Kur meklēt gleznotāju sienas apgleznošanai

Ir radusies doma izrotāt sienu ar kādu dabas skatu. Negribas līmēt foto tapetes vairāku iemeslu dēļ,kurus tagad nepārcilāšu. Arī trula apzīmēšana neinteresē,to varētu tad pats,vai jaunajiem palūgt. Gribas ko māksliniecisku,dziļu,kas liek aizdomāties aplūkojot to,bet ar abstrakcionisms nederēs. Tāpēc vēlējos uzjautāt,vai ir kādam zināms kur varētu sākt savus meklējumus,lai atrastu profesionālu gleznotāju,zīmētāju,kurš varētu šādu darbu veikt.
Paldies.

Tilia    3 Domāju, ka ir vērts apmeklēt mākslas galerijas un saprast, kura gleznotāja stils pašam patīk.

uusins  1 2 Mākslas akademijā. Sameklē jaunos māksliniekus. Varētu būt arī labs diplomprojekts, piemēram. Jauniešiem galvas ģenerē jebkādas delverības. Un idejas, tiešām, ir apdomas vērtas :)
Nu, es darītu tā :)

bobcat    2 Gleznotāji sienas neizrotā-pameklē puišeļus... :)

runcitis15    1 Uztaisīs tādu grafiti ......

janisb  1 1 Pieliec mākslas akadēmijā sludekli, varbūt atradīsi kādu studentu, bet lēti nebūs ar kadiem 400..800 eur par kvadrātmetru jārēķinās, ja gribi jau zināmu mākslinieku,tad būs par kārtu vairāk.

vasaras_romaanam      Bet nu tas diezgn maksās, jo kaut vai materiāli, normālas gleznotāju krāsas uz sienas izmēru, jau izmasās pieklājīgi. Sīkā zīmēja vienam salonam gleznas kopiju, nu tādu metrs reiz metrs. Materiālos vien, kādi 200 aizgāja.

jurks      Jā! Dārgs prieks, ja profesionāli! Kādreiz darbojos resturācijā, bija pazīstami lielākais vairums mākinieku, dažādibrīnumi redzēti un pieredzēti! Skaisti jau ir un ja vēl ģipša veidojumi nu tad vispār exelent!

Rinkulis      Ieraksti youtubē BOB ROSS...un glezno līdzi. Nu labi - pirms ķeries klāt sienai - varbūt noskatie vismaz 10 pārraides, bet reāli - var arī pats.

juunijs6      Mākslinieki neielaidīsies tik izglītotas prasībās:D:D:D:D:D
Gan jau kādu krāsotāju sameklēsi, kam arī patīk domājamās ainavas:D
Tad jau labāk uzlīmē posteri.

Postremo      kaadreiz draugos.lv bija divas meitens, kas to dariija. Vienkaarssi super smuki vinnam sanaaca, taas sienu apgleznossanas.Totreiz paajutaaju, vai var aizbraukt uz laukiem arii, uz maaju, uzgleznot. teica, ka neesot nekaadu probleema, tik maksaa. Un esot LLOTI aiznnemtas.

VecmeitaARrunci    1 Ir taada lapa latart.lv ,tajaa dazaadi maakslinieki piedaavaa savus darbus,ir kontakttelefoni un ja patiik kaads stils-var piezvaniit un visu sarunaat.Es taa izdariiju un esmu loti apmierinaata.

Lemon      Zīmēju. Ir daži konkrēti jautājumi. Kādu tieši dabas skatu? Cik liela ir pati siena? Par kādu atlīdzību?

Tamanis      Instagram: bbsmurals 2022-09-25 23:06

MegaPixels    1 Visvienkāršāk - lietotnē getapro.lv iersksti ko vēlies. Un gaidi kandidātus/ 2022-10-19 13:29

Līdzīgi jautājumi
Sienas - krasot vai limet tapetes (14 atbildes)Plaisa garazas siena! (12 atbildes)Ka izzavet vannas istaba sienu? (11 atbildes)Sienu krasosana ar pulverizatoru (17 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu