Līme (līmēšana)

Līme (līmēšana) - jautājumi un diskusijas

Baseina PVC membrānu nelīmē bet ieklāj, šuves sametinot ar karstu gaisu! Malas stiprina ar PVC skārda detaļām. Jautājumi un atbildes PVC BASEINA MAMBRĀNA ja taa pleeve ir , kaa miiksta plastmasa, tad...ne ar ko ideaali nepieliimeesi. A taa, vari meegginaat ar kaadu, kas liimee gumijas detallas autinnam pie metaala utt.
Piemeeram - 3M Super Weather-strip Adhesive.
Ja gribi aplīmēt saplāksni,ņem līmplēvi! ··· Līme (līmēšana): Ar ko var baseina plevi ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Kā stiprināt pie griestiem putuplasta plāksnes? (11)
Kā uzlikt uz griestiem putuplasta plāksnes ar kādu līmi vai,griesti ir apmesti,nav no reģipša?
Varu piebilst, ka pietiek līmi uzlikt plāksnei katŗā stūrītī un viducī. ...vieniigaa probleema,ka šii liime ir baigi dārga! :0
krievu laikos bija -kaulu liime-tikai to vairs neatrast ar uguni...! :D
ar grunti nogruntee un tad tach ar jebkuru liimi ko var nopirkt celtn. prechu veikalaa... es visu vnm ar montāžkitu ...:) nevajag likt to s-du izstabā -putuplasts ja aizdegas , dūmi ir ĻOTI INDĪGI - pietiek sadedzināt A4 lapas lielumu lai iemītnieki būtu pagalam. Var ar liimi,spec putjika liimni vai t.s. skjidraaam naglaam.Tikai ,jaabuut virsmai tiirai... ··· Līme (līmēšana): Kā stiprināt pie griestiem ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Ar ko līmēt koku ar stiklu? (22)
Sekcijai ir stikla durvis, kurās stikls stiprinās koka frēzējumā (precīzāk - skaidenē) no augšas un apakšas (labi, ka ne no sāniem). Tas stikls sācis izslīdēt. Negribas sagaidīt, kad jauksies. Var jau ar kaut ko ķepināt ...
Bison līme. Tam ir specialas tepes, bet var pameginat ar sanitaro silikonu. Tik es isti nesaprotu situaciju! ja stikls ir kaut kada rami vins nevar islidet, tad drizak ir iespeja ka tas ramis ir sacis deformeties. tada gadijuma nekas nepalidzes! Nezinot visas nianses ir gruti ieteikt labako risinajumu Īsti nesapratu, kāda tā konstrukcija, un cik "namertvo" vajag salīmēt, tomēr atslēgvārdi - koks un stikls, vispirms saistās ar PVA līmi. Moments, silikons u.c. veido elastīgu savienojumu, kas vairāk derīgs deformējamiem savienojumiem, a ļa gumijai, ādai. Vēl ir iespēja domāt par kādu superlīmi, tikai tur nenormāls daudzums aizies, jo skaidenei, labai saķerei, varētu vajadzēt daudz. a vispār varbūt laiks nomainīt mēbeles.....būs kas savādāk, ja ne vīrieti citu vai jaunu, tad vismaz mēbeles citas un lai kāds meistars visu saliek kopā. Būvmateriālu veikalos ir speciālās līmes, arī stiklam, kokam. ··· Līme (līmēšana): Ar ko līmēt koku ar stiklu? lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Silikātu līme (7)
Vai šajos laikos var nopirkt silikāta līmi? Ne silikonu vai pva, bet silikātu, kāda bija vecajā režīmā? Pārdevējs specializētajā veikalā vispār nesaprata, ko es viņam prasu. Varbūt tā sauktais šķidrais stikls jeb ...
http://www.priezuleja.lv/index.php?c=204&p=1501 veikalos nez vai,noteikti kaut kur var,jo at to darbojs,vismaz lidzigiem komponentiem
vajag meklet ko specializetu,varbut Salaspili?
Kam tev vajag?

Tev konkrētu silikātu vajag? Ķīmiskos reaģentus var nopirkt piemēram Latvijas Ķīmijā vai Sia ENOLA.
Sķidro stiklu - jebkurā būvmateriālu veikalā. Vismaz agrāk tas, ko sauca par silikāta līmi tas pats šķidrais stikls vien bija.
Pirmo reizi dzirdu par tādu limi! Šķīidrais stikls ir piedeva betonam, ne līme. Varbūt domā to perci, ko sauca par sikatīvu un ar ko līmēja flīzes? Veikalos ir daudz līdzigu vielu, tas pats bizons, kur reklāmā pielīmē cilveku pie griestiem ar kājam gaisā. Sikatīvs bija perca, kas paātrināja krāsas žūšanu. Flīzes senāk līmēja ar bustilātu. Juri K., tev tur viss kopā vienā putrā.
Šķidro stiklu var lietot arī kā līmi; un tiešām, sastāvs tiem ķopšiem ir līdzīgs, tikai silikātu līme bija biezāka.
··· Līme (līmēšana): Silikātu līme lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Ne tikai spainīšos.Pajautā Depo,K rautā vai tamlīdzīgos veikalos,jebkurā būs. Virsma jānogruntē ar grunti,lai putekļi izzūd un rodas saķerē.Līme pārdodas visos būmateriālu veikalos.izspiežajamos baloniņos.Uz tiem pat ir uzzīmēts un pielietojama apraksts.. ...kleber un robainā lāpstiņa...un ar rulli palīdzināt. Ja vien siena nav grubuļaina. Turēsies kaut spridzini. Ir speciāla līme, spainīšos . Da nu,noķēzīs ar melno mastiku. ··· Līme (līmēšana): Ar kādu līmi pielīmēt ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Ar ko līmēt plastmasas korpusu veļasmasīnā? (20)
Atklāju, ka vellasmassiina tek, izjaucu, jā, plasmasas korpusā caurums ar plaisu, izmeegginaaju gan karstumizturīgos siliconus, gan gumijas līmi, kuram uzliku virsū gumijas ielāpu, gan super līmi. .. tur tikai dazzas maz. reizes! ...
Nezinu,kā ar līmēm,noteiti ir,bet kura īstā,velns viņu zina-plastmasu sastāvi ir dažādi.Es līdzīgā gadījumā-bija izsists pamatīgs robs-visu sakausēju ar lodāmuru.Turēja labi. Nekas labāks par,augstāk pieminēto,lodāmuru nav.Slinkums būs jāpārvar,vai arī jāved pie meistara ,tas maksās vismaz 30-40 eiro - izvēle paša ziņā. Nu jā,jaukt gan nācās,citādi nekā. plasmasu....
vajag plasmasas limes, kuras skidrina,kause plasmasu
var ar divkomponentu svekiem

variants ar lodamuru ari rulle!
viss atkarigs no slodzes,vibracijas un temperaturas mainam

var meginat ar celtniecibas polimeru pastam,hidroizolantiem
vai pa vienkarso ar santehnisko izolenti,ta tur gan slodzi,gan temperaturu,gan hidro
Stiklaudums un skidrais stikls - vel viens variants. Lodamurs ari labs, bet pinkerigs variants - suve tapat bus ar kaut ko japarklaj, janostiprina, lai nav tik uznemiga pret vibraciju. ··· Līme (līmēšana): Ar ko līmēt plastmasas ... lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Baseina plēves līmēšana (5)
Baseina plēvē izveidojusies plaisa.Ūdens no baseina sūcas prom.Esot speciāla līme tieši baseina plēves līmēšanai. Vai kāds var pateikt ar kādu līmi līmē?
Pavaicā tiem, kas tirgo to plēvi. Davai padalies ar infu! Man ar baseins nolaiž gaisu, un arī vajag līmēt! Bisonam ir specila līme ar visu ielāpu, maksā ap 2ls ··· Līme (līmēšana): Baseina plēves līmēšana lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Līme dzintara ielīmēšanai auskarā (6)
Izkrita auskaram dzintara akmentiņš no auskara. Ar kādu līmi var to ielīmēt, lai nebojātu dzintaru?
ir ciana akrilāts (superlīmīte) Kas neatstāj baltos plankumus, paliek caurspīdiga. meklē wmt Savu izkritušo swarovski kristālu ielīmēju ar parasto superlīmīti. Idēli turas un zaigo zaiga kā jauni:) ir divu komponentu epoksiidu liime, kaa stikls tiira, caurspiidiiga, kas sazzuust. Tikai jautaajums buus, ja dzintaram , metaala dallai auskaram, un liimei buus katram savs temperatuuras izplessanas koificients, cik ilgi tureess....Varbuut tiessi jaalieto kaada elastiigaa liime. mazā superlīmīte... ··· Līme (līmēšana): Līme dzintara ielīmēšanai ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Līme silikona gumijai (14)
Vai ir kāda līme, ar ko iespējams pielīmēt silikona gumiju pie cietas virsmas ?
atbilde ,parastais santrhnikas silikons ,bezkrāsa Nu ņem tos kas ir uz sašķirdrināta silikona bāzes, tur jau ir sastāvā vielas kas tomēr var silikonu izšķīdināt. Labākam efektam vēlams to silikona detaļu iepriekš atsevišķi apstrādāt ar silikona šķīdinātāju. Paskaties celtniecības materiālu veikalos pie Bison produktiem. Ir dažādām "cietajām virsmām", metālam, pat betonam/ķieģelim. Parokoties pa netu - atradu tev noderīgu diskusiju, pie viena pats šo to iemācījos:

http://www.instructables.com/answers/What-glue-can-I-use-to-stick-silicone-to-plastic/
Kādiem mērķiem tas Tev? Kādēļ nevar uzspiest no tūbiņas?

Vienīgais variants, kā es pamēģinātu, ir plānā abpusējā līmlente. Kādu gabaliņu. Ja "pieķeras", tad turēsies. Neiesaku Depo. Ļoti "nikna" līmlenta agrāk tika tirgota Statoil. Gan ne pavisam plāna. Paredzēta lielām sldzēm - kā jau autiņā. Tomēr, ja silikons neturas klāt, tad es neredzu citu variantu kā prātīgi spiest no tūbas vai meklēt citu risinājumu :)
··· Līme (līmēšana): Līme silikona gumijai lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Līme uz apģerba (8)
Lūgums ieteikt kā var iztīrīt superlīmes traipu uz apģerba? Paldies.
Superlīmi - manuprāt nekā. Tikai izgriežot gabalu.
Labāk padomā, kā defektu pārvērst par efektu - piemēram uzlīmē pa virsu kādu aplikāciju :)
Superlīmi laukā nedabūt. Tā kā klausi Maveriku vai arī met to drēbi laukā. Neiztīrīsi. Var tikai radoši pieiet jautājumam: smuka aplikācija, ielāps, skatoties kas par apģērbu un kurā vietā traips. ...vai smux caumurs :-) Kompoziicijai vai Simetrijai jäliek 2 vai vairäkas aplikäcijas. ··· Līme (līmēšana): Līme uz apģerba lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu