Virtuves mēbeles

Virtuves mēbeles - jautājumi un diskusijas

Virtuves iekārta (6)
Meklēju kur labi un droši var pasūtīt virtuves iekārtu uzstādīšanai Imantā Kādi ir Jūsu ieteikumi
Pie Manis! Arnis mob.t. 2982823549 almateja333@inbox.lv 29127448 Sergejs, izgatavo pēc pasūtījuma un uzstāda Kāpēc Imantā ? Citur nevar ? Kā teica kāds mans paziņa: Nekad nepasūti virtuves iekārtu, pārdot to nevarēsi, izmest būs žēl, jo dārgi samaksāji.....un tā visu mūžu nodzīvosi ar līdz kaklam apnikušo savu individuāli izgatavoto iekārtu ... ··· Virtuves mēbeles: Virtuves iekārta lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Virtuves komplekts- ko izvēlēties ? (7)
Sveiki. Kam jāpievērš uzmanība komplektējot virtuves skapīšus? Šoreiz ne par plānojumu, bet par pašu materiālu-mdf plāksnes, koks ;biezums, apdare, kādi knifi , uz kādiem grābekļiem nekāpt, kādus ražotājus ignorēt??? ...
Tad nu es kā sieviete pastāstīšu par virtuves mēbelēm. Bet. Cik cilvēku, tik gaumju. Stāstu tik par sevi. Koka protams ir exkluzīvi un tā. Bija agrāk. Taču, laiki mainās, un pat mūžīgais ar laiku pieriebjas. Augstākais 10 gadi, kad sagribas brīnumainās pārmaiņas virtuvē. Noeksperimentēju un man iepatikās. Baltais lamināts ekonomiskajā klasē. Lēti, skaisti un labi. Nekādi faking mehānismi, viss tas kaka, kas krīt uz nerviem. Virsma pēc saviem ieskatiem, man mfd laikam. Tagad vispār kruta, tur kur agrāk rumbulā bija veikals starts, pretim liels veikals. Tur pat par labām naudiņām izgriež rūpnieciski izmērus, pats mājās saliec kā lego.
Kopšana kā kopšana, ja mājās nav 170 cilvēki vai mazi berni, noej ar amwey virtuves līdzekli un viss šiki laistās
Nu karkass visticamāk būs laminēta kokskaidu plate, tur parasti nav daudz variantu. Ir laba tik ilgi, kamēr iekšā netiek ūdens, tad piebriest un var mest laukā. Jāpievērš uzmanība maliņu laminējuma kvalitātei. Es izvairos no tās pavisam plānās, kas ir apmēram 0.5 mm bieza. Centies meklēt to, kam maliņas biezums ir 2-3 mm.
Spēlēties vari ar priekšējiem paneļiem. Iespējamie varianti - tā pati KSP, MDF vai masīvs koks. Pēdējais protams vislabākais. Nesaprotu, kāpēc Lobo1 kritizē MDF. Ja tas ir frēzēts un krāsots (nevis laminēts !) - tad nav ne vainas.
Es tieši vairāk pievērstu uzmanību priekšējo paneļu krāsošanai - to labāk pasūtīt pie kāda reāla profesionāļa, kam ir attiecīga krāsošanas kamera. Kad pasūtīju savu virtuvi, man krāsošana izmaksāja daudz vairāk par pašiem paneļiem :)
Runājot par furnitūru - priekš virtuvēm ir pieejams kolosāls aksesuāru sortiments, ko lielākā daļa vietējo mēbeļu ražotāju vispār nepārzina. Aizbrauc uz tādu firmu "Daiļrade - koks" (Čiekurkalnā) vai arī bija viena, kam neatceros nosaukumu kaut kur Rumbulā, labajā pusē jau pie Rīgas robežas. Ja pats taisi - tur atradīsi kaudzi kolosālu ideju. Ja ar to vēl par maz - papēti speciālos furnitūras ražotājus - piemēram HAFELE. Latvijā var pasūtīt caur to pašu "Daiļrade - Koks". Vienīgi jāskatās, cik tā furnitūra maksās - priekš ražotājiem cenas tur nav īpaši kārdinošas, bet ja taisīsi priekš sevis paša mīļotā - tad jau var atļauties :)
Apdari nesūti matētu vai spīdīgu, visus taukainos pirkstus varēs redzēt!!! Koks protams ideāli, bet tad lakai jābūt arī ļoti labai. Vienu varu pateikt konkrēti- MDF nein. Kaut kādu laiku jau kalpos, bet tad tā apdares plēve sāks lekt nost. Īpaši cieš plauktiņi kas blakus plītij. Var pat vacējums uzpūsties un tad nekas nav līdzams. Ne ar fēnu, ne gludekli. Vajag īsto presformu. Pievērst uzmanību dizainam, un kur pasūtīsi detaļas.
Tas veikals Rumbulā saucas Attēls-R.
Principā sadizainē pēc savām skicēm detaļas un pasūti attēls R - tur ir visa furnitūra un plašs plātņu materiālu klāsts. MDF un skaidenes vietā, es personīgi korpusam ņemtu saplāksni (laminētu). Durtiņas - mdf ar orgstiklu vai vienalga kas cits, kas patīk un pa kabatai.
··· Virtuves mēbeles: Virtuves komplekts- ko ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Virtuves mēbeles Liepājā (6)
Vai kāds var ieteikt, kur griesties Liepaja individualas virtuves projekteeshanai. varbūt kādam laba pieredze, un var ieteikt.
Saldū ir čaļi kas labi taisa":)) Tikai projektēšanai vai arī izgatavošanai? Viņi izgatavo arī.Tel gan gājis nebūtībā,bet kontakti jābūt mēbeļu veikalā uz Kuldīgas ielas. ss.com Caur esesiešie būs dārgi,toties sūdīgi:)) ··· Virtuves mēbeles: Virtuves mēbeles Liepājā lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Vai kāds ir pasūtījis mēbeles pie up-mebeles.lv? (3)
Ir doma pasūtīt iebūvējamo skapi un virtuves iekārtu. Pagaidām esmu nosliekusies uz https://up-mebeles.lv/ Kādas atsauksmes?
Esmu Vai shī ir reklāma? :D Vienmēr pērku taustāmu preci. Lai ir dārgāk, bet atkrīt liekie kreņķi. ··· Virtuves mēbeles: Vai kāds ir pasūtījis ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Tev ko, internetā tikai oho.lv veras vaļā? Ir simtiem tādu vietu... sākot ar lielveikaliem kā Alfa Home. Ja nu slinkums specializētus veikalus meklēt. Vienmēr labāko atrod ar reklāmu ko sauc- no mutes mutē. Ja tiešām interesē labi galdniekmeistari var rakstīt privāti. turpinot, pilns ss.lv ar virtuves iekārtu ražotājiem... Esi gatavs attiecīgi maksāt, vai tikai ķer muļķus? Viss atkarīgs no vēlmes un cik esi gatavs par to maksāt. ··· Virtuves mēbeles: Virtuves iekārta...!? Kāds ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Virtuves mēbeles - pirkt gatavas vai pasūtīt (9)
Kāda ir jūsu pieredze, iegādājoties virtuves mēbeles: ja telpa atļauj ievietot arī ko nopērkamu, tad, kā ir lētāk - pirkt gatavas vai pasūtīt meistaram?
Lētāk ir nopirkt OPTIMĀ .. viss attkarigs no jusa naudas maka,es labak sutu no galdnieka Cik standarta virtuve - tas ari noteiks vai var pats ko sakomplektet. Citadi pie meistara Es budžeta variantam ņēmu no nordeko gatavajām komponentēm, sanāca lētāk un kvalitatīvāk nekā visādās optimās un nebija jāgaida. Pie viņiem varot arī individuāli pasūtīt, bet tur esmu dzirdējusi termiņi klibo. Nopērkamajiem šobrīd ir ļoti plaša izvēle, ļoti ērti un ergonomiski risinājumi no dārgā gala, pietiekami glītas fasādes arī no lētakajiem. Tāpēc īsti nav zināms, kādas kategorijas vēlies salīdzināt. Meistara pluss ir tas, ka virtuve būs tieši tāda, kādu vēlies Tu, nevis tāda, kādu izstrādājis ražotājs. Taču, ja virtuves iekārtošanai atliktā nauda nav liela, tad ņemtu gatavu. Ja jautā konkrētu atbildi - es par meistaru. Pēdējo reizi mēģināju pirkt gatavu, nepatika vai nederēja gatavo skapīšu kombinācijas. ··· Virtuves mēbeles: Virtuves mēbeles - pirkt ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kā pielāgot istabas kumodi lietošanai virtuvē? (9)
Jaunajā dzīvoklī ir tukša virtuve un naudas visam uzreiz nepietiek. Kaut kādus lētos variantus pirkt negribas, jo tā būtu zemē nosviesta nauda, labāk paknapinos un piekrāju normālai virtuvei. Man ir šāda kumode: ...
Klausi Melnai Kafijai, būs ok. Ja nevēlies noliet to virsmu, bet esi apņēmusies virtuvē likt kumodi (linkā gan nekādas bildes nav), tad atliek vai nu vaska drāna vai līmplēve. Pati arī pirms virtuves iekārtas iegādes knapinājos un ieliku sekcijas daļu. Tiesa, kad virtuve tika aprīkota, tad vecās mēbeles visas bija metamas laukā. Dīvāna daļu kā skapīti (pēc linka) labāk nelikt. Nopērc galdniecībā dēli un uzliec kā plauktiņus, desmit eiro gan jau var ieguldīt, nebojājot virtuvei nepiemērotas mēbeles. es droši vien aizietu uz būvveikalu un pajautātu, vai viņiem nav kādi atgriezumi no saucamajām darbvirsmām un paņemtu to, un uzliktu uz kumodes. labi, par kādiem 3 cm paaugstinātos tā kumode, bet vismaz nebūtu skādīgi kumodei Tu tak jēlu gaļu vai karstas pannas pa tiešo uz to kumodi neliksi? Viss būs labi citādi. ··· Virtuves mēbeles: Kā pielāgot istabas kumodi ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kā virtuves skapīšus aizsargāt no tvaika? (16)
Lai gan tvaika nosūcējs it kā ir pietiekoši jaudīgs un platāks par plīti, tomēr tvaiki iet garām un tam blakus esošajiem piekārtajiem skapīšiem atlīmējusies lamināta mala. To varētu pielīmēt, bet kā novērst atkārtotu ...
Plīts augstums ir apmēram 80+ cm no grīdas, ja pieliekam 55 cm, sanāk vien 1 metrs 35 cm, manas acis atrodas augstāk, normāli varētu būt vien kādiem pusotra metra un mazāk izaugušiem pavāriem.

Ja ir tāda tvaiku problēma, tad, pirmkārt, virtuve iekārtota nepareizi (skapīši atrodas tur, kur tiem nav jābūt). Varbūt vairāk skatīties nevis virtuvju, kur pamatā uzsilda pusfabrikātus un vāra kafiju, dizainu, bet profesionālajām. Ir nosūcēji, ko liek virs virtuves grila aparātiem (vaļējiem), varbūt tādu uzstādīt.
Tvaiks ceļās no ūdens,kuru karsē-tam nav nozīmes ar ko to karsē... idiotisms! :)) Nolaid zemāk nosūcēju. Ja kas, tad nosūcējam ari ir filtrs. To ar kādreiz der iztīrīt. Un kad šmorē, tad nogriez mazāku liesmu. Problēma izzudīs kā nebijusi. nosūcējs nevar atrasties zemāk kā 55cm no plīts (ja gāzes). Pārbaudi vai nosūcējam ir normāla jauda un izvadi iet pareizā virzienā . Varbūt lamināta kvalitāte zema, varianti dažādi. Kas tad ir 55cm-knapi trīs sprīži. Nosūcējs jau nav no stikla, lai tam cauri skatītos.:)) ··· Virtuves mēbeles: Kā virtuves skapīšus ... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Laba un lēta virtuves iekārta (15)
Virtuves iekārta! interesē laba cena, kvalitāte, serviss. kā nekā krīze valstī, cenai jābūt zemai, kvalitātei un srevisam visaugstākajam!zinu, ka piedaavaa daudz, bet konkrēti šeit interesē personīgā pieredze.
oj it kaa vajadzeetu kluseet, bet gribaas palieliities. Manai mammai tieshaam paveicaaas ar meistariem. Kad man buus sava virtuve, tad iekaartu arii pie shiem pasuutiishu, bet shie diemzheel nav atstaajushi telefona numuru, taapeec tev neko taa arii ieteikt nevareeshu. muuslaikos ir jaanjem veeraa shaadas lietas, ka veel joprojaam meebelju firmu ir daudz. tb PAR bdaudz. kaadas ir jau pazudushas, un kadaam ir jaapazuud. stulbaakais variants ir virtuvi pasuutiit firmaa (lielaa vai mazaa - tas muusdienaas nekaadu garantiju nedod), kas peec meenesha veiksmiigi bankrotee un avanss aiziet taalees zilajaas...

secinoshi, ja nepatiik risks, tad jaaizveelaas droshh variants - caur visaadiem info kanaaliem uzzinot, kaa firmai klaajaas.

personiigi es izveeleetos profesionaalu meebelju konstruktoru, kas uzklausot veelmes, kopaa vai bez dizainera, pielasiitu virtuvi, izgatavotu specifikaaciju, un tad esosho specifikaaciju nosuutiitu uz lielu kaudzi ar meebelju firmaam, kas iedotu cenu un terminjus. iesaku arii suutiit uz Vaacijas firmaam, cenas arii esot draudziigas, vieniigi buus jaasameklee cilveeki, kas samontees to padariishanu. var jau protams iet pa visaam firmaam un lai shamaas gatavo dizainu un specifikaaciju, tak tas panjem daudz vairaak laika un nav tik efektiivi.

veel ir divas firmas (cik zinu), kas piedaavaa modulju meebeles. tas cits staasts, cita pieeja.
Labs nemēdz būt lēts...arī krīzes laikos.
Formulē precīzāk, ko pats krīzes apstākļos vari atļauties samaksāt,par ko un no kādiem materiāliem.
Ceļu, pa kuru iet precīzi izklāstija iepriekšējā topika autors.
pasam taisot pie 2m garas sienas, augsas plaukti+ apaksa ap 170 Ls materiaalos + cjakars nedeeljas garumaa, peerkot gatavus moduljus (skapiisjus, plauktus) prieksj 2,5m garas sienas cena 350Ls, za to cjakars tikai 1 dienai, lai visu saskruuveetu un virsmu piezaagjeetu. Bet var jau pats arii nemaz necjakareeties un samaksaat veel vismaz 3x vairaak... Man ir laba pieredze šajā jautajumā: pasūtīju firmā, daļu/pusi/ uztasīja, pārējo ar tiem meistariem sarunaju privāti, tā arī pie pārējām mēbelēm tiku. Kvalitāte mani apmierina, par to sevišķi spriest nevaru, jo nav tāda pieredze. Cena arī patika, bet tas bija pirms apmēram 3 gadiem. ··· Virtuves mēbeles: Laba un lēta virtuves iekārta lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Virtuves iekārtu izgatavošanas laiks un cena (32)
Cik ilga laika var uztaisit virtuves iekartas,kada cena?
3000 LVL?! Nu jau, pa 3000 tagad var arī dzīvokli nelielu izremontēt; tā cena nu jau ir reāli no gaisa sagrābstīta. :))) 4.dienas es tiko izbraukāju visu Rīgu,pasūtīju Doles veikalā,teicās būs gatava 2-3 nedēļu laikā/cenas tur tīri pieņemamas:) Ljooooti vispaariigs jautaajums.Tad jaazin materiaalaas iespeejas, lielums, navaroti. zinu, ka Liepājā var uztaisīt dažu nedēļu laikā un cena ir atkarīga no materiāliem un virtuves lieluma, bet bez kādiem Ls 1300 cauri netikšot, tā man stāstīja. Es nopirku 2 metriigu virtuvi `/bez augshas skapiishiem/ bez virsmas.Virsmu ar meistaru braukaajaam un mekleejaam pa razjotneem.atradaam.Tad piepirku stikla plauktus un visaadus citaadus pribambasus, virtuve bija gatava divaas dienaas.Ljoti smuka.Juste, brauc skatiities!;)
Izmaksaaja apmeeram 900ls`/neskaitot keramisko pliits virsu un izlietni.
··· Virtuves mēbeles: Virtuves iekārtu ... lasīt visu diskusiju (32 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu