aizsargplēve no saules logiem

aizsargplēve no saules logiemVai šīs plēves līmē logam no iekšpuses vai ārpuses??? Bildē izskatās,ka no iekšpuses,jo redz dabu aiz loga. BET es salīmēju un šodienas karstuma iespaidā secināju,ka logs ir karsts !!! Bet no ārpuses nē.

Egi      ..no iekšpuses.
Bet logs būs karsts ( kā radiators) saulainā laikā . (jo vairumā gadījumu logi ir jau "pakešnieki" ).
2026-06-27 21:22

Feel_Free      Atstarojošās un tonējošās plēves, kur vien iespējams, līmē stikliem ārpusē. 2026-06-27 22:42

janisb      Ir arī plēves līmēšanai no ārpuses, bet dārgajā galā, lētais gals paredzēts līmēšanai no iekšpuses. 2026-06-27 23:33

janisb      Tas ka karst, tā ir norma, fiziku neviens nav atcēlis, to ko neatstaro to absorbē un pārvērš siltumā, kāds gals ir Tev jāprasa tur kur pirki. Ja plēve paredzēta uzstādīšanai ārpusē tad tas parasti tiek norādīts. Pārlīmēt nav iespējams, var tikai nopēst un izmest. Līmēt iekšējo pļēvi ārpusē ar nav prāta darbs. 2026-06-27 23:51

siikaa16      Saules stari iziet caur stiklu un sasniedz plēvi. Tā uzsilst, jo absorbē un atstaro saules enerģiju. Stikla ārpuse tiek dzesēta ar vēju un gaisu, tāpēc tā ir vēsa. 00:17

gtb      Savulaik par šo interesējos. Ieteikums bija kondicionieris vai plēves + liels ventilātors. Pareizi cilvēki saka: fiziku neviens nav atcēlis. Plēves nedaudz samazina siltuma iekļūšanu, bet nemaina gaisa massas. Tam vajag ventilātoru. Bet tā ... pareizākākais laikam būtu - likt selektīvā stikla paketes. 00:43

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010