Skaidu plātnes

Skaidu plātnes - jautājumi un diskusijas

Neturas eņģes kokskaidu plāksnes mēbelē (11)
Pagājis labi ja gads kopš iegādes, bet skapja (materiāls - laminēta kokskaidu plāksne) durvju eņģu skrūves jau izļurkājušās, 2 eņģes no 3 knapi turās. Kā veiksmīgāk labot defektu? Kā nostiprināt eņģu skrūves?
https://www.youtube.com/watch?v=FlLc9xkWoJo Nezin, es tā pa prasto izdarītu: izskrūvētu tās izļurkājušās skrūves ārā, izpūstu skaidas, iepilinātu caurumos ātri žūstošu koka līmi, iedzītu tur sērkociņu, nolauztu un ar nazīti nogrieztu līdz virsmai. Kad nu līme būtu nocietējusi, tad skrūvētu skrūves atpakaļ. Ar vienreizlietojamām mēbelēm tā mēdz notikt. Prātīgais risinājums - nest uz konteineru. Taupīgais risinājums, mēģināt ar kādu divkomponentu līmi ielīmēt atpakaļ, drusku mazāk taupīgs - 1) taisīt jaunu vietu eņģēm turpat dažus cm nostāk, 2) šīs eņģes izmest, likt jaunas citas konstrukcijas. vajag izurbt cauri visam materiālam , lai skrūves galviņa M5 ir ārpusē un tad iekšpusē pievilkt ar uzgriezni. Var ieurbt un ieliimeet 8-10 mm.koka tapinas,tas buutu vienkaarsaakais un tomer visai dross variants.
Vispaar ja enges ir pareizi ieurbtas un ar iistaam skruuveem pieviktas,tad probleemu nevajadzeetu buut.
··· Skaidu plātnes: Neturas eņģes kokskaidu ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Virtuves virsmas atjaunošana (10)
Sadedzināju virtuves iekārtai galda virsmu..izkusa trauks uz kā bija uzlikta svece...Materiāls lamināts... Ko lai dara? Vai līmplēvi var lietot? Vai arī jāņem visa augšējā virsma nost?
kaput galdam līmplēve ne īpaši nopietni un ne uz ilgu. labāk visu virsmu piesuņot no līdzīga materiāla vai šaurā bezizejā daļu. Ja iekārta pēc pasūtījuma, sazinies ar tiem, kuri tev to taisīja. Viņi parasti maina šitās virsmas. Virtuves galda virsmu materiāli ir ļoti izturīgi, nevarētu būt, ka izkusušā trauka ogle ar kādu kasāmo nāk nost? nomainīt plastmasas laminātu pret galda virsmu matr. ar termo izturību 300/400 gr. pēc celsija, ķīnā, polijā un latvijā neražo. ··· Skaidu plātnes: Virtuves virsmas atjaunošana lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Laminētas skaidu plātnes cena (16)
Man te negals ar mēbelēm - gandrīz jāņem taisīt pašai. Vienkāršāko, lētāko. Kad būšu bagāta, domāšu par masīvkoka skapi, pagaidām pietiks ar jaunlaiku skaidu plati-laminātu. Vai kāds ir lietas kursā, cik tāds ...
Tikko dēls taisīja iebūvējamo skapi pa vienu sienu - 3.45m garš, no lamināta plāksnēm. Plauktiem visi materiāli izmaksāja ap 100ls, bīdāmās durvis(četras) maksās ap 400ls ar visām sliedēm un riteņiem. Pluss darbs. 240ls metraa apmeeram.
tev inresē tikai materjāls vai gala produkts
ja gal aprodukts tad giezies sia terens tur palīdzēs lēti un kvalitatīvi
http://www.ejagrupa.lv/lv/produkti/koksnes_platnes/lamineta_sk
aidu_platne/
Eja grupa jau sen bankrotējusi!!
Nort- kaktu kantorī lēti var būt, kvalitatīvi- nekad!
··· Skaidu plātnes: Laminētas skaidu plātnes cena lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Flīzes uz skaidu plātnes (8)
pirms vannas uz grīdas izveidots liels pakāpiens.tā virsma ir no skaidu plātnes.uzflīzēju grīdu līdz pakāpienam viss ir ok.bet uz plātnes neturas flīzes,kautgan pamatīgi apstrādāju ar ķīmijām.ko daru ...
Problēma visticamāk ir tajā apstāklī, ka tā plātne ir elastīga, bet pielīmējot pie elastīgas pamatnes cietu flīzi, rezultāts tāds arī būs, jo tiklīdz uzkāpsi virsū, flīze tiks rauta nost. Risinājumi divi - vai nu izveidot cietu pamatni (vislabāk - iebetonēt), vai arī flīzes likt klāt nevis ar flīžu līmi, bet gan ar kādu elastīgu mastiku. Nevaru gan ātrumā izdomēt tieši ar ko - varbūt ar kādu silikonveidīgu tepi varētu. vajag uzklat uz tas skaidu plātnes pamatu - betonu vai pašizlidzinosho masu un pec tam likt flizes. Bet risks tapat palike, jo ka jua Maverick_klons_2 raksta - ja elastiga baze, tad ta flize agrak vai velak atleks ir silikona līme spoguļiem, labi tura, ātri žūst, vienīgi skaidu platne dabūjusi mitrumu uzburbs, izjuks, un flīze bus nost, vel piedevam sāks pelet un smirdēt. Var zem flīzēm likt ūdensizturīgo saplāksni (esmu dzirdējusi), bet, manuprāt, skaideni gan nē... koks ir koks... viņš pūst !
impregnētais lēnāk....
··· Skaidu plātnes: Flīzes uz skaidu plātnes lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu