Sausā tualete

Sausā tualete - jautājumi un diskusijas

Āra tualetes (12)
Sakiet ko gribiet,bet tualete laukā.....nu vajag gan,bet problēma...liela! Kur var nopirkt vai kāds taisa? apskatījām vienā lielveikala sētā,dēlīši šķibi,šķirbaini...cena gan UH! Vajag tak arī vēsā laikā to ...
Ja aug rokas no pareizās vietas, tad izmaksas ir niecīgas- dažas brusiņas un divas OSB plāksnes, protams skrūes un brilli neskaitot :)... Pirkt Depo vai Krautā, kur cena ir vismaz 100 LVL, nav prāta darbs. Tas pats attiecās uz suņa būdām. Lai nesmird,ir spec .piedeva ko ieber,pirms sāk lietot un lietojot arī..Nopērkama saimniecības preču veikalā!
Lai pagalmā nebūtu smaka ,jāliek ziemeļu pusē-tautas gudrība un pārbaudīta.
Kādus gadus 5us atpakaļ ir nācies uzbūvēt dažas! Ar piegādi un uzstādīšnu 150ls prasiju! Bet ja vajag lauku mājai, tad iesaku pakatīt bioloģiskos podus! Gan jau atradīsies kāda telpa mājas, ko pārvērst par elegantu tualeti! Un dibens ziemā nebūs jāsaldē! jebkura saimniecības preču veikala nopērc 2 koka birstes kātus un viss gatavs.
iespraud vienu zemē, lai ir kur pufaiku pakabināt, bet ar otru atgaiņā ziņkārīgos skatītājus, kamer tupi.
ir viena firma- Ošlejas -AL,piegādā , uzstāda arī, tel. 26419512 ··· Sausā tualete: Āra tualetes lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu