Pannas

Pannas - jautājumi un diskusijas

Pannas izvēle (14)
Cik saprotu teflona panna ir kaitīga, tad kāda būtu normāla panna, jeb mūsdienās ražo tikai tās teflona?
Vislabākā ir čuguna. Visiem dzīves gadījumiem. Tai skaitā arī pašaizsardzībai. es neņemtu nekad mūža vairs teflonu - veselība dārgāka Ir firmas kam ir nopērkamas čuguna. Nu smagas tās ir , bet cepšana ir unikāla. Pameklējiet, nenožēlosiet ! Teflons jau sen ir vakardiena, jo indīgs un finālā tu viņu pa tiem gadiem vnk apēd. Tagad jau sen ražo keramikas pannas Teflona jau sen ir izgājušas no modes - tagad topā keremiskās, veslīgākas, ilgāk kalpo... ··· Pannas: Pannas izvēle lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Motora aizsargpannas vajadzība (10)
Nopirku auto bez pannas, gribu pielikt, bet veikalā teica, ka vasarā nevar likt , jo pārkarsīšot. vai tā ir taisnība.
Pannai ar pārkaršanu nav nekāda sakara,lai negvelž muļķības,liec droši virsū. uz tādu veikalu labāk iepirkties neej ,ja tik nekompetenti pārdevēji Tad jau auto korpuss arī traucē motoram dzesēties..:)..vislabāk šo ķerrrā ātri (lai veidojas vējš) stumt autiņam pa priekšu. Muļķības,liec virsū.Tā par skādi nekad nav bijusi. 1)motoru dzesē radiators kas atrodas autiņam priekšā nevis apakšā, pannas esamība dzesēšanu neietekmē (ja vien auto nav zapiņš ar gaisa dzesi)
2)ja auto sēdināts, tad pannu vajag arī pilsētā
3)Ja auto nav sēdināts un nav plānots braukāt pa bezceļiem, pannai lielas jēgas nav
··· Pannas: Motora aizsargpannas vajadzība lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
bonacure - jāiemācas cept, tad nekas nepiedegs tā, lai būtu jāņem talkā smirgeli! Ja čuguna pannas, katlus pareizi kopj, tad tie kalpo ļoooti ilgus gadus. RITO veikalos! Tiesa, cena nav maza, manējā ap 50 eiro, bet nu nekas nedeg:) Centrālajā rūpniecības preču tirgū, pa galvenajiem vārtiem no autoostas puses, tad pa labi līdz galam un tur kreisajā pusē bodītē dažādu izmēru un kvalitātes čuguna pannas, ir ko izvēlēties. Savējo kādreiz pirku centrāltirgū kaut kur pa vidējo paviljonu (vai starp paviljoniem) iet trepes uz otro stāvu kur bija ( ir? ) Baltkrievijas preču veikals. Tur bija daudz kas no īsta čuguna .. sautējamie podiņi, pannas, katli u.t.t. īstas ādas kurpes u.c. labas lietas ..
Ļoti kvalitatīvas čuguna pannas var nopirkt Liepājā.Ražotas Ukrainā.Ja interesē, varu pateikt, kur pannas pārdod. ··· Pannas: Kur nopirkt labu čuguna pannu? lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Cik jums mājās ir pannu? (46)
Lūk pacēlās jautājums...cik jums mājās ir pannu?
Daudz un dažādu izmēru. Pielietoju atkarībā no nokaitinātības pakāpes :D 3,5.....jo ruccka nopliisa, bet cept jau kautko var. Ja buutu cepeeja tikai. neviena. nevajag 2 lietojamas, 1 galīgi jauna, bet nelietojama. Žēl mesta ārā:) 15 ··· Pannas: Cik jums mājās ir pannu? lasīt visu diskusiju (46 atbildes) –»
Kur nopirkt "cepjamkastroli-pīli"? (26)
Tā nav ēdamā pīle, bet cepjamtrauks,/cepetim, sautējumam/ tie bija agrāk tādi ovāli, biezām malām, nevaru nekur pamanīt, varbūt jūs ieteiktu , kur to var nopirkt?
Rīgā, Brīvības ielā pretī Dailes teātrim ir Baltkrievijas preču veikaliņš, reiz tur redzēju Veikalā Depo - dažāda tilpuma. Utenī,kur citur,tur pašu vellnu var dabūt!! Centrāltirgū liekas bija,tur ir Baltkrievu trauku veikals,viss no čuguna!:) Varētu mēģināt atrast tirgū (CT), kaut gan tiešām tādas nekur (vismaz Rīgā) nav manītas. Tādu "pīli" redzēju Ukrainā... ··· Pannas: Kur nopirkt ... lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Vok pannas izvēle (11)
Tuvojoties svaigu zaļumu sezonai, rodas vēlme apgūt jaunās plīts fīčas, respektīvi iemēģināt gatavot vokpannā... Pastaigājot pa veikaliem, liela izpratne neradās - ir lētas skārda pannas, biki dārgākas teflonizētas, bet ...
Īstās Vokpannas ķīnieši no metāla plāksnes ar āmuru vairākās dienās izklapē.Te laikam neko labāku par čugunnieci neatradīsi.Tās teflona un keramiskās ir reklāmas triks,firmas uz to baigi uzvārās,bet cilvēkam kaitīgas veselībai,par ko reklāmas sazvērnieciski klusē. pannai jābūt melnai, smagai un čuguna, lietoju tādu jau padsmit gadus, savējo gan pirku kaut kur ārzemēs, tirgū, no ķīniešiem:) toreiz maksāja 35 eur! gadu lietoju delimano, nepiedeg un patiesi novērtēju. Nevar salīdzināt ar lētiem variantiem, kur jau pē dažām lietošanas reizēm gribas to izmest. Centrāltirgū, Baltkrievijas preču veikalā sameklēju īstu čuguna kazanu -zemo versiju. Īsts čuguns, nekāds teflons. Kalpos vēl mazbērniem. Lēts nebija, bet esmu sajūsmā. arī par čugunu balsoju,lēti tas nav ··· Pannas: Vok pannas izvēle lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Čuguna panna piedeg (22)
Iegādājos jaunu čuguna pannu, bet ir problēma ar to, ka tā piedeg? Lūdzu jūsu pieredzi un varbūt jums ir izdevies tikt vaļā no šīs ķibeles?
Čuguna panna ir baigi labais pričendāls (pirkta sen pa latiem 40, smaga pēc vella). Nez, kopš taukus/eļļu lieku uz jau sakarsētas pannas, man nekas vairs nepiedeg. Arī tās eļļas līmenim ir jābūt tādam, ka tā nav jālej cepšanas laikā vairs klāt. Protams, ar izņēmumiem - pankūkām ir biki savādāk, bet tās jau ir nianses. Un nevajaga paarlieku centiigi mazgaat peec lietoshanas, vislabaak tik ar karstu uudeni:) To ieteikumu vesels leerums, bet iemeslu piedegshanai var buut veel vairaak! par mazgaashanu pilniiga taisniiba-pannas NEDRIIKST mazgaat ar kjiimiju(protams,ja gribas,lai taa kalpo kaa vajag),pietiek karstu veel zem uudens(arii karsta)pashaut apakshaa un ar miikstu birstiiti vai lupatinju izbrauciit.viss!tas,ka paliek taukaina,ir pat ieteicams Vajag uzbērt rupjo sāli un kārtīgi izkarsēt uz lielas uguns, kamēr sāls paliek brūna. Pēc tam var iesmērēt ar eļļu.
Tas no pieredzes, darbojas labi!
Vajag izkarsēt viņu ritīgi un iesmērē ar eļļu,būs oki!Tā ir vienmēr jaunai! ··· Pannas: Čuguna panna piedeg lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Kādu pannu pirkt? (28)
Iesakiet kādu pannu labāk pirkt? Kas būtu labāka no lietošanas, veselības viedokļa? Paskatījos iepriekšējos ierakstus, pēdējie ap 2010. gadu, šobrīd tak jau kam jaunam būtu jābūt, pieejamības, informācijas ziņā. ...
Čuguna - tikai bez restēm uz pannas dibena (man bija tāda - 1x kaut ko cepu, pēc tam 2 nedēļas mēģināju izmazgāt :D)
Teflona - pēc 2 gadu nevienmērīgas lietošanas puse teflona pazuda.. Tiesa, man patīk uz lielas uguns gatavoti ēdieni, tā kā varbūt ar citiem gatavošanas paņēmieniem tās pannas turas ilgāk :)
Keramiskā - šobrīd ir tāda :) Sačakarēju jau otrajā mazgāšanas reizē, kad nomazgāju ar mazgāšanas līdzekli - pārklājums vairs nav visu atgrūdošs un viss līp klāt.. :))
Jo biezāka ( un smagāka) panna - jo labāka. Lētās, plānas panniņas der tikai mušu sišanai, kā panna - vienreizējās lietošanas prece.Karstumā plānas pannas dibens deformējas, uz plīts tā vairs nestāv taisni un nekāda prātīga cepšana nesanāk. Pārklājums - esmu par keramisko. Čuguna panna uz indukcijas plīts uzsilst tik pat ātri kā plānā,vienmērīgi sasilst un nekas nepiedeg.Ar tiem gudrajiem pārklājumiem indukcene tiek galā maksimums pāris mēnešu laikā.Bet kas tā par modi bez taukvielām cept?Organismam vajag pilnvērtīgu uzturu,jo citādi nebūs ne strādnieks,ne mīlnieks. es domāju, ka glifosāti, kas ir miltos kā palieka no grauda apstrādes, ir daudz kaitīgāki par jebkuriem tefloniem un visu pārējo kopā summējot ... Čuguna. ··· Pannas: Kādu pannu pirkt? lasīt visu diskusiju (28 atbildes) –»
Panna ar akmens virsmas pārklājumu. (5)
Pirms iegādājos jaunu pannu, gribu, lai kāds padalās ar viedokļiem konkrēti par pannu ar akmens virsmas pārklājumu. Jau iepriekš pateicos par katru viedokli!
Tās tiešām labas.Teflona gads beigta ja uz gāzes lietota!
Labas ir čuguna pannas vienmērīgi izdala siltumu tikai pareizi jāapstrādā pirms lietošanas .
Vai tikai tas nav tas pats pretpiedeguma pārklājums,kuram piejaukti akmens putekļi. Izturība ar to varētu palielināties. Man ir ar akmens pārklājumu indukcijas plītij, labākā no pannām kas līdz šim ir bijis... Es pašlaik indukcijas plītij izmantoju Fiskars 28cm pannu,kuru ELVI pārdod par sakrātajām uzlīmēm. Sakarst ļoti vienmērīgi visā platumā,nevis kā čuguna,kurai vidū cepās,bet pa malām ne. Cik ilgi kalpos,kas to lai zina,bet paredzēta visā veida plītīm,arī indukcijas. lietoju tādu, šobrīd labākā no pannām kas bijušas. ··· Pannas: Panna ar akmens virsmas ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kā notīrīt čuguna pannu? (10)
Kā notīrīt vecu čuguna pannu loti netira no arpuses
Ar drāšu birsti vai ar kādu rotējoši/slīpējošu elektroinstrumentu ar smiltīm(granti) noberzē....spīdēs kā jauna... Gāzesplīts taukainos metāla režģus un čuguna pannas vnk met palielā ugunskurā, lai tauki nodeg nost. Pēc tam būs kā jauna Lai, kaut ko darītu, nepieciešama motivācija. Nododot lūžņos, tik *svarīgu* prikšmetu, var netīrīt, dāvinot muzejam, darbinieki paši tiks galā, ja nu gluži, laimes liet jaungada naktī, prāvam viesu pulciņam, tad smilšu strūkla palīdzēs. Kārtīgi izkarsēt, izmērcēt verošā ūdenī+ kādā trauku līdzeklī un tikai mehāniski, ar nazi nokasot kultūrslāni. ··· Pannas: Kā notīrīt čuguna pannu? lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu