Tualete

Tualete - jautājumi un diskusijas

Ar ko podu stiprināt pie zemes - ar javu vai skrūvēm (dībeļiem)? (21)
Man ir sākusies poda nomaiņas sāga un kopā ar meistaru komandu cenšamies panākt kādu nebūt rezultātu. Jautajums ir - ar ko podu stiprināt pie zemes - ar javu vai skrūvēm (dībeļiem)? Laikam vislabāk būtu ar abiem diviem? ...
Sudiigs meistars, ja neriskee. :D
Paaugstinaajumu labaak kvalitatiivi uzbetoneet, nevis taisiit porno no aatraas javas. Un stiprinaat ar diibeljskruuveem (ir speciaali podu stiprinaashanai nopeerkams komplekts) bet pashu podu pie griidas nevis ar javu bet ar silikonu.
Neiedzilinoties sikumos...panem tak normalu meistaru😃, vecaja stavvada plastmasas trubas var ielaist mierigi, ja meistars nezin, ka vecaja stavvada vajag ielikt blivi, kur ielaist plastmasas trubu, nu tad sorry😃, bet izejas ari jaunajiem podiem ir tadas pasas, ka vecajiem, ta ka sekss😃 ar to paaugsginajumu ir pilnigs srots😃, vai ta LV vairs civilizetu santehniku nava😃😃😃??? Kas ir zeme? Es to domāju nopietni - tā ir grīda uz grunts vai 5.stāvā ar koka pārsegumiem?

No šeit aprakstītā ir ļoti skaidri redzams, ka kāds ir sev piesavinājies meistara nosaukumu. Sameklē normālu meistaru, kā te jau augstāk iesaka, un nebūs pašam jālien sev svešās tēmās.
Silikons ir papildus. Kaa bliiveejossh un liimeejossh. Izskatas ka ar lasiishanu un saprasshanu ir probleemas. :(
Ja meistars cirvis, nekas nebuus labi. Un tas ka cirvis ir skaidrs jau peec ieteikuma par aatri cieteejoshaas javas (visdriizaak domaata ir aatraa fliizhu liime) izmantoshanu un baileem sasist kaadu veco chuguna veidgabalu ar aamuru.
Taisi podestu, lipini javu, sedi uz poda kaa uz tronja, kaajas nokaaris...:D
Es zemē iedzītu divus metāla stieņus,piemetintu galā skrūves un būtu ok. Jā pie zemes pieskrūvēt ir grūti. ··· Tualete: Ar ko podu stiprināt pie zemes ... lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Tek tualetes pods (9)
Nomainījām jaunu ūdens padeves mehānismu poda skalojamā kastē,bet arī tas normāli piepilda kasti līdz līmenim un tad turpina lēni pilēt,kamēr pārpludina pludiņu un atkal ir pārplūde podā.Kur vaina ?
jānomaina vai japarbauda noslēdzej blīvite mehānismāa , nekā sarežģita jānomaina noslēdzēj blīvite mehanismam , vai jaizjauc un jasaliek pa jaunu , nekā sarežgīta Regulēšanā/salikšanā. Ja paši likāt, tad noņemiet vāku un skatieties, kas notiek, kāpēc notiek. Ja meistars, viņam bija jāpārbauda. Iespējams, ka mazliet jāpaloka pludiņu turošā kāja, ja metāla, lai ātrāk noslēdz ūdeni. Gan nezinu, kāds jums tagad mehānisms. Jāskatās pašiem vai jāsauc santehniķis/kaimiņš palīgā. aizveesturikajiem nosleedzeejiem ,brutaali jaasaliec metaala svira uz leju.
muusdienu, jaregulee praatiigaak,bet arii uz leju.
pludins celoties uz augsu-,nosledz udens padevi
1.nav pareiza attieciba ar pludina augstumu un noslegsanas rezimu
2.aizsarnojies,aizrusejis nosledzeja bliv.meh.

risinajums-,...
1.parbaudit pie kada plud. augst tiek nosegts udens
2.ja nenosledz -,nomainit nosl.meh.
··· Tualete: Tek tualetes pods lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Āra tualetes (12)
Sakiet ko gribiet,bet tualete laukā.....nu vajag gan,bet problēma...liela! Kur var nopirkt vai kāds taisa? apskatījām vienā lielveikala sētā,dēlīši šķibi,šķirbaini...cena gan UH! Vajag tak arī vēsā laikā to ...
Ja aug rokas no pareizās vietas, tad izmaksas ir niecīgas- dažas brusiņas un divas OSB plāksnes, protams skrūes un brilli neskaitot :)... Pirkt Depo vai Krautā, kur cena ir vismaz 100 LVL, nav prāta darbs. Tas pats attiecās uz suņa būdām. Lai nesmird,ir spec .piedeva ko ieber,pirms sāk lietot un lietojot arī..Nopērkama saimniecības preču veikalā!
Lai pagalmā nebūtu smaka ,jāliek ziemeļu pusē-tautas gudrība un pārbaudīta.
Kādus gadus 5us atpakaļ ir nācies uzbūvēt dažas! Ar piegādi un uzstādīšnu 150ls prasiju! Bet ja vajag lauku mājai, tad iesaku pakatīt bioloģiskos podus! Gan jau atradīsies kāda telpa mājas, ko pārvērst par elegantu tualeti! Un dibens ziemā nebūs jāsaldē! jebkura saimniecības preču veikala nopērc 2 koka birstes kātus un viss gatavs.
iespraud vienu zemē, lai ir kur pufaiku pakabināt, bet ar otru atgaiņā ziņkārīgos skatītājus, kamer tupi.
ir viena firma- Ošlejas -AL,piegādā , uzstāda arī, tel. 26419512 ··· Tualete: Āra tualetes lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Invalīdu tualetes (11)
Par invalīdu auto stāvvietām viss ir skaidrs - tās paredzētas TIKAI invalīdiem. Bet kā ir ar tualetēm, vai jūsuprāt attiecīgā zīme norāda ka tualete ir "PIEMĒROTA cilvēkiem ratiņkrēslos" vai "PAREDZĒTA TIKAI cilvēkiem ...
Tas atkarīgs no tā, cik ļoti tev velk uz kašķi.

Principā, ateja ar šādu apzīmējumu ir speciāli aprīkota cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Tas nozīmē, ka tās atbilst noteiktiem priekšrakstiem, kā piemēram, durvju ailes platums, rokturi, signalizācijas poga tuvu grīdai utt.

Savukārt, ja tu stāvi pie šādas atejas ar kājām krustā, tad, pie zināmiem apstākļiem, arī tevi var uzskatīt par cilvēku ar kustību traucējumiem.
Man domāt, ka piemērota, jo vairākkārt esmu invalīdu labierīcībās bijusi, kad visas citas aizņemtas. Tīri forši tur, plaši. :) Man liekas, ka tā zīme nozīmē cilvēkiem ar invaliditāti. Domājams, ka viņa ir plaša ne tikai tapēc, ka, lai iebrauktu ratiņkrēslā, bet arī, lai pavadošā persona, var palīdzēt veikt higiēnu un citas lietiņas, cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Tas līdzīgi kā ar vecāku kasēm - primāri paredzēts tiem, kam norādīts, bet, ja viss pārējais aizņemts un rindas stāv, muļķīgi būtu neļaut izmantot to citiem. Invaliidam priekshroka - vinjam ir tiesiibas izmest (vai palügt) tevi ärä, pusceljä un bez bikseem! ··· Tualete: Invalīdu tualetes lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu