Kādas atsauksmes par Termofor Sibīrijas katliem?

Kādas atsauksmes par Termofor Sibīrijas katliem?Lūgums izteikt savu pieredzi un ieteikumus par gaisa apkures katliem. Skatos Bulerjan , jo ir gaisa vadi uz otro stāvu un iepriekšējais nolietojās. KUrā firmā pirkt tagad. VAriants Termofor Docents, nav sīkākas informācijas cik ilgi kurās?

AivarsN (2016-11-08 18:57)    1 Savai darbnīcai izgatavojusi pats,līdzīgu Bulerjan. Ļoti laba siltumatdeve. Degšanas ilgums ļoti atšķirīgs,atkarībā no gaisa padeves un malkas diametra. Ar resnu malku var izvilkt līdz rītam.

Jan303 (2016-11-08 19:12)      Katliem jāmak apieties pareizi lietojot mūžs ir ilgs

Batons45 (2016-11-08 20:09)  1   Kad buusu sibiirijaa tad veerteešu..jo tie katli liidz mums neatnaak orginaalie...ja grib labu preci..janjem bez starpniekiem..

HOUSE (2016-11-08 20:46)    1 Gaisa apkures katliem, cik saprotu nav inerces, siltums netiek akumulēts. Tas nozīmē, ka kamēr katls kurās, siltums ir, ja nekuras, māja sāk atdzist. Noteikti neatzīstu kā apkures iekārtu dzīvojamai ēkai. Sanāk, ka normāli kurinot katlu tas ātri izdeg, bet čūkstinot rodas kreolīts, kas bojā gan krāsni, gan skursteni.
No praktiski jebkura cita apkures katla, vai krāsns, kas akumulē siltumu un atdod to diennakts gaitā, izejošo dūmgāzes siltumu arī var ievadīt siltuma kanālos, tas būtu daudz prātīgāk.

AivarsN (2016-11-08 21:36)      Bulerjan ir izgudrots Kanādā un ja pie viņu bargajām ziemām tas atzīts par labu esam,tad mums jau ar garantiju. Ļoti ātri iesilda telpu,nav vajadzīgas apkures caurules un radiatori. Ja nav liela ūdens rezervuāra siltuma akumulēšanai,tad caurules un radiatori arī atdziest tūlīt pēc tam,kā pārtrauc kurināšanu.

Mavs (2016-11-08 23:22)    3 Ļoti laba lieta cehiem, noliktavām, garāžām.
Diez vai laba izvēle dzīvojamajām telpām.

estepat (2016-11-09 18:13)    1 Laba lieta, ja ir ilgi degoša- rupja malka, un ļoti laba lieta, ja arī karstie dūmi no tās netiek izlaisti pa taisno skurstenī, bet tie sasilda~kubikmetru ūdens tvertni ap skursteņa cauruli, vai vēl labāk(bet dārgāk)- ap vairākām karto dūmu caurulēm! Zināšanai- kad tvaika lokomatīvēm vienu lielu cauruli(pa kuru izplūda karstās liesmas un dūmi)caur sildāmo ūdens tvertni- aizvietoja ar vairākām mazākām caurulēm, kuras(katra no tām) saskārās ar sildāmo ūdeni tvertnē- lietderības koeficients trīskāršojās!;)

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu