Briketes (skaidu briketes)

Briketes (skaidu briketes) - jautājumi un diskusijas

Malka vai briketes? (14)
Gribētos uzzināt vairāk par brikešu, konkrēti bērza skaidu cauruļveida izmantošanu malkas apkures katlā atsevišķi vai kopā ar malku
nu skaidaam ir speeks.es briinos kaa cilveeks ar taadu domas formuleejumu ticis pie naudas.lai pirktu briketes Kas ir bērza skaidu cauruļveida izmantošana? Ja kāds nesaprot ,kas ir "cauruļveida" u .t.t .jautājumā ,tad perspektīvā sagaidāms vienīgi OHO.lv lūzeriem))) No bērza skaidām veido caurules un tad pielaiž tā guni - tieši tik vienkārši! Vasarā nosvīdis taisa bērzu skaidu caurules un ziemā tās sadedzina - kas tur ko nesaprast? Apkures katlā lieku gan malku, gan briketes. Esmu pamēģinājusi arī šeit minētās apaļās briketes, būtisku atšķirību neredzu no kantainajām briketēm. Cena gan ievērojami atšķiras. ··· Briketes (skaidu briketes): Malka vai briketes? lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Briketes vs malka (16)
Cik jāņem brikešu (dzeltenās, kantainās), salīdzinoši ar malku, ja kurina podiņu krāsni?
malka ir vismaz 2x, reali 3-4x, izdeviigaaka Malka un briketes sastāv no koka.Un,kas paskaidros kā kilo presētu skaidu var dot vairāk siltuma nekā kilogramīga pagale? Ozols tīrā veidā ir par niknu podiņu krāsnij.
Tad, no briketēm, bērza briketes deg ilgāk, skuju koku, sadeg ātrāk.
man ir pieredze,bet tas atkarrigs no daudziem faktoriem,,, Ja kurini katru dienu,krasns jau silta,vajag mazak,bet taa tak ir ari ar malku... Vai iekurini un aizej prom? neseko kas notiek? Es iekurinu,kad kuras,durtinas pieveru,skureteni pieveru. Kad paliek ogles,aizveru pavisam,gan durtinas,gan skursteni,tad atri krasns uzkarst. Klepitis malkas vai 4-5 briketes,ja kurina katru dienu. Ja ara sals.vajag vairak,lai telpu piekurinatu. Nu tā. Man ir parasts apkures katls. Visu laiku kurināju ar briketēm, patērējot 3t jeb 3 paletes sezonā. Pie tam reizi 3 gados pirku arī malkas atgriezumus iekuram. Kad briketes maksāja 100 eur , tad apkurei tērēju 350 eur sezonā. Šogad tonna brikešu maksā 170 eur, tāpēc nopirku malku, iekļaujoties tajos pašos 350 eur. Un nav ne vainas. Siltums izplatās tikpat ātri, kad gribu iziet, uzlieku virsū dažas lielas pagales, durvis ciet, un 2 stundas lēni deg. Iespējams, ka skurstenis ātrāk pieķeps, bet to jau tā kā tā katru gadu jātīra. ··· Briketes (skaidu briketes): Briketes vs malka lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Skaidu briketes (12)
Cik ilgā laikā izdeg brikete? Vai var kurināt dažas malkas pagales un dažas briketes reizē?
Kāda nozīme ir cik ilgi deg? Kurināmajam ir jāsadeg efektīvi ar maksimālu siltuma atdevi. Jotulā 4.briketes 8 stundas.Bet tas gruzdēšanas režīmā. Reizē malku un briketes kurināt var droši. Izdegšanas laiks atkarīgs no degšanas intensivitātes. Tā ka visai relativi nosakāms lielums Jā, var kurināt krāsnī, plītī kopā. Laikam degšanas ātrumu ietekmē gaisa vilkme. Man pa 3 stundām parastā krāsnī ar pavāju vilkmi izdeg 2 briketes un dažas pagales. Brūnās deg ilgi, vakarā ieliec, no rīta krāsniņa vēl silta. Bet vajag tiešām mazu vilkmi. Vai to var noregulēt Tavā krāsnī, nezinu. Ja aiztaisīsi šīberi pārāk ciet, var saindēties ar tvana gāzi.
Speciālists neesmu, bet man šķiet, ka vajag tādu krāsni labi sakurināt/ var arī ar briketēm/ un kad izkuras, šaut ciet, lai siltums neizkūp gaisā. Krāsns taču ilgi tur siltumu, nav metāla čudapečkas, kuras momentā atdziest.
··· Briketes (skaidu briketes): Skaidu briketes lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Cena briketēm vai izcenojums apkurei? Vai izmaksas apkures sezonā? Īpašumam vai uz m2? Ko vēlies noskaidrot? Cena - jau tika norādīts kur un kā atrast. Izmaksas - atkarīgas no mājas siltumnoturības, kvadratūras, lietotāja īpatnībām - komfortablās temperatūras utt. Vienam ziemā tīkami ekonomiskie 19 grādi, kādam citam bez 25 - auksti. https://www.ss.lv/lv/production-work/firewood/briquette/ skatoties, kādas briketes. kūdras, koka utt. Uz vispārīgu jautājumi vispārīga atbilde!
Kūdras briketes ir sū....
Man likās kad labas ir skujkoka vai arī skuja jaukta ar lapkoku.
Vidējā dienā man gāja 2 brikešu iepakojumi + malka.
jautajums tiesham ir "nekads". ka mes zinam, kas tev ir-katls, krasns, jotulveidiiga krasninja vai kamiins? logjiski, ka, piemeram, kamiinu vispar nedriikst kurinat ar briketem, var izmantot tikai iekuram.
nav arii zinama apkures platiiba. vislabakas briketes ir Depo. citas vietas man nepatiik-siktuma atdeve nekada, tur nav pat par cenu runa.
bet kurinat tikai ar briketem nav ne labi, ne ekonomiski. ja nu vieniigi tev ir granulu katls, kuram domatas smalcinatas kokskaidu granulas.
··· Briketes (skaidu briketes): Izcenojumi briketem apkurei ... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kur vislabāk pirkt skaidu briketes krāsns kurināšanai? (19)
Radinieks palūdza nopirkt viņa mammai skaidu briketes, kamēr pats pa ārzemēm, bet es nekad ar tādām neesmu kurinājusi un attiecīgi nav nekādu kontaktu. Varbūt te kāds var ieteikt, no kurienes labāk ņemt? Nav obligāti ar ...
Jau trešo gadu kurinu ar "Latvijas finieris" briketēm- super! Liels siltums, nejūk ārā, ļoti maz pelnu. Citas NEPIRKŠU!!! 26112140 - zvaniet, sarunājiet, pievedīs klāt visā LV teritorijā, 110Ls par tonnu. Sausas, kvalitatīvas, otro gadu no viņiem ņemu. Liepājas pusē ražotājs atveda labprāt. Bet tā kā arī par transportu bija jāmaksā, tad daudz lētāk kā DEPO nesanāca. Laikam jau ar to Ls 0.95 par paku (10 kg) jārēķinās. Pagājušā gadā uz Ziemassvētkiem bija akcija (Ls 0.75), bet uz to jau nevar paļauties, jāgādā tagad. Var vēl KURŠOS paskatīties. Latvijas Finiera baltās bērza. Skujukoks nav tik labs. Pie stadiona Griizinjkalnaa bija kkaada bodiite, kad dziivojos pa Riigu, pirkaam tur. Visaadu veidu, visaadas cenas. ··· Briketes (skaidu briketes): Kur vislabāk pirkt skaidu ... lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Briketes (10)
Vai taisnība, ka podiņu krāsi nedrīkt kurināt ar skaidu briketēm, jo tās bojājot kaut kādu "siltumuzturošo slāni"?
liec iekuram un kurini ar malku. malku var nopirkt arii maisos,sausu. nav ieteicams gan! Vienīgi varbūt dzeltenās bet jebkurā gadījumā malka rada ar liesmu vilkmi un neļauj tik ātri aizaugt krāsnij ar sodrējiem!
Dzeltenās nedod tik lielu karstumu bet rada sodrējus bet brūnās PĀRĀK LIELU karstumu! ;( Un no tā var tiešām tikt bojāta iekšējā krāsns daļa...
Tākā vislabākā būs malka (ne atgriezumi un krāsoti dēļi (pasarg Dievs)).
Un noteikti krāsni vajaga tīrīt! Kautvai pirms sezonas . Ar ugunsdrošību noteikumu dēļ!
TAS NOPIETNI! ;) lAI VEICAS!
Jā taisnība...! tās ir pārāk blīvas krāsnij... efekts būs līdzīgs kā kurinot ar ozola malku... krāsns ātri sadegs un dabūsi to pārmūret... :( bruunaas ,var leenaa garaa ar citu malku kopaa.ja ieliksi kaadas 10,kraasns sabruks uz iekshu tajaa pashaa vakaraa.
kaadas 3-4 var. 1 bruunaa sver ap 2kg,var pareekinaat.
Tak nevajag bērt ar kaudzi, nekas slikts nenotiks. ··· Briketes (skaidu briketes): Briketes lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
kā aizdedzināt briketes? (26)
Vasarā uzstādīju mazo čuguna kamīnkrāsniņu, 30 m2 apsildīšanai. Vakar vakarā jau bija diezgan drēgns un mēģināju pakurināt briketes. Esmu nopirkusi dažas pakas "Latvijas finiera" bērza skaidu briketes. Veselu kaudzi ...
es parasti lietoju apakšā skaliņus , kurus vēl aprasinu ar kautko degošu-speciāls šķidrums, ož pēc spirta.
ja tu lietosi tikai briketes karstums būs mežonīgs.padomā vēl par malkas pagalēm.
Man ir vecais Leišu centrālapkures katls, tad nu pielādēju pilnu katlu, tas ir viena paka, apakšā sākumā sadrupinu nedaudz briketi, tad degmaisījumu un sērkociņu klāt..iet tā lieta, man trīsstāvu augstumā skurstenis, laba vilkme:)
Bet bez degmaisījuma būs grūti, tikai nepārforsē, var sanākt viens riktīgi liels ugunskurs un Degpunktam sižets :D
nu...es kurinu 220kvadrātmetrus...ar lielu apkures katlu...apakšā ielieku divi pagalītes malkas, pa vidu papīrus un skaliņus...DEPO nopērkami ar degmaisijumu piesūcināti kubiņi, kkas līdzīgs presētam kartonam...maksā apmēram latu. Aizdedz vienu kubiņu un krāsī iekšā, kad malka aizdegas-uzmet pa virus 2-3 briketes. Man liela kvadratūra-ja ir liels sals iziet 1.5 pakas brikešu dienā. manai družkai ir mazs jotuls-viņai vajag 4 briketes dienā... Ar benzīnu bagātīgi aplaistīt un pielikt sērkociņu...
/par sekām atbildību uzņemās pats darbības veicējs/a.../
Ak jā, tas ir parastam čuguna apkures katlam (apsildāmā platība daudz lielāka). ··· Briketes (skaidu briketes): kā aizdedzināt briketes? lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu