Reversā osmoze+gaisa mitrunātāji
Sveiki! Ultraskaņas gaisa mitrinātāja rezultātā pilna māja ir ar baltiem nosēdumiem(kaļķi), ūdens vārīšana nepalīdz..vai reversās osmozes filtrs esošo situāciju atrisinātu?swim_ 6 Vajag regulāri vēdināt telpas un nevajadzēs ne osmozi ne ko citu.
swim_ 6 Rīgā pat krāna ūdeni var lietot bez visādiem filtriem. Tas ir mārketinga triks po otjomu deneg.
merkurs30 2 Kas tieši ir mārketinga triks? Fakts it tāds, ka no mitrināšanas pilna māja ir ar kaļķa nosēdumiem.
merkurs30 Un veicot portatīvajam apkopi- kaļķis bija salīdis visās iespējamās spraugās datorā, visa mātes plate, ventilatori bija ar kaļķa kārtu
vilks28 6 Lieto destilēto, vai pērc lēto dzeramo ūdeni pieclitrenēs. Tā osmoze ir čakars un labi tin ūdens skaitītāju .
AivarsN 2 4 Vai kāds var saprotami izskaidrot, kāpēc māju vajadzētu mitrināt? Varbūt kaņepju audzēšanai, vai šampinjoniem?
vilks28 4 Aivar , ja lieto gaiss-gaiss siltumsūkni apkurei , tad lieto mitrinātāju. Ja apkure ir uz el. konvektoriem , jo sevišķi dzīvokļoa augšējos stāvos. No sausa gaisa rodas putekļi un ir cilvēki kam ir no viņiem alerģijas nopietnas . Ir vel citi gadijumi, kad lieto .Par konkrēto nezinu kāds iemesls . Tevs pieminētais gadijums jau būtu miglošana.
AivarsN
1
1
Man centrālās apkures katls, degšanai gaisu ņem no telpas. Tāpēc sausais, putekļainais un vīrusainais gaiss iziet caur skursteni, bet vietā, pa visām iespējamām spraudziņām, tiek iesūkts svaigais āra gaiss. Mājās ar plīts, vai krāsns apkuri, ir tieši tas pats, tikai nav apkures cauruļu un radiatoru gar sienām un zem logiem, kas auksto āra gaisu sasilda. Jā, var ietaupīt uz apkuri, ja telpā gaiss nemainās. Taču cik ilgi pašam pietiks skābekļa, nemaz nerunājot par visām citām problēmām?
Padomju laikā, kam dzīvokļos bija centrālā apkure, uz radiatoriem lika slapjas lupatas, vai bļodu ar ūdeni zem radiatora, kura uztvēra arī putekļus, pēc tā paša principa, kā dažos putekļu sūcējos un traktoru gaisa filtros.
vilx 3 Aivar - par to visu ir padomāts, ventilācijas sistēma ir neatņemama siltumsūkņu sastāvdaļa, pārsvarā tie ir pārbaudīti tipveida risinājumi, tādēļ arī ofisos ar šo parasti problēmu nav. Problēmas rodas privātmājās vai dzīvokļos, kur siltumsūkņus liek ar vēlmi ietaupīt un komplektā ietaupa arī uz ventilācijas sistēmu. Šeit autors atradis, ka problēma ir ūdenī, ko izmanto mitrinātājs, kā arī prasa par konkrēta risinājuma efektivitāti.
labvakar
1
4
Nav skaidrības, kāpēc gaisu jāmitrina, ja var elementāri atvērt logu.
Uz centrālapkures radiatora var likt slapju lupatu, bet uz elektriskā, ja apkure ar elektrību, protams nedrīkst, aizdegsies.
Ja ir alerģija, tad jāliek krāsni, jo visveselīgākais apsildes veids. Regulāri jāslauka putekļi.
Un protams, riktīga vēdināšana ir pats galvenais.
anis
2
Ir saslimšanas,kad gaisa mitrināšana stipri atvieglo stāvokli. Ziemā vēdinot vispār neizdosies paaugstināt relatīvo mitrumu-ārā gaisa absolūtais mitrums ir krietni zemāks par iekšējā... Sausā gaisā aktivizējas statiskā elektrība-nu nav tas tik vienkārši! Īsti par osmozi nezinu,bet galvenais ir "uzcelt"tīru ūdeni-tuvu destilātam,kas kā pārtikas produkts nav izmantojams...
Šķiet ,ka pēc osmozes filtriem dzeramo ūdeni normalizēja,lai būtu derīgs lietošanai-Izraēlā esot izplatīts paņēmiens jūras ūdens apstrādei. Jā,slapja lupata rada mitruma "pīķi"-un viss.Ja nu ir kas dežūrē tās mainot... Vispār jau modernajam cilvēkam eksistences fizikālo parametru zona ir visai sašaurinājusies-vide sačakarēta! Un pats tāds...