Laputis

Laputis - jautājumi un diskusijas

Ar ko iznīcināt laputis? (12)
Tagad vel ir auksts, bet laputis jau ir, ko darīt?
Uz neēdamiem augiem - Decis(2reiz sezonā). Uz ēdamiem - te jau minēja - kola, ziepes. http://www.tvnet.lv/zala_zeme/daba/170104-ka_cinities_ar_laputim http://www.gardeningknowhow.com/plant-problems/pests/pesticides/neem-oil-uses.htm always kokakola:) Es to daru ar Colu...100% efekts...bet ne lietus laikā. ··· Laputis: Ar ko iznīcināt laputis? lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
laputis un citas zarazas. (15)
kā cīnīties pret šiem nelabvēļiem? rozēm tādas mazas zaļas vabolītes apsēdušas zarus. kačastēm lapas krokojas un arī tās pašas vaboles virsū+ vēl skudras.
rozes ar deci apsmidzini. Nu nezinu uz balkona kreses no nešķīsteņiem atbrīvoja kola - sauss laiks der,lietus ne.... Decis tiešām vislabāk un visilgstošāk palīdz...
iepirkt var tai pat Depo utml. veikalos
var ar izsmēķu uzlējumu.puslitru burcinju pielasi uzlej ar siltu uudeni,lai pastāv 24h - tad nokās un smidzini.nebūs ķīmijas.der arī parastā cola.pat kolorado laižas.... esmu mēģinājusi cīnīties at laputīm visādiem tautas ieteiktajiem līdzekļiem, t.sk. arī tabaku, kolu u.c. nekas nelīdzēja... palīdzēja tikai Decis, tāpēc tagad pat neiespringstu uz ko citu :) ··· Laputis: laputis un citas zarazas. lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu