Dēļu (koka) grīda

Dēļu (koka) grīda - jautājumi un diskusijas

Dēļu grīdas slīpēšana (32)
Virtues dēļu grīda- 6 m2, esoša, sen krāsota ar eļļas krāsu, kas vietām nolobījusies. Vai iekš Oho ir kāds meistars, kas uzņemtos grīdas slīpēšanu? Cik varētu darbs izmaksāt? Vrb ir kādam zināms meistars? Virtuve ...
Es protams atvainojos, kā neceltnieks esmu pāris grīdas atjauninājis un klausoties šo standarta bulšitu nevarēju noturēties.
Pirmkārt, jāsaprot, vai šī grīda ir pūļu vērta.
Otrkārt, ja slīpē, obligāti jāaizdara spraugas, pretējā gadījumā netīrumi krāsies un būs grūti kopt.
Treškārt, nevaskotu, neeļļotu, ņemtu pusmatēto parketa laku un pēc labas sagatavošanas, ietonētu, tad kādas trīs reizes lakotu. Starp kārtām pārslīpētu un grīda būtu gluda, tai nebūtu raupjumu, vietu, kur aizķerties netīrumiem.
Kāds meistars nesen sadzina naglas dziļāk, izslīpēja , neaizdarīja spraugas un naglu vietas, nolakoja pārāk plānā kārtā, starp tām nepārslīpējot un gar sienām atstāja nelīdzenas vietas tā ka kājlīstes pielikt būtu vesels piedzīvojums. Par to paprasīja 16 euro m2.
Varu tikai piebilst, ka tie, kas uzskata šo darbu par lēti paveicamu, lai ņem šādus meistarus vai liek laminātu un nepauž savas gudrības pārējiem.
Jau simtiem gadu cilvēki ir lietojuši virtuvēs krāsotas dēļu grīdas un laka pēc būtības tā pati krāsa vien ir tik caurspīdīga. Man ir tieši tā kā te jau minēja noslīpēta vecu dēlu grīda un tad 3 kārtās nolakota ar pusmatēto rīgas laku un krāsu rūpnīcas laku. Un škirbas aizpildīja ar noslīpēto skaidu un lakas maisījumu. Izskatās lieliski, visi kas ienāk manā mājā uzreiz pamana superīgās grīdas, tas ir mana mājokļa lepnums. Nemaz nenožēloju tos 1000 eur ko man tasatjaunošanas pasākums izmaksāja. Kopt ļoti viegli un putekļus arī netedz tā kā uz lamināta, grīda ir silta un nav skaļa. Goda vārds, tikai plusi ir tādai vecai lakotai dēļu grīdai. Un dēļi bija perfekti saglabājušies, man pat jautā vai tā ir jauna dēlu grīda, jo neizskatās, ka tie dēli tur jau 80 gadus būtu stāvējuši, nebija neviena vieta, kur tie būtu bojāti. Arī meistari priecājās cik skaisti plati un biezi dēļi man ir uz grīdas. Neklausi Arābu, laka rullē un man virtuvē ir lakots dēlis un nesūdzod, pat priecājos, ka neklausiju meistariem, kas ieteica eļlot. Tā eļļa ir murgs, draudzenei ir. Tā grīda izskatās visu laiku netīra taukaina ar tādiem kā pleķiem un nav spīdīgi gluda kā mana lakotā, sajūta, ka skabargaina tā eļļotā grīda. Iesaku lakot. Tur jau tā sāls ka neder!! Ieberzos konkrēti:((PS. pats vainīgs!! Būs remonts dēlš malkā un flīzes,protams uz grīdas plāksnēm. 20-30 eiro par tadu sikumu, plus slipmasinas ire, plus smilspapiru lentes. Tur meistaru nevajag, pietiek ar veci, kas to masinu var pieturet, lai ta slipe vienmerigi un neizkasa bedres;). ··· Dēļu (koka) grīda: Dēļu grīdas slīpēšana lasīt visu diskusiju (32 atbildes) –»
Dēļu grīdas atjaunošana (25)
Tad lūk. Nepagāja ne 10 dienas pēc savas iepriekšējās tēmas, kad jautāju par slīpmašīnu īri, es to izdarīju. Es izīrēju un savām maigajām rociņām noslīpēju grīdu savā skaistajā lielajā istabā. ...
Nu, malacis, man arī būs jāmēģina, tikai smagākais darbs iir izvākt visas mēbeles no istabas, ieskaitot lielo skapi, kas nav pārvietojams, jo var izjukt. Re, man arī bilde ir. Vajag taču palielīties! super! a špahtelēt???? un vēl slīpēt??/ Nu glauni! ··· Dēļu (koka) grīda: Dēļu grīdas atjaunošana lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Kas var būt labāks par jaunu dēļu grīdu izņemot parketu? Noslīpē, nolako un dzīvo laimīgi... un pēc tam vēl laminātam pa virsu linoleumu.Vispār tikai brīvdienās varēs staigāt,jo dārgi. :D
Joks protams,bet toč,kam tās zamoročkas uz jauna grīdas vēl ko klāt.Nu ja nu sieva ieteica tikai!
Kādēļ ne, ja grīda ir patiešām taisna. Neaizmirstam amortizējošo pārklājumu zem lamināta. Ar to arī vairākās kārtās var aizpildīt nelīdzenumus zem lamināta. Kāpēc tāds draņķis jāklāj uz jaunas dēļu grīdas ?
Tev jau ieteica - Noslīpē, nolako un dzīvo laimīgi...
Var, bet vai vajag uz veselīgas grīdas klāt saķīmikotus putekļus? ··· Dēļu (koka) grīda: Vai laminātu var klāt uz ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Koka grīdas spundes - kā aiztaisīt? (13)
Atjaunoju veco koka grīdu, ko esmu noslīpējis bet tagad atlicis aizstaisīt ciet spundes. Bet vietām spundes dziļums ir līdz pat 1cm un platums 0,5 cm. Pamēģināju Penosil parketa tapi iespiest iekšā, ko ieteica veikalā,bet ...
---> VECA_PIEPE Gribi risināt nebeidzamas problēmas, ieklāj sev dēļu grīdu. Pie mums Latvijā vismaz kvalitatīvi izžāvēti dēļi nav nopērkami, varbūt kaut kur ir, bet cena būs kosmosā. Tas nozīmē, ka pēc gada, un, visticamāk, vēl pēc gada arīdzan, dabūsi savu grīdu pārlikt, kas nav dēļiem draudzīgs process. Vai arī prātot - kādu gan herņu saziest tajās šķirbās iekšā. Kvalitatīvi izžāvēti dēļi šķirbas neveido. Dēļu grīda ir aizvēsturiska tehnoloģija, tādus dēļus GADIEM žāvēja klētsaugšā dabīgos apstākļos, kurš mūsdienās ko tādu var atļauties?! Būs Tev silikona tepes grīda ar dēļu pildījumu :) Ja gribi dabīgu koka grīdu, izvēlies parketu, tas pieejams arī diezgan prāvu masīvkoka dēļu veidā. Risinājums: ar rokas frēzi un skaidru galvu izfrēzē dēļu šķirbas skaisti vienāda platuma(ap 0,5-1,0 cm, vai pēc fakta ) un dziļuma(1,0-2,0 cm). Nopērk vai izgatavo attiecīga izmēra līstītes. Ielīmē. Noslīpē. Lako vai eļļo. Var ietonēt citā krāsā nekā dēļi, būs smukums. Uz priekšu. Jautājumā aprakstītā situācija liek domāt, ka šī grīda jau no sākta gala bijusi nekvalitatīva; varbūt paredzēta kā apakšklājs preskartonam (izsaku minējumu). Izteikti lielās spraugas nebūs aizdarināmas tā, lai tas vizuāli būtu neuzkrītoši. Var atrast, ar ko aizķopelēt, bet ja grīdu paredzēts lakot, tad visi ķopsējumi būs redzami arī tad, ja izmantos koksnei pieskaņotu špakteli jeb maisīs slīpputekļus ar laku. Ja ir vēlme saglabāt redzamu koksnes struktūru, tad vienkārši nolakot, šķirbas neaiztiekot (šādas grīdas kopšana gan varētu būt murgs).
Lai acis priecētu normāla dēļu grīda, tai būtu jābūt no ozola vai oša dēļiem, cita koksne ir mīksta un pat krēsla kājas veido iespiedumus. Pareizi ieklātai spundēto dēļu grīdai varētu būt šur tur nelielas spraudziņas 0,5-1mm platumā, bet tikai šur tur. Ar 3x lakošanu tās aizlakojas ciet bez īpašas špaktelēšanas.
Varianti, kur kāds mēģina "kosīt pod starinu" un izveido klājumu 10 cm dēlis/1 cm ķepējums, ir tādi diezgan nožēlojami. Bezgaumība, es teiktu, tāpat kā plastmasas šķīvis uz galda. Sorry.
Neesmu galdnieks un arī celtnieks ar piecu klašu izglītību, bet grīdas dēļi pēc kvalitātesgluži nav mēbele, tie noteikti nedaudz nostaigās. Lai sasniegtu labus rezultātus, jāņem kaltēti četrpusīgās ēveles dēļus un pāris mēnešus jānotur telpā ar tādu pat mitrumu, kurā tos paredzēts likt. Izskatās jau glīti ja skrūvē spundē, laku sajauc ar kādu gaišu toni un pārklāj tā, lai koka struktūra paliek redzama, bet egle tomēr ir pārāk mīksta un apavi (tā šoreiz sauksim sievietes ar augstpapēdenēm) to sabojās.
Kas attiecas uz šķirbām, iespējams ir labāki risinājumi, bet divkomponentu autošpaktele, sajaukta ar koka putekļiem, vai bez, ātri cietēs un atšķirībā no tepes arī neveidos salīdzinoši mīkstu kārtu, kas biezā slānī varētu pat svīst un atgrūst laku.
Koks, kaļķa java akmens, māls, tiešām ir vēsturiski materiāli, toties tie veido cilvēkam labvēlīgu vidi un par tiem nekad žurnālos nerakstīs, pētījumi pierādīja, tie esot bijuši kaitīgi. Nekā personīga, katram pašam jāizvēlas kā dzīvot, iespējams kādam patīk riģipša kaste, sausā pārtika un gumijas sieviete:)
No šīs problemas neaizmukt .lai cik koks būtu sauss tas vasarā briest un ziemā apkures laikā žūst un viss kas tajās šķirbās plaisā .no sausiem dēļiem un kvalitatīvi iestrādātiem problemas var būt rudens pusē ,jo tad būs uzbrieduši dēļi un var pat pacelties un palikt viļnaina grida .jo briestot liekajam kautkur japaliek .vienīgi gar sienām atstāt lielākas šķirbas un deļus nepiestiprināt pie lāgām . ··· Dēļu (koka) grīda: Koka grīdas spundes - kā ... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Dēļu grīdas remonts (7)
Ko darīt ja grīdas dēļi viļņaini, plāni? Interesē pēc iespējas lētakais variants.
esmu licis laminaatu uz galiigi skkiiba, greiza parketa. Pavairaak kautkaadas celtnieciibas limes apakssaa liimenniem , sanaaca pat baigi ok. Protams, ka lielos kalnus nenovaaksi taadaa veidaa, bet rezuultaats ir 3x labaaks, ka tas debiilais parkets bija.Nekas vairs necciikst, izmazgaat eerti. Nemaz nerunaajot par vizuaalo.Lamainaats pieeejams 100+ dazzaados rakstos, tonnos.
Dellus nosliipeet liimenii? Nu, nu.....
Ja savaa maajaa to jaadara, es 100% esmu par to, ka vissu jaunu, un labu , un pareizi. Vai nedariit vispaar neko. Uzmestu superiigu paklaaju visrrssu, un miers.
Kautkur, pa ausu galam, esmu dzirdeejis par kauktaadu izlejamo epoksiidu liimi, liimenim ideaalam. Cik ekaloggiski, nezinu, bet ir variants. Taapet muuzdienu modernize celtnieciibas matreaali lielaakoties ir drannkki lieli , un iedziivotaaju muuzzu garumu nepaildzina :(
var izmantot specialas pildvielas,celt.veik. pieejamas uz dazadam bazem,gan bet.polimera,
gan citas pasizlidzinosas masas,ja gridas izmeri nav lieli ar maisu pietiks nolilidzinat (20 eur),ieprieks gridu nogrunte,tapat izlidzinato virsmu grunte-atgezijas paaugstinasanai un stingribai

domaju tas bus letak neka likt saplaksnus-,jo to biezumam jabut pietiekosam ,lai neliektos (nelidzenumos) pie slodzes
tad klaj,lime ko velies-,parketu,laminatu,linoleju,paklaju
100% atjaunot veco dēļu grīdu, noslīpēt un nolakot, ja nav paaugstinātas slodzes telpa. Nekādus linolejus vai laminātus. Pilnigi piekritu Diana_2015 Pats lētākais ir betons, bet, ja nopietni, tad jāizšķiras vai var šo segumu padarīt līdzenu un varēs pa to staigāt vai nē.
Ja nē, tad nahrenizē visu un ieliec citu segumu.
Ja jā, tad izlīdzini (slīpējot, liekot preskartonu, da jeb ko ) un pa virsu lamināts vai linolejs.
··· Dēļu (koka) grīda: Dēļu grīdas remonts lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Laka kura aizpilda spraugas grīdā?! (5)
Ir doma taisīt kamīntelpā pie pirts grīdu no veciem kokmateriāliem, ēvelēt un salīmēt kopā lielākos gabalos, tad uz pusspundi. Tā kā kokmateriāli ir veci tad tiem ir dažādas plaisas, bedrītes, iespiedumi, zaru vietas ...
Ar to špaktelēšanu man nekas labs nav sanācis..... Man ir noslīpēti pēc tam špaktelēti un pēc tam lakoti priedes dēļi.

Koks staigā/elpo gadalaikiem mainoties un arī spraugas starp dēļiem paliek lielākas un mazākas. Finālā cietā špaktele sāk sadrupt.... un tāpat parādās spraugas.

Esot elastīgās špakteles, kas staigā koka dēļiem līdzi, bet tādu nevar lakot - tikai eļļot / vaskot.

Tā kā šis process veicams gana regulāri, no šāda risinājuma atteicos.

Saskrūvē dēļus, noslīpē un tad ar beici ietonē , nolako un gar spraugām un salaiduma vietām neliecies ne zinis! ;)

Par lakām, ko klāj ar špakteļlāpstu nezinu. Esmu mēģinājis uz epoksīdsvēķiem bāzētu caurspīdīgu maisījumu - ražo MAPEI, bet tos parasti klāj uz betona un ir noturīgs pret nodilumu.
Ja liec no veciem dēļiem tad tas nozīmē to ka gribi tā teikt "vecuma smeķi".... un kur tad senatnē bija grīdas bez spraugām? Kā kaut kur bija rakstīts tad grīdai spraugas špaktelēja ciet tikai līdz tam laikam kamēr nebija izgudrots putekļsūcējs ... tagad kad ir putekļsūcējs spraugas neko netraucē ....man tā domāt. man arī to pašu teica - necepies (teica) - šķirbas var palikt, pat izskatās krutāk Ja kas, patika Abšlifā (uz Čakenes pretī Ziedoņdārzam) špaktele, ko jauc ar slīpēšanas skaidām. Vispaz pašam sanāca perfekti - tonis sakrīt, špaktele ļauj brīvu vietu dēļiem pakustēties pastaigāties cik jau vajag, un man šķiet, ka varēja to arī lakot (es eļļoju) It kā padārga, bet uz kopējā remontu fona nekas tāds. Ja pacietības nav, var neņemt ūdens bāzēto, bet ātri žūstošo. Tikai tas, ka to ar jāpārslīpē Sveiks. Uz pusspundi neko likt nevajag ,katrs vairogs strādās atsevišķi. Jālieto pilnas spundes,kā grīdas dēļiem, vai grope- iedzītnis savienojums,ko vieglāk no rokas pagatavot. Diemzēl par lakām neko precīzu nepateikšu; taču lakai ir sedzoša un aizsargājoša fukcija, spakteļmasām aizpildoša un virsmas izlīdzinoša. ja vēlas eksperimentēt tad lakai manuprāt būtu jābūt ar cietinātāju, tad verētu mēģināt jaukt špakteļmasu uz šis lakas bāzes,bet tie jau ir eksperimenti. Vieglāk ie piemeklēt atbistošu koksnes spakteļmasu jau gatavu veikalos. ··· Dēļu (koka) grīda: Laka kura aizpilda spraugas ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Flīzes uz koka grīdas (15)
Kautkur lasīju, ka uz koka dēļu grīdas var likt flīzes un tādā telpā ierīkot vannasistabu tikai pirms fliizeesjanas jāizdara veel kaut kas. .. kas tad ir tas, kas jāizdara lai tā dēļu grīda nesaktu pūt?
Man ir uzlikts sākumā 2 cm biezs finieris/grīdas pacelšanai vajadzēja/, tad grunts un tad hidroizolācija. Ja nemaldos, tad liek grunti un hidroizolāciju.
tagad jau visos projektos grīdai liek skaidulātni un tad virsū flīzes....
Galvenais panākt, lai grīdas dēļi "nestaigā". Ja staigās būs d**sā darbs un materiāli.....
grīdas geģipsi liec -bet nezinu kā tā grīda Tev tur ļurkājas! Sev koridorī uzliku-stāv kā jaunam tās flīzes! Hodroizolāciju obligāti- man iet pie dūšas "Mira" oranžā masa! Uz koka grīdām flīzes var likt un liek. Bet pie nosacījuma, ka grīdas ir normāli sataisītas un "nestaigā". Ja kaut ko cementveidīgu liek virsū uz koka, tad lai normāli turētos izmanto Betonakontaktu.
Koku un jebko citu vannas istabā parasti apstrādā ar hidroizolāciju, un stūros, savienojumos izmanto lentu speciālo papildus. Hidroizolācijai pa virsu nevajag betona kontaktu, uzreiz flīžu līmi, bet iesaku pirkt labu elastīgo.
Pēc pieredzes - pie normālas koka grīdas/sienas,hidroizolētas un labas flīžu līmes, nekas nav kritis nost.
No "Sakret" matereāliem ir arī speciāls līdzinātājs koka grīdām. ··· Dēļu (koka) grīda: Flīzes uz koka grīdas lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Slīpējot dēļu grīdu paliek gropes? (6)
Slipejot jaunu delu gridu ar slipmasinu Scorpion vietam paliek gropes sakot un beidzot rindu. Slipejot izmantoju sliplentu p24 , p80, pec tam nospakteleju, pabeigt slipesanu taisos ar pI20. Ko varu vel darit pirms pedejas slipesanas. Ko ...
Vēl ir 36, 40, 60 smilšpapīri. Lakosi, eļļosi? Kā rāda pieredze nošpahtelē, noslīpē, nolako, vēlreiz noslīpē ar 120 un tad vēl lako.

Tiešām LV nav pieejami vairs grīdu meistari?
Visticāmākais tiešām iemaņu tŗūkums. Uzsākot un beidzot aparāts kādu brīdi stāv uz vietas. no tā arī gropes ( varbūt).
Grīdu meistari ir pieejami,bet : 1. Ja naudiņas mazāk un pašam rokas galīgi no pakaļas neaug kapēc nē. 2. Patiesībā pats svarīgākais - atrodi to labo meistaru, tas prasa laiku, nervus un ne vienmēr meistars patiešām ir tāds :)
mācies slīpēt, tātad neproti to pareizi darīt, ja sākot un beidzot rindu iedzen rievu.
Mēģini slīpēt apļveidā, zīmē uz grīdas apļus, tik lielus kā pašam ērtāk, 10 cm, 20 cm...pus metru un nebūs tev jāsāk vai jābeidz rinda un kāpēc slīpēta grīda ir jāšpaktelē, špaktelis pēc pus gada izlobīsies ārā no spraugām vai saules gaismā mainīs krāsu
Vēl: jaunai dēļu grīdai 24 rupjuma papīrs ir stipri par šerpu. Ja grīdas dēļi ir tik štruntīgi ka veidojas "trepe" salaidumos, tad pareizāk būtu to noēvelēt ( kas star pcitu arī prasa iemaņas). Tad slīpēt , es sāktu ar kādu 40 nummuru. Tiesa, jo smalkāks papīrs , jo atrāk piedzenās ar sveķiem, jo sevišķi, ja priedes dēļi. Izmanto p150 pec tam p200 un velak svamiti un ja nepalidz tad tikai izlidzinosai un flizes un neaizmirsti suvotaju. ··· Dēļu (koka) grīda: Slīpējot dēļu grīdu paliek ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kā apstrādāt lapegles dēļu grīdu - lakot, eļļot? (4)
Ja eļļot pēc slīpēšanas jaunu lapegles dēļu grīdu,ar ko? Nepieciešama pēc iespējas noturīgāka grīda.Linsēklu eļļu, parketa vasku,lineļļu, kokdarvas lineļļas krāsa. Ja lakot ar ko? It kā vislabākā ...
Ja grīda tiks lietota regulāri :) ,tad iesaku lakot .
Parketu Nams (uz Brīvības ielas)...tur bij laba vācu divkomponenta laka (profesionālā)....

Ar eļļotajām grīdām vairāk problēmas: pietiekami bieži jāatjauno aizsargkārta+ieteicams kopt ar speciālu mazgāšanas līdzekli (ar naF lēts prieks) ;)
Vaskot ar speciālo vasku. Kalpo daudz ilgāk kā jebkura laka, bet padārgi ~ 100 EUR litrā. Toties pēc tam bez īpašas kopšanas turas gadus 3-4. Lapegles dēļõu grīda - skaisti izskatās, bet tas ir viss vissliktākais grīdas materiāls. Ja ir 100% dabīgi dēļi, bez kādas "modernas" figņas, tad esi gatavs ka tie dēļi staigās visu kalpošanas laiku. Te būs šķirbas, te to nebūs. Un tas viss neatkarīgi no materiāla ko klāsi virsū. Tur nekas nelīdz. Koksnes tehnologiem ir tāds jēdziens kā koka miršanas laiks. Tas ir kad koks dabīgi ir sasniedzis tādu stāvokli kad koka šūnas ir pārstājušas dzīvot. Nu no sugas ir atkarīgs, dažaiem tas ir gads vai pāris. Cietākiem kokiem vairāk, bet lapeglei tur ir kādi gadi 15 ja ne vairāk.
Izvairīties no šāda stāvokļa var uzliekot līmēto lapegles parketu, tas ir lapegles finieris ir uzlīmēts uz cita inertāka materiāla. Bet tās jau ir modernās figņas un nav no tīra materiāla.
Es par visu dabisko un žmogas mani par žizņi ir tracinājuši, tā kā......NEKO variants vai eļļot-ar BIO eļļu, protams :-) ··· Dēļu (koka) grīda: Kā apstrādāt lapegles dēļu ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Grīdas remonts Hruščova laika mājā (12)
Hrušč. tipa māja. Koka plākšņu grīda - čīkst. Ir doma saskrūvet tajās skrūves. Cik biezas ir tās koka plāksnes? Cik garas skrūves skrūvēt? Varbūt kādas citas metodes, kā ar to tikt galā?
Jaa...isakaspa 50 mm. nav jeega.Ja tapat chikst un negribas baigi remontet visu var meginat vietaas kur chikst izurbt caurumu un sapust tur montazas putas. Hruščovkās ir koka dēļu grīdas. Tās nav kaut kādas plāksnes, bet riktīgie biezie dēļi. Es noņemtu nost visu līdz kokam, tad nobeicētu un nolakotu! Ļoti skaisti būs. Un pilnīgi iespējams, ka čīkstoņa arī vairs nebūs. Man arī šķiet, ka hrushchovenees(ķieģeļu mājās) grīdas ir dēļu. Skaidu plates ir blokmājās. Grīdas remonts - viena no dārgākajām pozīcijām dzīvokļa remontā. Pie tam kvalitatīvi to var izdarīt tik tiešām profesionāļi. Ja tā blokmāja - lāgas jānomaina, jānolīmeņo sākot no ieejas durvīm, kārtīgi jāpieskrūvē pie betona pamatnes, starpās akmens vati kā skaņas un arī siltumizolāciju. Pa virsu skaidu plates, grīdām domātās grīdas segums, kāds nu plānots. Tas būtu gandrīz vai lētākais variants. Ar pāris skrūvēm neko dižu nesalabosi, ja lāgi jau kustas.Ja tik kāda nagla netur, tad var mēģināt skrūvēt ,tik jāzin lāgu vieta,un skrūves 50mm garas vismaz vajag. Salej čīkstošo vietu ar eļļu! Palīdzēs! Tikai ne to kas auto domāta. Ņem augu eļlu tādu bez smakas! ··· Dēļu (koka) grīda: Grīdas remonts Hruščova ... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu