Dzelte

Dzelte - jautājumi un diskusijas

Tomātu stādiem dzeltē lapas (4)
iestādiju tomātus 4dienā sāka dzeltēt lapas no apakšas
Varētu pastāstīt ko vairāk par stādīšanu un audzēšanu? Jo no šāda jautājuma pat dakterim rastos desmit jautājumi, lai nebūtu daudz jājautā tad vajag izstāstīt, ko kā cik. Nav ventilācijas, par daudz mitruma. Laistīt vēlams ar ūdeni, kura temperatūra ir tāda pati, kā telpā, kurā tie aug, t.i., jau laicīgi siltumnīcā atstāt lejkannu ar ūdeni, lai "uzsilst". Un tomātam ūdeni nevajadzētu liet uz lapām. Tas arī var attīstīt dzelti un vēlāk puvi. + Ja tomāts sāk ziedēt, jau pamazām vajag apgriezt apakšējās lapas, lai augam spēks aiziet ziedos un augļos. Šajā gadījumā es bojātās lapas nogrieztu. Pārāk krasas temperatūras svārstības. Drosi ventilacijas nav jo ka var dzeltelapas no apaksas,
Mitrums stav un skabs gais nak no zemes,kutka ta laikam pec zemites noteikumiem ,neesu dailrunatajs
··· Dzelte: Tomātu stādiem dzeltē lapas lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Dzeltē gurķīši (10)
Kāpēc dzeltē mazie aizmetušies gurķīši siltumnīcā?
no pārāk liela karstuma/siltuma .
te jau galvenaas probleemas uzskatiitas - iespeejams par maz laoztiishanas, par maz veedinaashanas, rezultaataa par karstu. Meesloti ir? Laisti katru dienu? Veedini? un lapas gurkju stadiem kaadas? Laisti ar remdenu vai aukstu uudeni?
Bet aplaistīt ar atšķaidītu čurūdeni! Neņirdziet! Runāju PILNĪGI NOPIETNI!Tikai uz saknēm un atšķaidītu. ··· Dzelte: Dzeltē gurķīši lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu