Interese par jauniem PVC logiem

Sveiki, visiem(ām) ! Dikti interesē savā dzīvoklī jaunus logus salikt ! Lieta sekojoša-dzīvoju pirmskara mājas dzīvoklī,internetā parakos,bet tādu izmēru,kā man vajag neatradu !Man vajag izmēri 115x185 cm.plus mīnus kaut kādi cm.,meistars jau tā pat pirms tam izmērīs ar savu roku...Tad varbūt kāds ir pēdējā laikā ko tamlīdzīgu pasūtijis,jo pārsvarā ir hrušovkām,lietuviešu projektiem un vēl kaut kādi izmēri piedāvājumā ! Vajag 3 gb,izmēri visiem vienādi ! Paldies, ja atsauksieties,padalīsieties ! Ziņas no PA saņemšu arī savās vēstulēs,ieteikumus,piedāvājumus dikti gaidu ,kamēr baigie mīnusi vēl nav,šitie jāmaina steidzami ! Paldies !

Argons      Viss atkarīgs no finansiālajām iespējām. Lietotus logus ar nestandarta izmēriem būs grūti atrast, savukārt, jaunus pasūtīt iespējams ar jebkuriem izmēriem jebkurā firmā - galvenais ir cenas. Ja finanses atļauj, tad labāk likt REHAU logus ar trīskāršajām stikla paketēm un rāmjiem bez metāla iekšpusē - šiem logiem ir labas skaņas un siltuma izolācijas īpašibas, it īpaši, ja logi ir ielas pusē. Ieteicamas ir arī mitrumu aizturošās lentas, kuras līmē ap rāmjiem tos montējot. Pats savulaik pasūtīju tādus firmā ´´ESMAN´´, bet, ir arī citi šo logu ražotāji un izplatītāji. Ar logu kvalitāti esmu apmierināts. Jau 11 gadus.
Cerams, ka informācija iesākumam derēs. Lai veicas!
00:31

etc      Montāžnieks DE. Uztaisīs kā vajag, vienīgi kādu mēnesi jāpagaida. 06:40

f12      Noteikti liec ar labām 3 stiklu paketēm.
Izdomā labi ,kā gribi vērtnes, lai ir ērti.
Pieskati, lai meistars nesamēra mazākus nekā vajag- dažiem logu licējiem ir niķis iemērīt nevis 1,5 -2 cm bet 5 cm starp ailu un loga rāmi. (var pofigā mērīt , iznāk bišķi lētāk , vieglāk nest, un sapūst vairāk putas neko nemaksā. Bet Tev vienmēr būs mazāk gaismas.
09:08

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010