ūdensapgāde

ūdensapgāde - jautājumi un diskusijas

Spiedtvertne Ūdenim (6)
Ir nevienmŗīga ūdens plūsma krānā. Konstatēju, ka no ventīļa spiedtvertnē, kur parasti iepumē gaisu pretspiedienam, nāk ūdens. Vai saplaisājusi diafragma?
Izslēdz sūkni , atgriez izlietnē krānu un ar sūkni tvertnē iepumpē gaisu.....vienīgā neērtība ko spēj radīt caura membrāna irka ūdeni iespējams var parādīties mazliet rūsa.... ja rūsa neparādās , tad spiedtverni ar cauru membrānu vari lietot kaut simt gadu....... Diafragmu var nopirkt atsevišķi. Visticamāk - tā arī ir.
Lētāk būs nopirkt jaunu spiedtvertni, nekā meklēt diafragmu un to mainīt :)
Gumijai kirdik.... Parasts auto ventiilis, jänomaina - varbüt vienk käds kondnsäts sücäs. Hidroforu vienmeer paspees nomainiit... ··· ūdensapgāde: Spiedtvertne Ūdenim lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Karstais ūdens. (9)
Mūsu mājai patstāvīgi atslēdz karsto ūdeni no 10-16 un no 23-6. Vai ir kāds MK noteikums, ka karstajam ūdenim jā cirkulē visu diennakti? Ko varētu darīt lietas labā.
Jā, langstiņam taisnība- saimnieks pats sev nebūsi nekad, ja dzīvosi daudzdzīvokļu mājā...
Visas tās sapulces, daža laba neadekvātums un vēl, un vēl- negāciju papilnam.
Katram Latvietim pa privātmājai! Ļoti iespējams,ka tas tiek darīts ekonomisku apsvērumu dēļ-laikos,kad maz lietotāju.
Bet apsaimniekotāju darbību regulē kopsapulce vai pilnvarnieki. Kā teiks-tā būs...ja maksās!
Es domāju atslēdzas cirkulācijas sūknis pēc laika programmas, ekonomijas dēļ, parāda dēļ. Katram lietotājam jāizliet tagad vairāk ūdeni lai dabūt siltu. Pie tā jūs izlejot adzesēto ūdeni maksājat par to kā par karsto. Piegadātajs kopā ar apsaimniekotaju jūs itkā "sodā". No jūsu puses sanāc tipā skopais maksā divkārši. Sildo ūdeni padod cirkulacijas sūknis cirkulacijas sistēmai (caur dvieļu žavētajiem mūsu vannas istabās). Jo ilgāk diennaktī cirkulē, jo zūdumi lielākie.
Taču rodas jautājums : mes taču maksājam par mājai paterēto siltumu, kāpēc no mums ņēm vēl par cirkulācijai paterētu siltumu ? Nepoñatno.
··· ūdensapgāde: Karstais ūdens. lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Mājas aukstā ūdens stāvvads dzīvoklī (7)
Dzīvoklī atrodas mājas gavlenais ūdens stāvvads. vai ir iespējams pieprasīt no pašvaldības- ūdenssaimniecības "izcelt" šo stāvvadu koplietošanas telpā? Mums tika atteikts, taču caurule plīsa un radīja zaudējumus vannas ...
Šis stāvvads pieder ēkas kopīpašniekiem (kopīpašums, tāpat kā jumts, ārsienas utt.), attiecīgi par to viņiem arī jārūpējas. Ja rūpes ar līgumu deleģētas apsaimniekotājam, tad viņam. Ūdenssaimniecībai gar šo cauruli bac bekādas daļas, viņu atbildība beidzas ar krānu un ūdensskaitītāju šahtā kaut kur uz (zem) ielas. Kopīpašnieki sanāk, nolemj, nofinansē(!) un cauruli var aiznest kaut uz kaimiņmāju vai fasādē gar ārsienu.

Ja dzīvoklis bija apdrošināts, tad apdrošinātāji tālāk "vainīgo" atradīs.
Izlasi, kas līgumā rakstīts, par kopīpašuma apsaimniekošanu. Ja apsaimniekotājs rūpējas, tad vajadzīgs ir akts par notikumu. Domāju, ka var mēģināt pieprasīt atlīdzināt zaudējumus, kapēc ne? Ja dzivoklis privatizets tad neviens neko neatlidzinaas.Biezi vien privatizetajos dzivokljos remonta laikaa taas shahtas vispaar aiztaisa ciet ka netiek klaat un nevar laicigi noteikt trubas tehnisko stavokli...pashi vainigi.Neticu ka taa trubaa taa pekshnji saplisa...noteikti arii bij pasleepta un puva pamazaam. Šis nu ir koks ar diviem galiem.... par kopīpašumu tev arī ir pienākums rūpēties, un tāpēc pārējie var pat vērsties pret tevi par problēmām kas radušās, jo tu nerūpējies par savu daļu savā teritorijā. Gan jau nenodrošināji apsaimniekotājam iespējas apsekot ūdensvadu? Un pats arī to nedarīji..?
Sakaistā ideja atkratīties no šis atbildības ir realizējam tikai un vienīgi uz tava rēķina un ar citu īpašnieku piekrišanu.
Priecaajies, ka tikai vannasistabaa - ja buutu apskaadeejis apaksheejos kaiminjus, vajadzeetu arii to dziivoklja remontam naudinjas mekleet. Tas ir taadaa gadiijumaa, ja esi dziivoklja iipashnieks. Ja esi iirnieks - vainiigs iziireetaajs, vienalga, kas tas buutu - privaatpersona, firma vai pashvaldiiba. ··· ūdensapgāde: Mājas aukstā ūdens stāvvads ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu