Ūdens spice

Ūdens spice - jautājumi un diskusijas

Sods par patvaļīgu spices ierīkošanu. (16)
Vai paredzēts jebkāds sods par spices patvaļīgu ierīkošanu pagasta teritorijā uz privātās zemes,ja ir liegums tādām darbībām? Iepriekš pateicos par atbildi.
Liegums virsūdeņu iegūšanai? Kā izskatās liegums lietot publisku labumu? Tā jau itkā sāk palikt par normu, kautko aizliegt un piestādīt sodus, ja esi iedomājies, ka neesi kalps vai vergs, tad piespiežot sēdēt mājsēdē Tev liedz brīvību, piespiežot valkāt masku Tev liedz svaigo gaisu elpot, piespiežot Tev vakcinēties, piespiež izkropļot savu veselību un psihisko stāvokli. Ko tad Jūs te iedomājaties, ka bez atļaujas un sodiem Jums ļaus kāds ūdeni vēl lietot ikdienā??? ASV jau pat lietus ūdeni neļauj uzkrāt. Pie mums tas ir tikai laika jautājums. Vajag tik rakt, kamēr vēl var. Gan jau neliks aizbērt. Mans jaunais dīķis pat no satelīta labi redzams. Protams, atļauju nevienam neesmu prasījis. Man pateica ka dīķim līdz 0,5 ha nav vajadzīga nekāda atļauja,ja tas nebojā pastāvošu meliorācijas sistēmu...citā gadījumā vajadzīgs projekts,kurš,protams,maksā nevisai mazu naudu...Ja jau spices ierīkošanai vajadzīga atļauja,tad jau savā pagalmā nedrīksti arī aku rakt...Uzliec visiem šiem gudrajiem lielu "Nikolaju"un skalo savu spici,tik pareizā vietā uz āderes. Nu ja,ir dzirdēts arī tāds piegājiens (kur nav nekādu citu liegumu),ka par paša iedzītu spici jāmaksā dabas resursu nodokls vai jāuzstāda skaitītājs un jāmaksā pēc patērētā! Mums jau gudrinieku netrūkst,kas grib baroties uz citu rēķi ··· Ūdens spice: Sods par patvaļīgu spices... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Ūdens spice ziemā - vai nepieciešama ventilācija? (5)
Situacija - ir udensspice, ar izeju apm. 40 cm. zem zemes limena, ko paredzets nosegt ar betona grodu un betona vaku, vaka ir standarta atvere un visu so konstrukciju paredzets noizolet ar pika kartu, lai ziema nesalst cauri. Jautajums -...
Ja būtu 140 cm, tad viss strādātu, bet 40cm ir krietni par maz.
Un kopš kura laika piķi izmanto kā siltumizolāciju?
dzilaak un ar spec.izolacijas chaulaam taa caurule izoleejas.
pika kaarta,parasti domaata betona aizsardziibai no aareejaa mitruma.
putuplasta loksnes uz to vaaku un zemi pa virsu.tad uzstaadi pukes un aizmirsti :)
Man shkjiet, ka 40cm ir krietni par maz, vajadzeetu ap 1m zem zemes liimenja. Ir tachu Latvijas buuvnormas, cik dzirdeets, kur ir arii par zemes sasalshanu un cik dzilji jaabuut uudens cauruleem. Ber virsuu kalninju! Piķis ari nav siltumizolācijas materiāls, tas tikai liekajam mitrumam. ··· Ūdens spice: Ūdens spice ziemā - vai... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu