aizsargplēve no saules logiem
kreizi jautājuma autora komentārs Bāc !! Sorry par bildi :D 2026-06-27 21:09
Egi
..no iekšpuses.
Bet logs būs karsts ( kā radiators) saulainā laikā . (jo vairumā gadījumu logi ir jau "pakešnieki" ).
2026-06-27 21:22
kreizi jautājuma autora komentārs kāda tad jēga?? Ja sakarst,sanāk ka kurinu istabu ar logu,bet vēlējos dzestrumu / 2026-06-27 22:23
kreizi jautājuma autora komentārs pēc taustes no ārpuses reāli vēss logs,no iekšpuses kā radiators :( 2026-06-27 22:26
Feel_Free Atstarojošās un tonējošās plēves, kur vien iespējams, līmē stikliem ārpusē. 2026-06-27 22:42
janisb Ir arī plēves līmēšanai no ārpuses, bet dārgajā galā, lētais gals paredzēts līmēšanai no iekšpuses. 2026-06-27 23:33
kreizi jautājuma autora komentārs var man kāds pateikt ,kurš gals ir man??? Lēts protams!!! Bet kāpēc karst iekšpusē? Varbūt pārlīmēt uz āru??? 2026-06-27 23:39
kreizi jautājuma autora komentārs rīt būs +35 pārsprāgs visi logi nafig 2026-06-27 23:40
janisb Tas ka karst, tā ir norma, fiziku neviens nav atcēlis, to ko neatstaro to absorbē un pārvērš siltumā, kāds gals ir Tev jāprasa tur kur pirki. Ja plēve paredzēta uzstādīšanai ārpusē tad tas parasti tiek norādīts. Pārlīmēt nav iespējams, var tikai nopēst un izmest. Līmēt iekšējo pļēvi ārpusē ar nav prāta darbs. 2026-06-27 23:51
siikaa16 Saules stari iziet caur stiklu un sasniedz plēvi. Tā uzsilst, jo absorbē un atstaro saules enerģiju. Stikla ārpuse tiek dzesēta ar vēju un gaisu, tāpēc tā ir vēsa. 00:17
gtb Savulaik par šo interesējos. Ieteikums bija kondicionieris vai plēves + liels ventilātors. Pareizi cilvēki saka: fiziku neviens nav atcēlis. Plēves nedaudz samazina siltuma iekļūšanu, bet nemaina gaisa massas. Tam vajag ventilātoru. Bet tā ... pareizākākais laikam būtu - likt selektīvā stikla paketes. 00:43
