Pļaujmašīnas

Pļaujmašīnas - jautājumi un diskusijas

Bosch pļaujmašīnas asmenis (8)
...uzbraucu akmenim,kur var nopirkt jaunu aasmeni, velams tuvak Marupei.
Nomeri garumu un veikalaa Depo! Panem veco liidz! Asmeni iztaisno, uzasina un uz priekšu. https://www.verkter.lv/zales-plaveji-trimmeri/rezerves-asmeni-zales-plavejiem.html?gclid=Cj0KCQjwlv_
XBRDrARIsAH-iRJT6Sfdg8kjil9p6dYuyw3XGoE4lx9FFQNLYIFixdDyMWfPVm6o8sVgaArTZEALw_wcB#!/gclid=Cj0KCQjwlv
_XBRDrARIsAH-iRJT6Sfdg8kjil9p6dYuyw3XGoE4lx9FFQNLYIFixdDyMWfPVm6o8sVgaArTZEALw_wcB&id=588&p=1&suitab
le_for_brands=41299

viens no variantiem
Bosch servisa centros. Un kas tas par metālu ja pārlūza. Remtes iela 21 ··· Pļaujmašīnas: Bosch pļaujmašīnas asmenis lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Salijis zāles pļāvējs (12)
Sanaca taa, ka pa visiem tiem lietiem biju ara aizmirsusi elektrisko zales plaveju, atvienotu no tikla un tad nu to tur i vejs papurinaja, i lietus kartigi aplaistija. Jautajums ir tads - vai ir drosi lietot sadu "salijusu" zalesplaveju ...
ja bail ,tad velc rokā gumijas cimdus kājās elektriķu zābakus un uz priekšu pļavā iekšā Nezinu, kāds viš i bet nu, nedomāju, ka kas briesmigs vareetu buut. Viš jau no apakša pret zāles mitrumu iram pasargāts....tā pat ari diezgan nodrošinātam vaidzeetu buut ar no augšpuses....
Uzliec vecim, gan jau, ka ir kads vāciņs uz pāris skruuveem, kur aci iemest....
Citādi, nu, drošībai jau var saulē, vējā paturēt.....
es nerisketu,,,lai zust labi ilgi.
izmantoju mehanisko-stigu.
Atstāj kādu dienu lai apžūst! Seviški svarīgi lai slēdzis būtu sauss! Ar pārējo nav tik traki! ;) ar fēnu pažāvē...kā matus! ··· Pļaujmašīnas: Salijis zāles pļāvējs lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Ar ko labāk pļaut zāli vidēji lielās platibaas? (17)
Apnika laukos ņemties ar stumjamo rokas pljaveeju un trimmeru, tāpēc ir doma pirkt ko jaudīgāku. jāpļauj apmēram pushektars, no kura 2/3 ir parasts mauriņš, bet 1/3 - diezgan nelīdzena virsma. tā nu sāku meklēt, bet pat ...
Regulāri pļauju aptuveni hektāru, tai skiatā ap puķu dobēm, krūmiem un kokiem. 5 gadu laikā esmu nomainījusi 2 traktoriņus, lai saprastu, ka raiders ir visērtākais. Pat tad, ja tā pļaušanas platums ir nedaudz mazāks kā vienam no iepriekšējiem traktoriem, resurss, jauda, manevrētspējība- nesalīdzināma.
Kā reiz varu teikt, ka raiders labāk paciešs nelīdzenās virsmas kā traktors.
Trimmeri nelietoju vispār.
T25+ uzkarināmais karuseļpļāvējs. uz tadu platibu Tev vajag vnk tadu plaveju, kurs pats brauc uz priekshu un staiga tikai lidzi. kad man bija tikai pushektars, ar tadu loti labi vareja visu noplaut - ielej bendzu, palaid motoru un aidaa! staigaa tikai lidzi un apgriez/pagriez.
tagad mums zalajs ir vnk nereals - ap hektaru - un tagad tads raideris/traktors ir labakais. starp talajam puku dobem, apkart dikjim. bet lidz tam ar tadu tur nebutu bijis ko darit.
neaizmirsti, ka, lai butu skaists zalajs, tas japlauj vienreiz nedelaa!
Viennozīmīgi raideris spēj daudz labāk izpļaut visādus stūrīšus, zem ogu-puķu krūmiem. Raiderim ir liela iespēja pievienot dažādas uzkarināmās slotas, lielas zāles pļāvējus, sniega lāpstas un pūtējus. Tas ir ir manevrēt spējīgāks un ja vēl ir 4x4 piedziņa-der arī stipri nelīdzenās vietās-pļāvējs ir priekšā, labi pārskatāms, viegli apbraukt visus šķēršļus. Ar traktoru viegli uzsēsties nelīdzenās vietās uz pļāvēja. Siksna pļāvēja piedziņai ir viegli nomaināma un maksās stipri lētāk. Raiderim, bez jau pieminētajām priekšrocībām, var arī atseviški nopirkt un pielikt vairākus citus agregātus, kas domāti mauriņu kopšanai, garas zāles smalcināšanai un tt... ··· Pļaujmašīnas: Ar ko labāk pļaut zāli ... lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Pļaujmašīnas remonts (6)
Darbinot pļaujmašīnu no izpūtēja nāk ārā balti dūmi(tas pārkarst],gaisa filtrā paŗādās eļļa.Kas pie vainas?
Visticamāk kāds maita sagāzis uz sāniem:) Simptomu par maz. Ja pārkarst - skaties ventilatoru. Eljljas liimenis nav normaa. Viens no simptomiem ir zemam, 2 - paaraak augstam (it sevishkji ja pljauj sliipumaa)
Katraa zinjaa to paarbaudiit ir visvienkaarshaak.
jeb beigta galva vai virzulis, pārāk daudz eļļas nonāk sadegšanas kamerā Sāc ar to,tava pļaumašīna ir no dārgā gala vai lētā, cik viņai gadu, cik lielus apjomus esi nopļāvis.
Tā neviens TEV neko nevarēs pateikt, vainas var būt ļoti daudz.
Varu pateikt, ja tīri nazi negāz uz sāniem, eļļa satek izpūtējā, tur arī rodas tie baltie dūmi.
Paņem instrukciju un palasi.
··· Pļaujmašīnas: Pļaujmašīnas remonts lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Pļaujmašīnas izvēle (23)
Radusies nepieciešamība pirkt zāles pļaujmašīnu.Nezinu kādu pirkt -elektisko vai benzīnieku.Platība ir 1200 kvadrātmetri uz kuras vēl atrodas māja vidēja lieluma.Pļaut tikai mācīšos.Kāda būtu parocīgāka sievietei?Kas ...
divas aitinjas, kuras pavasarii nopeerc un rudeni apeed. peec daziem gadiem sanaaks arii aadas kazjokam :) Benziina, pashgaajeeju. Priekš tādas platības pietiek ar elektrisko. Kaut gan ja atreikjina nost maaju, dobes, beernus, sunjus utt., tad pietiks arii ar elektrisko :) Ja zālājs ir līdzens un stingrs,un problēmas nesagādās elektrības kabeļa valkāšana pa teritoriju, tad ērtāk varētu būt elektrikais ( nav jārausta striķis, lai iedarbinātu, vienkāršāks apkopēs, vieglāks, tātad ari vieglāk pastumt), bet ja zālājs nav gluds, tad ieteiktu benzīnnieku ar lielākiem riteņiem ,bezīnniekam vēl it tāda laba opcija kā savācējgrozs... ··· Pļaujmašīnas: Pļaujmašīnas izvēle lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Pļaujmašīna nestrādā ar pilnu jaudu (11)
Manas mīlules Makita 625 E series 190cc motoriņš vairs nestrādā ar pilnu jaudu. Padarbojās un nosmok. Kaut ko pļauj, bet nav tā uzrāviena, kas iepriekš. Kaut ko pļauj, bet īsti nedarbojas. Benzīns un eļļa ir uzpildīti. ...
Es arī ar 190cc Makitu pļauju... benzīna filtru nezinu vai tāds tur ir (iešu lūkot :)), bet gaisa filtrs ik pēc 10 darba stundām jāpamaina. Eļļas līmenim arī paseko, ja pēc sezonas nevedi uz aprūpi.
Paskatījies pie asmens, nav ar nopļauto zāli apaudzis, ka nevelk? :D
Un pēc mazgāšanas jāizžāvē... Nezinu,kāds ir konkrētais,bet daudzi ir mazgājami ar ziepēm!
Vai tad lietotāja rokasgrāmata pagaisusi?
bnezīna, gaisa filtrus jāmaina, tad gan jau viss būs labi!! Gaisa filtrs jātīra , jāmazgā vai jauns jāpērk , jāmaina ! Filtru izņemt , benzīnā izmazgāt , visu iztīrīt , pārbaudīt , tas ir darbs uz 1 h vismaz . Visdrīzāk benzīna filtri jāmaina , viņš ir pilns ar netīrību un nedod benzīnam normāli iet. Tādēļ viņai nepietiekot benzīna un viņa slāpst. ··· Pļaujmašīnas: Pļaujmašīna nestrādā ar ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu