Kanalizācijas smaka istabā

Situācija tāda, ka man aiz guļamistabas sienas ir blakus dzīvokļa vannas istaba un tā dzīvokļa saimniece tur nedzīvo. Sāka taisīt remontu, bet laikam naudas nepietika, aizbrauca uz Angliju un dzīvoklis stāv neizremontēts un tukšs, tikai rēķinus viņa godīgi maksā. Taču kaimiņi stāsta, ka viņai tur pat poda neesot un man ir aizdomas, ka tur visa kanalizācija vnk stāv vaļēja un tāpēc man gar apkures trubu nāk smaka istabā. Es jau nolīmēju ar caurspīdīgo izolācijas lentu apkures trubu pie sienas un visas grīdlīstes garumu savienojumā ar sienu, it kā mazāk ir, bet tāpat nāk un nepatīkami. Ko lai dara?

anis  1 5 Ja sakaru nav un pie cēloņa netiek,atliek vienīgi izolēties... Vislabāk ar ko ziežamu-kādu akrila masu. Un ne tikai tiešo robežu,bet arī tālāk,jo caurvēja vilkme "labumus" var nogādāt neparedzamās vietās...

riebekle  1 8 Vai nav iespēja sazināties ar dzīvokļa īpašnieci vai viņas atstāto atbildīgo personu? Gan jau kāds tajā dzīvoklī tiek iekšā, ja ir tāda vajadzība.

HardSoftDunk    1 Ja tas ir pēdjais stāvs tad var sarunāt ar apkšējiem un aizpūst ar putām,bet ja nē tad tikai atliek celt grīdu un tur pūst un smērēt.Vai tad tiešām nevar sazināties ja zina vārdu?Feisbuks draudiem kautvai pameklēt

Lele      Kaads, iznjemot Tevi, arii to smaku juut?

Raivis_1977      Aizpūš ar putām ciet! Jo tas ir ļoti termoizolējošs, un skaņas izolējošs, pat daudz labāks par kaut kādu tur līmlenti!
Un tās putas tad aizcementē ciet, jo viņas nav arī veselīgas, jo pēc deviņiem gadiem var pat kauli brukt kopā, proti, dažam labam, bet ne visiem!
Jo viņas tomēr ir sintētiskas, un ārzemēs ir pārbaudīts, ka ilglaicīgi elpojot katru dienu, var izsaukt kaulu struktūru bojājumus pēc desmit gadiem.
Jo tie visi ir lētie celtniecības materiāli, kas arī neko daudz nemaksā, bet toties ir ļoti izdevīgs, un pat neaizstājams materiāls arī šobaltdien. Un, tādējādi, es arī viņas pat izmantoju, vai arī izmantotu, ja tik zin kā ar viņām rīkoties!
Neraugoties uz to ir pat arī azbestsastāvdaļas iejauktas cementā, kas arī, tomēr ir nevisai veselīgs materiāls. Un, kā jau zinām, ka azbesta putekļi var izsaukt vēža rašanos.
Un, parasti, no azbesta ražoja šīferus Padomju laikā!

Drole    1 Precedenti: "Dzīvokļa īpašuma likuma 14. panta trešajā daļā ir noteikts, ka dzīvokļa īpašumu var atsavināt Civilprocesa likumā noteiktajā kārtībā, vienlaikus izliekot dzīvokļa īpašnieku, viņa ģimenes locekļus un citas šajā īpašumā iemitinātās personas, ja viņi pārkāpj normatīvo aktu prasības par dzīvokļa izmantošanu, tostarp sanitārās un ugunsdrošības normas, radot aizskārumu citu cilvēku drošībai un veselībai, kā arī apkārtējās vides kvalitātei."http://praktiski.la.lv/no-kaiminu-dzivokla-nak-neciesama-smaka-kaiminiem-dzivokli-var-atsavinat-liku
migi/__

Variants: zvaniit policijai un informeet, ka kaiminju dziivoklii laikam ir liikjis, jo neganti smird.

Shkjirbu baazeleeshana ir beernishkjiiga - kaiminjiene ar savu nolaidiibu reaali pazemina autores vonunga tirgus cenu.

Epifanija    1 tieši tā neviens nevar zināt, kas tieši šajā dzīvoklī izraisa neciešamo apkārtējiem smaku un to būtu vērts noskaidrot pēc iespējas ātrāk!

Raivis_1977      Tie likumi vien daudzkārt nedarbojas dzīvē, ja vien zini kā perfekti un tīri paveikt tos!
Un, pat arī neviens tev neko nepārmetīs, jo nebūs jau arī iemesla pie kā, tā teiksim piekasītīes.
Un, daudzkārt šeit Latvijā starp pieņemtiem likumiem šad un tad ir pat pretrunas!
Salīdzinājums, kaut vai tāds, ka ja Amerikā kāds sāks kaut ko darīt dzīvoklī, un veikt kaut kādu tur nosacītu kosmētisko remontu, un ja viņam nav nekāda pieredze tajā līnijā, vai arī nav vienkārši izieta arodizglītība pa šādu līniju, un, tostarp, ja viņš nav parakstījis nekādu kontrakta paktu civiltiesiskā ziņā, lai veiktu maz kādu tur remontu, vai pat kapitālo remontu, tad adekvāti pēc likuma Amerikā viņu ieliks cietumā! Bet šeit Latvijā tā nav! - Jo nav tāda likuma.
Bet tagad novirzoties sāņus mazliet no tēmas, un ja runājam kaut vai to pašu par korupciju, tad ķīnā vēl šobaltdien pastāv tāda korupcīja un tā jau ir kā globāla mēroga problēma, ar kuru cīnīties ir bezjēdzīgi, jo katru dienu ar viņu ir jācīnās!
Jo naudas kā vienmēr nevienam šeit Latvījā nav, un neviens nav ieinteresēts kaut ko darīt, jo ir jau arī atgriezeniskā saite, ko jebkurš, tā teiksim, labs advokāts to labi zina! - Tā teiksim labs Advokāds, kāds žīds, to labi zina, kā var manipulēt ar dažādu veidu likumiem pretnostatīti viens otram, un tādā veidā padarot i vienu bezspēcīgu likumi, tā otru, lai gūtu kaut kādu savas noslieces panākumu, un līdzās tam nesošu peļņu. Bet problēma jau nav tur, problēma ir lielāka, ka Latvijā nekas pašos pamatos nav kaut kas kārtībā. Jo šodienās īrnieki ir bezspēcīgi, tādā ziņā, ka viņiem nav drošības sajūtas, lai maz vispār īrētu ko ...
Problēma ir tur, ka viņi mazaizsargāti likumu priekšā, un visas tiesas ir bespēcīgas, lai maz īrniekus vispār aizsargātu, ja nu viņus kāds namsaimnieks spontāni izliek uz ielas ārā!
Nu, pieņemsim, tur namsaimniekam pēkšņi kāds tur trešais brāļa dēls no anglijas vēlās ievākties kādā dzīvoklī, un bez iepriekšēja brīdi

Indigo    3 Vienīgais veids kā izvairīties no smakas ir iekļūt dzīvoklī un aizvērt kanalizācijas izvadus. Pat ja ir izlietne un wc pods, to sifonos esošais ūdens ir izžuvis un kanalizācija smird. Norobežoties no smakas un veikt kaut kādus mistiskus labojumus ir tikai naudzas izmešana un labuma nebūs.

Postremo      es par "liikka" zvanu policijai .Varbuut ...tiessaam tur...liikkis, a? Diez kaa Tu guli, ja aiz sienas...liikkis ...:(
Kanalizaaciju tomeer cilveks aiztaisa ciet, ja brauc prom, un paliek trubas gals kur. Jo, ja nu saak nopluust utt.Parasti iemet kaadu betona korkki/kllaaksu , iislaiciigi, liidz turpinaas remontu, un saliks vissu, kaa naakas..

Hmmmm    2 Nekādi Laimes Lāča pakalpojumi Tev nav jāsniedz un nav jāhermetizējās, kā zemūdenē. Rūpējies, Lai Tavs īpašums nesmako un nenodara ļaunumu apkārtējiem, tas arī viss....to pašu.... pienākums ir darīt visiem citiem apkartējiem! Zvans uz glābšanas dienestu, ka nelabi smako un aizdomas par līķi, lai lauž augšā, konstatē faktu un izsauc attiecīgās instances problēmas novēršanai, kā rezultātā piestāda rēķinu vainīgajai pusei, ar ko Tev nav pilnīgi nekāda sakara!
Ja kādam kaimiņam kopīpašumā ir vēlme bomžoties, tad uz priekšu uz Rīgas ielām......notirgo pa lēto īpašumu, kuru nav vēlme pašam uzturēt pienācīgā stāvoklī un uzsauc grupas vakaru saviem jaunajiem draugiem no kaimiņu pagalmiem... :D
Citādi beidz sevi muļķot, ka Tev būtu jarisina svešas problēmas, ja ar savām galā netiec! Un netiec jau arī, ja reiz jautājumu šeit uzdevi...jo atbilde vienkārša......risinot svešas problēmas, nav laika savām....svešu karmu esi uzņēmusies atstrādāt! :D

Līdzīgi jautājumi
Smaka no kanalizacijas caurulem (7 atbildes)Smaka dzivokli, ka izdabut? (28 atbildes)Kapec aizsere kanalizacija (14 atbildes)Dzivokla smakas likvidesana (12 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu