Kondensāts

Kondensāts - jautājumi un diskusijas

Kondensāts uz ieejas durvīm (6)
tātad lieta tāda.privātmāja ieejas durvis ir metāla metru tālāk koka.metāla durvis visu laiku ir norasojušas,ziemā ledus kārta salst ciet.ko darīt lietas labā.urbt sienā ventilāciju vai kā?
Durvis vajag nosiltināt! Parasti iekšpusē ir siltinātas! Bet mitrais siltais gaiss laikam no virtuves ieplūst? nečakarējies, nomaini pret kārtīgām kocenēm, metāla durvis der tik dzīvokļiem ar kāpņutelpu, metāls vienkārši izsalst cauri, ļoti labi vada siltumu/aukstumu, vari bāzt pa vidu putiku tāpat nelīdzēs. tas ir metāls, vari saliekt stiepli u veidā bāzt pa vidu ko gribi, tāpat ja vienu galu uzliksi uz uguns - otrs sasils, jeb iemetīsi saldētāvā, otrs arī būs auksts. Metāla durvis ar kaut ko siltinošu, vajadzētu būt kaut kādiem dekoratīvu siltum izolet materialu! Jo siltais mitrais kondensējas uz aukstajām metāla durvīm! Ir redzētas arī koka ārdurvis apsarmojušas no iekšpuses, bet nosiltinot āra pusi- sarma nokūst! Patīkams efekts, bet koka durvīm. Metāla durvīm aukstuma tiltu nevar novērst (bleķis vērtnes malās), tāpēc vietā kur aukstais gaiss satiekas ar silto veidojas kondensāts. Augstā gaisa saskarsmē ar silto, rodas rasas punkti..Koka durvīm var mēģināt uzlikt-iestrādāt blīvgumijas durvju kārbai -vērtnes daļā ,lai novēstu siltā gaisa pieplūšanu..To pašu ar metāla durvīm.. ··· Kondensāts: Kondensāts uz ieejas durvīm lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Apkures katlā kondensāts ! (29)
Uzstādīts pavisam jauns malkas apkures katls 100 kW. Šķiet, ka ir ļoti efektīvs, jo vecajam skurstenis bija ļoti karsts, šim dūmi nāk ārā praktiski auksti. Tomēr vai nu šī, vai cita iemesla dēļ parādījusies problēma - ...
Kurināšanas temperatūra par zemu/vilkme par mazu un malka par slapju.Sadegšanas procesā vienmēr rodas ūdens, ja dedzina slapju, tad vairāk.
Ar zemu temperatūru, mazu gaisa piekļuvi senie latvieši no malkas tecināja darvu. Varbūt, ka tev īstenībā ir vajadzīga darva, jūs, lauku proletārieši, reizēm paši nezināt, ko jums vajag.:)
ja viss cits kārtībā, tad var piekrist, ka kurināšanas t par zemu. Katlā vajadzētu ūdenim sakarst ne mazāk kā 60 grādi - tad arī vilkme uzlabosies. Ja grib dabūt labu siltuma un degšanas režīmu , bet katlā ūdens ir ap 40grādu, tad tas būs reāli darvas katls ar aukstiem dūmiem, mazu vilkmi un aizķepušu skursteni Ir tāda lieta kā rasas punkts. Sadegot jebkuram organiskajam kurināmajam, ideāli pāri paliek CO2 un H2O - tas tad arī ir tas kondensāts. Atgāzēm jābūt pietiekoši siltām, lai kaut kur skurstenī vai pat uz katla sieniņam nerastos kondensāts. Vai nu intensīvāk jākurina, vai, ja kondensāts veidojās skurstenī - tas ļoti rūpīgi jāizolē, lai visas atgāzes pagūtu siltas tikt ārā. Principā pateicu to pašu, ko adamsone:) Un ko tu te gribi dzirdēt , KĀdu padomu??? Kur sūknis iemontēts ? Nu un atbilde ka ir paredzami apkurināt 840m2 neiztur nekādu kritiku , tad kad būs pilna jauda ,tad arī viss normalizēsies , pie nosacijuma ,ka apsaiste ir pareiza un skurstens arī atbilst prasībām.Labi ka 200 kw neiestūmi ,nu tā ar perspektīvu. Nu no kurienes tad vēl Tev tur rastos mitrums, kam kondensēties? No tvaicētas mitrās malkas tak arī dūmi nebūs tik karsti, lai veidotu rasas pilītes. Un apkures sistēmā tak arī nav ledains ūdens, lai būtu tāda temp.starpība. ··· Kondensāts: Apkures katlā kondensāts ! lasīt visu diskusiju (29 atbildes) –»
Ko darīt, ja mitrā laikā dēļ kondensāta nepielc autiņš? (30)
Ar rudens lietiem esmu padzirdējusi, ka šitāda kaite ne vienam vien. Nu jā, var jau pateikt, ka grabaža un jāmet ārā, bet, nu ja nu tā ir vienīgā iespēja - "pusstunda kauna un Tu jau esi darbā"? Tātad reāli - ko šajās ...
tu dullaa vecen kaads tev sajuugs taa kaste nav jaamaina jamaina ir kastes vaacinsh. sadalītaaja vaaks! ceineri pa vaaku un mines man par galvas lauziishanu, tik apmeeram tas tev izmaksaatu Ja jau sveces, svečvadi nomainīti, tad tik meklējam vainu sadalītājā. Ir tur japāņiem tāda fīča ka indukcijas spole sadalītājā. Lai kāds norauj kādu svečvadu un iebāž skrūvgriezi vai ko tādu. Dzirkstelei jābūt vismaz centimetram un smuki zilgan balta. Ja tā ir ok, meklē vainu degvielas padevē. Bet ja netiec galā, dod ziņu, salabosim. Nav mums ne labu servisu,ne diagnostikas.Manai tāda pati vaina bija,pusi detaļu nomainīja,kamēr vienam pieleca,ka vaina sajūgā.
Kaut kur lasīju,ka ražotāji speciāli ieliek defektu,kuru grūti pamanīt,lai cilvēki pirktu rezerves daļas.Tas tāpat kā ar pretvēža zālēm,neļaus atklāt,jo citādi puse farmācijas biznesa izjuks.
Deisai vienīgā iespēja,turēt apkurināmā garāžā.
Auto bodēs nopērkams airesols ar silikonu ,ar ko nopūt svečvadus.Moš līdz. Pielej degvielai spirtu. tas uzsüc sakräjushos üdeni un kopä ar degvielu izvada ärä caur motoru.
Ja kondensäts citur jäslauka, jäzhävee un jänotiira.
··· Kondensāts: Ko darīt, ja mitrā laikā ... lasīt visu diskusiju (30 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu