Skudras

Skudras - jautājumi un diskusijas

jāierok zivis, būs divi labumi vienā - iznīdēs skudras un būs mēslojums tomātiem forfora veidā:)

un skudras dārzā ir kaitēkļi!!!!
Es katru gadu cenšos ar viņām sarunāt, lai iet citus dzīvot, bet vēl mums neizdodas iziet uz kompromisu. Vienīgais līdzeklis kas palīdzēja skudru iznīcināšanā ir mannā.Izbēru pa takām un caurumiem kur viņas lien ārā un miers mājā.Trešo gadu nezinu kas tas ir.Nav kaitīgi ne suņiem,ne kaķiem.Ja kaut kur parādās,pieber vēl mazliet.Var bērt arī prosu,bet mannā ir smalkāka.Pārbaudīts variants. Ko vinjas sliktu dara? Cik zinu - gurkjus, tomaatus tachu neeed, driizaak tikai labu dara - kaiteekljus izniidee. Lai tachu dziivo radiibinjas! Man arī nekāda sarunāšana nelīdz, bet es pirku , man liekas pat kādā no liellveikaliem speciālu preperātu, ko pakaisa uz augsnes. Pagājušā gadā iznīdēju, bet šogad atkal ir......tiesa tomātus un gurķus skudras neēd, bet augsni "izvago"un augi sāk nīkuļot. ··· Skudras: Kā iznīdēt skudras ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kā atbrivoties no skudrām? (16)
skudras lien maja, un gulta kur gul mazs berns ka tikt vala no tam. tas ir lielas skudras lidzigas tam kas ir meza.
Vajag izvārīt cukura sīrupu, ar to apliet skudru taku un aplaistīt jaunu ceļu ar virzienu līdz kaimiņu mājas logiem,...nejauši izlaistot sīrupu uz ārpalodzes un problēma tiks atrisināta. Siltumnīcā,pie mājas bija skudras,izbēru viņu takās un aliņās mannā,nav jautrešo gadu.Var bērt arī prosu.Pārbaudīts variants. Lavanda der. Man bija kabinetā skudras visu gadu un tad pēkšņi pašas pazuda. Visu smērēju ar lavandu. Nedaudz līdzēja. Tagad pašai vairs nepatīk lavandas sarža. šamējām netīk arī sinepju pulveris.... Kaķu blusu pulveris visās spraugās pa kurām viņas lien ārā. ··· Skudras: Kā atbrivoties no skudrām? lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Skudras uz kadiķiem (1)
Kadiķis kalst, ko darīt?
Likvidē skudras!
Efektīvas ir pašķidras, saldas ēsmas – cukura sīrups vai ievārījums, ko sajauc ar boraku vai borskābi. Darba skudras šo ēsmu aiznes pūžņa iekšienē, kur to ieēd arī citas skudras, kāpuri, un jaunā paaudze iet bojā. /teksts kopēts/
··· Skudras: Skudras uz kadiķiem lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Kā sauc preperātu melno skudru indešanai? (9)
Kādreiz pirku, bet esmu aizmirsis nosaukumu.
Skudra siktim black. Neostomazāns ir toksisks arī bitēm un nokļūstot ūdens tilpnē, pat ļoti niecīgās devās, zivīm, līdz ar to jālieto uzmanīgi. Neostomazāns. Še-lasi,meklē-cits tavā vietā,diezvai,to darīs.

https://www.google.lv/search?q=melno+skudru+ind%C4%93%C5%A1ana&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=5XZjVd
mPH4fgywOkooHIBg
Rabarbers! ··· Skudras: Kā sauc preperātu melno ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kā cīnīties pret skudrām? (5)
Daudzus gadus loti liela platiba dzivo skudras, augsne smilšaina un gana sausa, saulaina. Skudras mazas melnas gan zaliena gan pie bernu smilskastes gan darza. Meiginaju specialo skudru indi - palidz uz pus dienu( lai berni varetu mierigi ...
Skudrām ļoti nepatīk pūstošas reņģītes uz viņu takām. nezinu ka ara bet telpas var meiginat pastai lidzigu vielu ko var iegadaties veikala kas domata prieks skudram Aivar..diez vai puustosas rengiites patiks arii pasam saimniekam:))))))))) Esmu izmēģinājis pret skudrām dažādas veikalos nopērkamas indes. Reāli ir palīdzējusi tikai viena no visām. Ar pārējām tā arī bija, kā rakstīji - uz pus dienu.
Ja interesē nosaukums, uzraksti privāti. Rīt šķūnī apskatīšus pudelīti un aizsūtīšu nosaukumu.
Labi palīdz aptiekā nopērkama Borskābe(balts pulveris),uzber uz viņu takām,šis paēd un aiziet.Vēl izklausās nežēlīgi: uz takām noliek svaigu raugu sadrupinātu sīki,arī paēd un pazūd.Lai veicas!! ··· Skudras: Kā cīnīties pret skudrām? lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
ko skudras dara plūmē un ķiršos ? (11)
Lūdzu padalieties ar savu gudrību - ko skudras masveidā dara uz plūmēm un ķiršiem? Kaitē tiem vai dara ko labu (kaitēkļus iznīcinot) ? Tekalē vienā strīpā pa stumbru augšā, lejā. Citos kokos nav.
Viņas ne tikai gana, viņas arī tās baro un audzē... Pietiekami gudras tās skudras ir ;) arī domāju, ka uz kokiem savairojušās laputis, un skudras vāc laputu izdalījumus. 100 % laputis, skudras vāc laputu izdalīto saldo sulu, ja sačokurojušās lapas zaru galos , tad visdrīzāk tur arī viņas ir, ogas tas nekādā veidā neietekmē, ja vien nav uz augļkātiņiem jau saviesušās. Tagad kad jau ogas ir nedari neko. var mēģināt nobraucīt ar rokām sačokurojušās lapas un viss. tusē ar laputīm, man šķiet.:) Skudras laputis slauc un barojäs ar izslaukto. ··· Skudras: ko skudras dara plūmē un ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Dārzā skudras. (14)
Vai var kāds padalīties ar pieredzi likvidējot dārzā mazās melnās skudras. Vai ir kādi līdzekļi? Pagājušo gadu bija, tracina.
vasaraa ceelos ap 04.00 no riita, kad vinjaam ir vismazaakaa aktivitaate. noklaaju pleevi (2x2m), un ar laapstu sametu visu puuzni uz taas + vel 0,5 m paraku zemee (kur tusee vinju cilts mamma). un ar kerru aizvedu liidz tuvaakajam mezjam (man tas ir ap 60m). divus gadus jau nav bijusi neviena skudra. Labi, ja melnās. Man laukos šiverē mīzenes. Ja tāda iekož, visu dienu smeldz. Man skudras briesmīgi izdzenāja smiltis bruģītī. Pirku speciālu pulveri- indi. Palīdzēja. Ehh man arī nekas pret tām parazītēm nelīdz! Ne veikalā pirktās indes, ne kola, ne arī kādi citi līdzekļi! N-tos forumus esmu izlasījusies! Uz nākošo gadu domāju lavandu sasēt, to smarža skudrām nepatīkos, nu tad redzēs kā būs, jo raksta, ka skudrām nepatīk arī tomātu smarža, tik nedz kāpēc šīs pa manu siltumnīcu starp tomātiem ar šiverē?! Parastie pelni, bagātīgi uzbērti skudru izrakātajām vietām, dara neiespējamo iespējamu. ··· Skudras: Dārzā skudras. lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Melnās skudras upeņu krūmos (14)
Ka tikt vala no vid.melnam skudram upenu krumos? Es tas skudras saucu par trakajam skudram....Paris gadus atpakal paradijas viena kruma un tiesi upenes....citos nav,nu jau okupejusas visus piecus....Un kad netisam krumam pieskaras tas ...
iznīcinot pūzni. ar verdošu ūdeni. spaiņi 5-6. unedim ir jābūt verdošam, jo jābūt ļoti karstam, kad tas sasniegs skudru olu dējējas(sauc par karalieni, bet ar ko viņa ir karaliene man nav skaidrs - nekustas, rij un dēj olas, patiesi karaliska dzīve, ko neteiksi) telpu. ļoti efektīvi, viens rīts(darīt labak no rīta) un skudru nav. Vinjaam tur gadiijumaa nav ganiibas? Negana savas govis - laputis? Taas tad skudras arii sargaa varbuut. Jaanobendee taadaa gadiijumaa laputis, lai skudras bendee citus kaiteekljus. Es ari esmu dzirdejusi, ka liet varosu udeni ir efektivi, varbut nelej gluzi uz kruma, bet blakus, nu izpeti, kur vinas tur ir........ pret visiem kaitekļiem ir vairāki līdzekļi, ..var visu apsmidzināt ar Colu , un ir tieši līdzeklis cīņai pret skudrām ´Bros´ Paturpinot JurisK ieteikumu: vismaz rozēm laputis efektīvi nīcina ārā ar kolu. Mož nostrādā, ja apliesi krūmu ar to? Un pašam krūmam nekas nekaitēs;) ··· Skudras: Melnās skudras upeņu krūmos lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Kā atbrīvoties no melnajām skudrām siltumnīcā? (12)
Kā tikt vaļā no melnajām skudrām siltumnīcā? Esot kaut kāds aerosols, tad vēl kokakolu iesaka. Pieredze ir? P.s. karstā ūdens terapija šeit nebūs vietā.
Ja runā pa skrudām,ta šamās vaig piedzirdīt.A ja pa nopietno,ta padumjos laikos estipoiši ražoja tādu veļas līdzekli"Fermenta"vo tas skrudām baigi nepatīk,šamās fiksi savāc figvamus un lamājoties aiztinas nahren. ...es savas skudras ar dzeramo sodu dabuju laukā no gurķiem...pabēru nežēlojot ,ka zeme bija balta,bet pēc 3 dienām no skudrām ne vēsts...citur arī viņas nebija redzamas...:) Dažus gadus atpakaļ man izdevās nopirkt kaut ko uz zemes kaisāmu pret skudrām - palīdzēja uzreiz - tas gan nebija līdzeklis ar kuru visu nogalina :) - skudrām tikai nepatika tā līdzekļa smaka un viņas pārvācās uz citu dzīves vietu.
Pirku Centrexā. Vajag pajautāt pārdevējiem, varbūt ir arī tagad pārdošanā.
Mana pieredze rāda, ka var sajaukt visparastāko borskābes pulveri ar cukuru un izbērt uz papīra lapiņām siltumnīca, pēc nedēļas borskābe būs apēsta un skudras, kā nebijušas. rušini daudz un bieži - šamām dikti nepatīk, bet augi starā par to. ··· Skudras: Kā atbrīvoties no melnajām ... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kā atbrīvoties no skudrām? (26)
Kā atbrīvoties no skudrām? Kapos apsēdušas.
es kādreiz jaucu boraku ar vārītas olas dzeltenumu... nāvīgs savienojums! atrast_Tevi, tu laikam esi paardeveeja, kura pieradusi klientiem iesmeereet dajebko-lai tik peerk:) kapos tas mani diez vai vairs uztrauks, bet ko dariit, ja shiis iedziivojushaas manaas burkaanu un siipoljdobees??? kaa gribu pakashnjaaties - taa kozh nost... (seezh nokosta) Ne to Krautaa, ne to Depo noprku lielisku pulveriiti.Nosaukumu neatceros.Kapiem vareetu dereet, daarzem-nez vai:)
Man taas skudras liida maajaa.Nobeeru lieveni un takas pie maajas pakshiem un skudras-kaa nebijushas.Jautaa bodees, kur shitaadu kjiimiju tirgo.
mana mamma siltumnīcā skudras ar kanēļa palīdzību gatavojās aizbiedēt.
/nezinu gan, vai tas ir izdevies/.
··· Skudras: Kā atbrīvoties no skudrām? lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu