Kukainis

Kukainis - jautājumi un diskusijas

Kukaiņu atbaidītāji. (13)
Vai kādam ir pieredze ar kukaiņu atbaidītājiem. Tiem, ko drīz sāks reklamēt, kā katru gadu. Mušas, odi arī bites mājā katru vasaru. Tīkli neder, jo vasarā kad durvis vaļā, iekšā, ārā skraida bērns, staigā suns.
Durvīm priekšā aizliekam vecus aizkarus ar biezāku apakšmalu-bērniem interesanti,mušām ne! Dažas jau gan pamanās pa apakšu ielidot. Atbaidītāji... domā kukaiņu Biedēkli istabā uzstādīt :D :D

Labāk darbojas pievilinātāji... ;) Pievilini un nobeidz tos... :) Vecas labās metodes... Mušmires..! Lai sīkie salasa un saliekat logam uz palodzes... mushas arī apmirs... :)

Ja no jauniem līdzekļiem tā pati "Cobra" pūšamais balons... nopūt logam rāmi un nespeesi tās mušas slaucīt... tas darbojas aptuveni nedēļu...
Jā... odus labi pievilina tā lampa ar elektrisko tīklu apkārt... Tik tur būs dzirdams troksnis kad tie odi tur tai elektrībā uzcepās... :D Caurvējš palaikam jātaisa - kukaiņiem nepatīk. ...ar aviizi slabo?

Manaa galaa paardod taadas kaa badmintona raketes uz baterijaam. Kad uzsmelj, kukainji deg ar zilu liesmu un smuki meetaa dzirksteles. :)
··· Kukainis: Kukaiņu atbaidītāji. lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Mušiņas virtuvē! (18)
Par cik mana pieredze dzīvojot daudzdzīvokļu mājā līdzinās 2 nedēļām, tad mani beidz nost mazas melnas mušiņas virtuvē...līdz šim ar ko tādu nav nācies sastapties. Virtuve neskaitāmas reizes izmazgāta, ...
Sakarini pa visiem kaktiem mušpapīru. domā drazofilas? Turi dārzeņus, da augļus ledusskapī un pēc katras ēdienreizes mazgā uzreiz traukus. Ij nebūs tādu netīkamu lidoņu.
p.s. un pārbaudi ledusskapja blīves, mēdz pat tur ielīst.
Protams, ir, gan tādos veikalos, kur saimniecības preces, gan lielveikalos /rimi tikko garāmejot pamanīju/. Nu pieņemu, ka vienbrīd kaut kas bija pieejams un šīs savairojās, ja neizķer, tad jau vairojas tik tālāk. Siltā laikā ar uzviju. Vēsums tām nepatīk, tā kā uz rudens pusi izzudīs. Lai labāk ķeras pie mušpapīra, tam no augšās var nedaudz ko skābu /etiķi/ uzpilināt, lai tek uz leju, tas efektīvāk pievilina. tad jau vaina nav Tavā dzīvoklī, bet kāda no blakus vai ventilācijas šahtā, vai atkritumu vadā, kas nu tur jums ir, tad tur neko nevar izdarīt. Parunā ar kaimiņiem, kā ir viņiem, kopā , mož, ko izdomāsiet. Tās mušiņas dēvē par viendienniecēm, tā kā ilgi nedzīvos :)
Ja virtuvē ir puķupodi, tos arī aizvāc...viņas mīl iedēt zemē, no kuras pēc tam jaunas vietā.
··· Kukainis: Mušiņas virtuvē! lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
laputis un citas zarazas. (15)
kā cīnīties pret šiem nelabvēļiem? rozēm tādas mazas zaļas vabolītes apsēdušas zarus. kačastēm lapas krokojas un arī tās pašas vaboles virsū+ vēl skudras.
rozes ar deci apsmidzini. Nu nezinu uz balkona kreses no nešķīsteņiem atbrīvoja kola - sauss laiks der,lietus ne.... Decis tiešām vislabāk un visilgstošāk palīdz...
iepirkt var tai pat Depo utml. veikalos
var ar izsmēķu uzlējumu.puslitru burcinju pielasi uzlej ar siltu uudeni,lai pastāv 24h - tad nokās un smidzini.nebūs ķīmijas.der arī parastā cola.pat kolorado laižas.... esmu mēģinājusi cīnīties at laputīm visādiem tautas ieteiktajiem līdzekļiem, t.sk. arī tabaku, kolu u.c. nekas nelīdzēja... palīdzēja tikai Decis, tāpēc tagad pat neiespringstu uz ko citu :) ··· Kukainis: laputis un citas zarazas. lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Melnās skudras upeņu krūmos (14)
Ka tikt vala no vid.melnam skudram upenu krumos? Es tas skudras saucu par trakajam skudram....Paris gadus atpakal paradijas viena kruma un tiesi upenes....citos nav,nu jau okupejusas visus piecus....Un kad netisam krumam pieskaras tas ...
iznīcinot pūzni. ar verdošu ūdeni. spaiņi 5-6. unedim ir jābūt verdošam, jo jābūt ļoti karstam, kad tas sasniegs skudru olu dējējas(sauc par karalieni, bet ar ko viņa ir karaliene man nav skaidrs - nekustas, rij un dēj olas, patiesi karaliska dzīve, ko neteiksi) telpu. ļoti efektīvi, viens rīts(darīt labak no rīta) un skudru nav. Vinjaam tur gadiijumaa nav ganiibas? Negana savas govis - laputis? Taas tad skudras arii sargaa varbuut. Jaanobendee taadaa gadiijumaa laputis, lai skudras bendee citus kaiteekljus. Es ari esmu dzirdejusi, ka liet varosu udeni ir efektivi, varbut nelej gluzi uz kruma, bet blakus, nu izpeti, kur vinas tur ir........ pret visiem kaitekļiem ir vairāki līdzekļi, ..var visu apsmidzināt ar Colu , un ir tieši līdzeklis cīņai pret skudrām ´Bros´ Paturpinot JurisK ieteikumu: vismaz rozēm laputis efektīvi nīcina ārā ar kolu. Mož nostrādā, ja apliesi krūmu ar to? Un pašam krūmam nekas nekaitēs;) ··· Kukainis: Melnās skudras upeņu krūmos lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu