mīļāko. To, kuri patīk, ir daudz, katrā laikā zied citi. Daudz atkarīgs no to funkcijām dārzā un stādījumu kompozīcijas. Pie tam gribas arī katru gadu kaut ko pamainīt, lai dārzs izskatītos citāds.
Svarīgi, lai dārzs ziedētu visu sezonu, būtu saskaņots krāsās un viegli kopjams.
Jau sen esmu atmetusi domu, ka man vajag visu.:)
··· Ziedi: Kādi ir Tavi mīļākie ziedi? lasīt visu diskusiju (34 atbildes) –»
Liepziedu tēja (13)
Laikam liepziedu vākšana jau ir nokavēts vilciens? Vismaz Rīgā jau noziedējuši. Varbūt tālāk uz ziemeļiem vēl zied? Valmierā, Limbažos?
Labak liepziedus Rigaa nelasit,ja kads grib aiziet atrak pie Dieviem tad var lasit drosi,jo manuprat pilsetas liepziedos ir visa mendelejeva tabula,neskaitot automasinu dumus? Vismaz par nedēļu nokavēts, šogad viss agrāk. Liepziedus, cik atceros, vienmeer lasiijaam juulijaa. Galvenais atrast liepu taalu no lielceljiem. Pashaa laikaa,vismaz Maarupee... Limbažu pusē liepas tagad zied pilnā sparā, tā ka noteikti vēl var pagūt izveidot ziemas krājumus. ··· Ziedi: Liepziedu tēja lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Liepziedi - kur nopirkt veselus liepziedus? (10)
Kāds man varētu pateikt priekšā, kur var nopirkt liepziedus?:) Tādus, kas nebūtu pavisam sadrumstaloti, kaltēti veselā veidā.
Centraalajaa tirguu! Vai kaados tirdzinjos, kur tirgojas cilveeki no provinces. Centrāltirgū pašā sākumā,kādi 10metri no tuneļa-vesela nojume! Viol, tak visas aptiekas pillas ar tējām. Tā kā liepziedi satur miecvielas, tad labāk tās no ziediem ārā dabūt ja viņi ir sasmalcinātā veidā.:) Parunājies ar kādu kaimiņtanti, gan jau kādai būs.:) ··· Ziedi: Liepziedi - kur nopirkt veselus ... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Ziedu piegāde mājās. (11)
Gribu sagādāt pārsteigumu-kurjera piegādātu ziedu buķeti. Pēc JŪSU PIEREDZES-kurā firmā labāk vērsties?
Tak jebkurš ziedu salons nogādās, tik pieliec kartiņu, ka no tevis tie ziedi, varbūt neesi vienīgais savai druškai:)) www.LaimesZieds.lv
22389107
info@pukukurjers.lv
67375008; 67375007
un neaizmirsti pateikt kurjeram, cikos lai to pušķi piegādā!
/atceras ne visai patīkamās izjūtas, kad ap pusseptiņiem no rīta pie durvīm zvanošs kurjers ar puķu pušķi pamodina no saldākā miega/ :)
Izmantoju tikai "ZiediLatvija" pakalpojumus. Protams, cenas nav adekvātas pirkumam, bet uz to ir jāpiever acis.
Kaut kur internetā redzēju, ka ir pat iespēja ( Lv ) uz zieda ( rozes ) " ietetovēt" tekstu, vārdu, u.t.t., nebija dārgi.
Sagādā vēl lielāku pārsteigumu - ierodies ar ziedu buķeti pats !!!!!!!!! ··· Ziedi: Ziedu piegāde mājās. lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kur Vidzemes priekšpilsētā ir ziedu vairumtirdzniecības bāzes? (10)
Vai kāds nepateiks ziedu vairumtirdzniecības bāzes adresi,šaipus Daugavai Vidzemes priekšpilsētā,ļoti vajag?
mani var sabljaut PK 24/7. JA grib.

rozes atradiisi arii pie centraaltirgus, ja gribi labas, nenjem leetaas2 kraasu. ja gribi baltas, njem hampaniesha kraasas avalanche wrapos pa 10. kaati 1.10cm. nokondicionee maajaas atnesusi noskjel sliipu kaatu un ieliec paaugstaa uudenii, satiitas papiiraa. bez pleeveem. ja peerc svaigaas, atceries-vinjas ir bijushas kastees vismaz 4 dienas un vinjaam no kaata jaanoskjelj vismaz 3 cm un jaadod daudz uudens.
Teikā, Kuršu ielas sākumā, netālu no krustojuma ar Lielvārdes ielu- ieeja/iebraukšana no pagalma.:) kuršu 3, ja vajag mob. bāzes varu uzrakstīt , bet ja nav būts tad atrast ir pagrūti, jo šaubos vai blakus esošās puķu sieviņas pateiks, kur bāzi meklēt vislabaakaa ir pie jaunaa dienviduu tilta, nelielaa skjeersielinjaa, kjengaraga pusee, uzreiz aiz tilta, gar tilta pamatiem iet ielinja uz upes pusi, pashaa taas galaa. ielu nepateiksu, garaam nepabrauksi, taa ir paliela buuve un visi to vietu zin. sortiments vinjiem ir visplashaajais un ja pasteigsies, dabuusi pat orhidejas, shodien ir pievedums.
ja netiik tik taalu, aiz centraaltirgus daugavas pusee, no autenes naaot, paari sliedeem uz maskachkas pusieekaa, kur taa karatistu skola, pirmais buus sundries veikalinch un otrajaas durviis-pa trepiiteem augshaa, uz 3. staavu.
Var droši parsīt bāzes atrašanās vietu puķu pārdevējām, jo no turienes daļēji tiek apgādāti blakus Lielvārdes ielā esošie kioski ar ziediem. Ja kāds vēl senos laikus atcerās, tad bāze jau gadiem atrodas bijušā LB veikala telpās un vēl senāk tur bija stikla taras pieņemšanas punkts-orentieris-pretējā pusē ķieģeļu sēta bez ieejas vārtiem, jo tur atrodas zakss-tam ieeja no Zemgaļu ielas... ··· Ziedi: Kur Vidzemes priekšpilsētā ... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kāds var ieteikt, kur var nopirkt kvalitatīvus mākslīgos ziedus? (18)
Pirms vairākiem gadiem varēja diezgan viegli nopirkt pat ļoti kvalitatīvus mākslīgos ziedus un pat ne ļoti dārgi. Paties izskatījās kā īstas rozes. Tagad... Viss kā no papīra, ļoti ātri izbalo kaut arī saule nekāda... ...
Kam tēmas autorei mākslīgie ziedi, ja tos pat uz kapiem ir nepieklājīgi nest?
Dabiskie puķu kioskos vai tirgū nav nopērkami?
Es neteicu kapos, bet gan pie kapiem. Starpību jūtat? IR jau arī daudzgadīgie ziediņi,dažādas sūniņas kuras arī zied.
BET par mākslīgajiem uz kapiem...tikai krievi tādas nestu vai bezgaumīgi cilvēki..
Pie kapiem. Tērbatas un Blaumaņa ielas stūrī Rīgā ir ziedu veikals, kurā ir lieliski mākslīgie ziedi. ··· Ziedi: Kāds var ieteikt, kur var ... lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Ziedu skaits dažādos gadījumos (10)
Vispārzināms un pieņemts, ka uz kapiem jānes pāra skaits ziedu, bet piem.uz dzimeni - nepāra. Bet kāpēc? Kāds zin, no kurienes tāda paraša?
Tas jau nav visām tautām tā, tikai latviešiem. Kaut kur lasīju, ka pāra skaitļi nozīmējot pabeigtu procesu, bet nepāra - turpinājumu. nevajag pārāk iecentrēties uz šim lietām... nekas ļauns nenotiks arī tad, ja draudzenei uzdāvināsi četras puķes, bet uz kapiem aiznesīsi trīs..savukārt, ja piekop tradīcijas tradīciju pēc - dari tā kā visi.. un atkal jau nenomoki sevi ar jautājumiem kāpēc... Dzīvē taču ir daudz svarīgākas lietas! arī, arī un arī ( es par iepriekš teikto)...taču viss, kas ir pāri septiņiem vairs nav pārojams...tas ir pušķis un vienalga cik ziedu...arī 22 rozes neskaitās kā uz bērēm...:)) Pilnīgi loģiska pieeja Theodorai, es ar par to pašu, un galvenais ka vispār ej, dāvini, ko un kā sanāk, kāda šķirba:) Just taisniiba, tiko bija profesores Kursiites skaidrojums par ziimeem , parashaam un Lielvaardes jostas ziimju skaidrojums, tur bija arii par pukjeem. ··· Ziedi: Ziedu skaits dažādos ... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Rožu krāsas nozīme (12)
Jautājums par rozhu krāsām. .. ko dzeltenā, sarkanā, baltā, utt. nozīmē?
cik esu dzirdeejis sarkana-miilestiiba, balta -uzticiiba, par citaam nezinu :) nu jaa .. taa jau saka - labaak veelaak nekaa ...
manas zinaashanas: sarkanaa - miilestiiba; baltaa - naivums; dzeltenaa - viltiiba un kraapshanaas; melnaa - laiks palikt nenopietnaakiem :))
A, zilaas? zilās - nepiepildītas cerības, dzeltenās - atteikumu, neuzticību, baltās - nevainību, draudzību, nu un ko nozīmē sarkanās, laikam zinās katrs krasu skaidrojumi atshkiraas nacionalitaateem. diezgan krasi ··· Ziedi: Rožu krāsas nozīme lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu