Marmors

Marmors - jautājumi un diskusijas

Marmors no kūdras (8)
Vakar "Aculieciniekā" skatījos kā no kūdras taisa marmoru. Ļoti skaists sanāk! Gatavo galdus, sienu, grīdu plātnes, mākslas darbus. Bet Google neatradu kur tādu var nopirkt un cik maksā. Bet izskatījās ļoti skaists.
google vēl var atrast kā ķīnieši no plastmasas rīsus taisa. Arī smuki! Gaļas bumbiņas atpūšas. Es arī skatījos...patin to raidījumu..apskaties ..kā to džeku sauc...un ganjau fb sameklēs Sākās "Aculieciniekā", beigsies "Degpunktā" vecaistēvs teica, ka skauģis no sūda vasku var izspiest ... ja jau vajag marmoru, tad nopērc marmoru ··· Marmors: Marmors no kūdras lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kamīna virsmas marmora tīrīšana (4)
Jautājums tāds - izkusa sveces uz kamīna malas. Kusušo sveci iztīrīju, bet plankums taukains palika uz kamīna malas. Kamīns ir marmora. Ar ko varētu iztīrīt taukaino plankumu? Vēlams bez uzbraucieniem un gudriem padomiem par ...
Uzlej spirtu un aizdedzini... parafina eļas iztvaikos un no tīra spirta pleķi uz marmora nepliek.
Pricipā der jebkura metode, kas virsmu sakarsēs vismaz lidz 90 grādiem... kaut vai karsts gludeklis - uzklāj kādu kokvilnas audumu un pakarse ( ja spirtu dedzināt bal/žēl).

Vienigi jautājums vai tas patiešam ir marmors, ja uzsūc eļas.
marmors uzsūc visu ko, tapēc kamīniem un virtuves virsmām iesaka granītu, tas ir cietāks un izturīgāks līdz ar to arī dārgāks, piezvani kamīnu pārdevējiem, viņi vislabāk zinās, ko darīt, man ir aizdomas, ka viņi ieteiks uzklāt pleķim sedziņu un virsū uzlikt vāzi es no marmora vīna pleķi nedabūju nost ne ar ko...arī tēju nedabūju nost ...palika tikai mazliet gaišāks tas pleķis ....man ar ir aizdomas, ka no marmora nevar iztīrīt nekādus pleķus, jo tas akmens ir mīksts un viss viņā iesūcas un nokrāso... Man jau liekas, ka romantikai būs bijusi sava cena, bet idejas nav sliktas, varētu vismaz daļēji nostrādāt, vēl var tikai visu kamīnu noliet ar parafīnu un notīrīt:)) ··· Marmors: Kamīna virsmas marmora ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Marmora pulēšana mājas apstākļos (5)
Kāds nezin, vai marmoru var uzpulēt mājas apstākļos?
gan jau ka var. manupraat, ka var... tikai buus baigie puteklji, un veel tas ir Jaamaak... a vispaar paprovee, vai neliidzees elementaaraakaa izliidzinoshaa laka... spiidees, un diezvai akmenim, kaut ar daargam tas ko kaitees.

Silver- dod 5!

:DDDDDDD!
dod vai nedod pieci - mājas apstākļos var mēģināt pulēt, ja kādam ir piemēroti instrumenti, putekļi būs. ARr lakām neviens marmoru neapklāj. Ir speciāla ķīmija, kas domāta granīta un marmora aizsargāšanai, spīduma piedošanai, virtuves virsmām domātā ir nekaitīga - pēc apstrādes var droši likt virsū pārtikas produktus - it īpaši nepieciešama marmoram, jo marmorsir trauslāks, mīkstāks, viegli uzsūc dažādus krāsainus šķidumus - vīnu, kafiju. Labāk dod meistaram ;P pie vairoga ielas viadukta ciekurkalna galaa ir praatiigs kapakmenu meistars, tas zinaas ··· Marmors: Marmora pulēšana mājas ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu