Rīkstnieks

Lūdzams iesakiet reālu un godīgu rīkstnieku ,kurš parādīs dabā , kur atrodas āderes. Vajadzīgs , lai būvētu ( izvietotu ) māju un kur taisīt h2o urbumu . Pilnīgi nopietni. Jautāju šeit ,jo nepiedalos feisītī un tml.

Ards      Cik es zinu, rīkstnieks ir vajadzīgs, ja Tu aku roc. Man nerāda. Es skatos kur nezāles pušķos aug, odi stabos lidinās un kur kaķim patīk gulēt. Par urbumiem-skaties tuvākos savā apkaimē, parunā ar kaimiņiem. Urbumu urbj, kamēr ir. 2024-04-10 08:53

falko_1967      vispirms jarunaa ar urbeejiem.vini zin ,cik dzili un kur. 2024-04-10 09:17

tracer      Tie rikstnieki ir sarlataani.no taas pashas slakas kas dziednieki un ekstrasensi
Labaak pasuuti geologus.pateiks ko un kaa
2024-04-10 09:35

CoCoSan      Nu diezvai geologi pateiks āderu vietas, kur labāk māju neizvietot. Pat dzīvokļu cilvēkiem savos dzīvokļos ir vietas, kur neguļas, nesēžas un nestāv/as. Ir arī uguns āderes, wot tās kurš prot noteik, toč ne mazākās nojausmas. 2024-04-10 10:39

Julianna      Manc morpehz prot noteikt* man majaz ir depo nopirkti ztienji; ar kuriem vinch nozaka* un interezanti; cik ezmu devuzi cilvekiem; rokaz; viziem; lielakaa; mazakaa meera raada* panem patc; tik janogerb apavuz* un ej leni --papedi liec pie pirkztiem un zkatiez kaa reagee ztieni* ja iet uz zaaniem--ta ezi ticiz uz udenc; bet ja kruztojaz; tur ir aderez* 2024-04-10 11:28

DanaL      Rīkstnieks nav šarlatāns. Neesmu ne dziedniece, ne ekstrasense, bet rīkstīte man klausa. Vai otrādi - es klausu viņu. Tikai nezinu visas tās nianses - labās, sliktās, utt. Manam tēvam tāpat. Mammai un brālim - ne. Vīratēvam arī klausīja.

Un nekādas tur viltības ar apaviem vai citādi. Lēnām gan.

Man savukārt jābrīnās, ka citiem neklausa, jo uz āderēm reāli tie stieņi vai rīkstīte griežas, pat ar spēku nevar novaldīt.
2024-04-10 12:12

Lexx      tagad ir ierīces ar kurām nosaka ūdeni . 2024-04-10 12:13

Amadejs      Urbuma vietu nosaka urbēji pēc ģeoloģiskām kartēm.Mājas būvniecībai rīkstnieks vajadzīgs lai totāli sajauktu galvu un vairs nesaprastu kur celt un vai vispār celt. 2024-04-10 12:24

tracer      danuciit..man ar riikstiite klausa😄mees jau vareetu kaadu nakti pamekleet to tavu uudens aaderi😄 2024-04-10 12:45

ruk      tās visas rīkstiniekošanās ir pilnīgas muļķības , nekas vairāk.

ūdens akai - tik roc, pie mums visur ūdens būs.
mājai - pirms pērc zemi , kur būvēt aprunājies ar kaimiņiem , kā viņiem ar ūdeni pagrabos (tiesa gan, ka lielākā daļa teiks, ka viss kārtībā - tak nebūs "lohi,lūzeri")
apskati kā apkārtējās mājas izskatās - plaisas sienos, izgulsnējušies sāļi sienās, atlupis apmetums. Kādi augi uz zemes aug, kādas nezāles.

bez tam, pirms ēkai svarīga ir arī grunts nestspēja. Pirms būvē jānoskaidro kāda būs grunts. Jāurbj/ jārok un tālāk jāpresē zemē stieņi , lai nomērītu cik lielu spiedienu turēs.
Ja mālaina augsne - jāņem māla parugi un jāžāvē/jāmitrina, jānoskaidro cik māls izplešas un cik plaisā - plaisājošs māls daudz "staigā" , māja līdz ar to sašķiebsies(sasēdīsies) un plaisās sienas)

Skaties relijefu - ja esi "bļodā" , ūdens būs problēma vienmēr .
Kad mājai izbūvē pamatus - vienmēr, neatkarīgi no vietas jāizbūvē pareiza drenāža un ūdens aizsardzība. Uzkaliņā būvējot, vismaz, būs uz kurieni drenēt. Bedrē - viss drenēsies uz tevīm.

Aku domā dziļubruu līdz akvaforam vai virsūdeņus ? Kā tu risini kanalizāciju, kā kaimiņi risina kanalizāciju?

Rīkstnieks uzrādīs , ka "vot te roc aku" , kaimiņam "atejas bedre" 10m tālāk, tu arī tur raksi aku ?
2024-04-10 13:51

Lexx      Urb kur iznāk..urb labi dziļi--līdz pašai Ķīnai--tad otrā Ķīnas galā trubu pievieno pie viņu ūdens rores un tev jau šeit būs ūdens.. 2024-04-10 14:19

tracer      piedodiet.bet visi vuljam uz aadereem
pilsetaa visur kanalizaacijas un uudens trubas
dziivoklii no visaam puseem trubas🥺kur lai urbj?
visi beigti pilsdetaa no aadereem🥺
2024-04-10 19:20

Lexx      daris--ok ,tu neatzīsti iestādes >>>> Bet vai iestādes par to zina??)) 2024-04-10 19:34

rokons      Āderes ģeoloģiski nav pierādītas. Latvijā ir pietiekami labas pazemes ūdeņu kartes, pat ar datiem par vertikālajiem un horizontālajiem spiedieniem. Šai ziņā esam ar milzu bagātību.
Rīkstniecība ir pavisam individuāla lieta, kam ir, kam nav. Jaunībā visādi eksperimentējām lai saprastu lietas būtību. Mūsu secinājums - rīkste griežas uz asas izmaņu. Tādā veidā ne vienu vien zemē esošu, neredzamu akmeni atradām.
Kāpēc vienam ir, citam nav, tā arī palika mīkla.
Tikai vienu zinu, ja turu otra cilvēka roku, tam arī tā rīkste strādā
2024-04-10 20:59

Versis      Čau, kur ir ādere, krustpunkti, varu noteikt. Jautājums, kam tas ūdens, kādai lietošanai paredzēts. Virszemes ūdens, laistīšanai, mazgāšanai utt. Tas būs 3.5.7.lidz 10-15 m. Dziļurbums ap 20 un vairāk, kas iziet caur dolomīta slānim būs iespējams dzeršanai lietojams. Iesaku vispirms izpētīt ģeoloģisko karti, piesaistīt speciālistu, kas zin ūdens kvalitāti tajā apkārtnē. Ja ne, tad jāveic urbums un jāstiepj uz analīzēm. Laukos ir vienkāršāk,tur var atrast avotu, un var pietikt ar 2-3 grodi, ka būs veselīgs ūdens. Pierīgā ir slikts, Darziņi nu īpaši. Ķekava, Baloži, Medemi, kudra. Citur kaļķis, citur dzelzs-Zolitūde, Babīte. Tur vajag parunāt, pārliecināties, jo tā ir nopietna lieta, ja grib savu ūdeni, nevis uzcelt māju, kad visi saka ūdens ir visur jopcik, un pēc tam tev ievadā no veikala, no firmām dzeramo ūdeni, ķipa attīrītu un tu uzticoties maksā naudu, un dzen sevi kapā mūžā garumā. Ūdens kvalitāte, pareizā lietošana nosaka cilvēka mūža ilgumu pieplusojot tam vismaz 15-20 gadus. Neviens medikaments neārstē cēloņus, bet apslāpē sekas, radot blakusefekts. Ūdens ir tas, kas nāk par velti, un tas kas atbrīvo cilvēku no slimības. "Dzīvs ūdens" proratams, par citu nav runas. Varu padot padomu, cik nu ir pieredze no savas puses. Šis jautājums nav apspriežams dižojoties, kurš gudrāks, bet reāli jāpieiet pie tā, pēc dabas likumiem, cik tie iespaido mūs tagad, šobrīd, šodien, pamatojoties uz pieredzējušiem lietpratējiem. Rikstnieki ir. Diezvai pieaicinot vairākus, tie norādīs vienu un to pašu vietu un viens du dziļ umu. To var izdarīt arī pats, ja rokas klausa, un to var uzzināt pamēģinot.
Ne tikai ūdens ir svarīgs būvējot māju, te vaig nopietni pie tā pieiet. Ja nezini, lasi, studē, ja nav vēlme un laikā, tad piezvani, uzaicini uz cafe!
2024-04-11 06:14

tracer      pieriigaa nekur nav tiirs uudens.kaut urb 30 metrus..jo bliiva apdziive.un visiem atejas..
lai labi garsho maarupishi.garkalnieshi😄
pa tv raadiija ka arii visi avoti pilni ar zarnu nuujinjaam..kas tautas valodaa ir pilni ar fekaalijaam.pat ceesu.valmieras pusee njeema paraugus
vietejie slave😄bdt analizes uzrada ka suudi
domaa paartrauca kaads dzert? nde.protams
latviesha stulbumam nav robezhu
2024-04-11 10:10

Versis      Piekrītu, tas ka Pierīgā un citās vietās apdzīvotās būs vairāk piesārņojuma, kā laukmalē. Tas, ka pa krānu tek ūdens nenozīmē, ka to var droši dzert, cik nu vispār tas ir labs. Skaidrs ir viens, ja grib lietot tīru dzeramo ūdeni, dzīvu ūdeni un baudīt tā vērtīgās īpašības, tad tas būs avots, dzīvā aka laukos. Neviens veikala ūdens nav dzīvais. Tas ka attīrīts, lietošanai oki der, bet tas ir bezjēdzīgs cilvēkam,tik cik nosist slāpi. Cafe, limpompo un zaftsūdenim. Pazemes ūdeņi jāčeko regulāri. Ir dzerts arī virsslāņu ūdens, jā dzidrs, smaka nav, piegarša nav tik vico iekšā, kas ar cilvēku notiek laikā gaitā, to jau katrs pats ar gadiem sajutīs. Vaig pastudēt par ūdeni, kā par neatņemamu dzīvības eliksīru, tas dziedē un uztur vielmaiņu, tas ir pamatu pamats cilvēkam, kā dzīvai būtnei. 2024-04-11 18:57

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu