Ūdens patēriņš

Ūdens patēriņš - jautājumi un diskusijas

M3 ūdens uz personu mēnesī. (10)
Cik apmēram auksto ūdeni no centralizētās padeves mēnesī izlietojat, cik maksā m3/ Rīga/ ūdens un kanalizācijas, un kā uzskaita to, ar kuru laista dārzu, kurš kanalizācijā nenonāk.
Boleris, caurteces sildītājs, vai ronis,- tikai aukstais ūdens? Es mājā pierakstīju izlietojumu, bet tdaudziem tas ir savādāks.
Dārzā spice,- tikai ierīkošanas izmaksas!
To, ar kuru laista dārzu uzskaita tieši tā pat kā to, kas nonāk kanalizācijā, (ne)laistot ar pilsētas ūdeni dārzu spice 2..3gados atpirksies... Dažās pašvaldībās ir pret dzeramā ūdens lietošanu tehniskajām vajadzībām. Vai nu gluži aizliegts ar sankcijām, jāskatās konkrēti.

Spice par 1k ir vai nu sarežģītos apstākļos un ar visu aprīkojumu un dzeramajam ūdenim. Tehniskajām vajadzībām ikdienas situācijā būtu jāpietiek ar dažiem simtiem.
Daudzums-viens līdz pieci m3 "uz galviņu". Tarifs Rīgā 1.95 eiro/m3-kopā ar kanalizāciju.
Dārzam ir papildus reģistrēts skaitītājs(bez kanalizācijas). Pieslēgšanās arī nav bez maksas-projekti,materiāli,darbi... Ja virsūdens nav pārāk dziļi(Rīgā tā ir visur) aka būtu sakarīgākais veids- visām vajadzībām kopā,jo sausās vasarās spicē dažviet var būt mazs ūdens pieplūdums. Būs kautkur jāuzkrāj.Tūkstotis par pliku spici šķiet nesamērīgi. Variantu jau jr daudz. Bet drošākais neapstrīdami ir pilsētas ūdens. Ko no jauna iedibināt ir dārgi šā vai tā...
Par 1000+€ taču dziļurbumu var ierīkot. Spici jau nav nemaz tik sarežģīti pašam ierīkot. Internetā var atrast sīku instrukciju par visiem paveidiem un tehnikām. Aka tagad ir dārgs prieks, jo grodi ļoti dārgi. Laistīšanai tad jau labāk kaut vai neliels dīķis. ··· Ūdens patēriņš: M3 ūdens uz personu mēnesī. lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
ūdens skaitītāju nomaiņa (10)
Vai tas ir joprojām spēkā, ka ūdens skaitītājus nomaina licencētas (sazin kā licencētas?) firmas? Kur varētu atrast tādu licencētu firmu sarakstu? (Ekonomikas ministrijas mājas lapā - neatradu).
pilna Rīga ar šīm firmām. Pirms mēneša mainīju - 8 Ls par skaitītāja nomaiņu. Tiek iedots sertifikāts, kas jāuzrāda apsaimniekotājam. pamegini caur nacionalo merijumu centru - http://www.lnmc.lv/public/ - man no turienes naca mainit,jo caur NP bija dargak. Tā kā individuālais skaitītājs regulē vien ūdens lietotāja un apsaimniekotāja attiecības, dajebkas, kas apmierina apsaimniekotāju, ir derīgs. parasti jau prasa pēc sertifikāta un labāk, ka ir, jo tad - strīda gadījumā - ir, uz ko atsaukties
informācija var būt SIA Rīgas ūdens, namu apsaimniekotājiem
Veikalā skaitītājam nāk līdzi sertifikāts, uzlikt var jebkurš, kas to prot un nama apsaimniekotājs vai ūdens piegādātājs uzliek plombi, tas arī viss:) Nekādi pārpratumi nevar rasties, ja uz skaitītāja ir derīguma termiņš. ··· Ūdens patēriņš: ūdens skaitītāju nomaiņa lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Ūdens patēriņš (23)
Padalieties pieredzē lūdzu,cik kubi vidējais siltā,aukstā ūdens patēriņš uz cilvēku jums ir dzīvoklī lietojot pilsētas ūdeni?Man nomnieki patērē ,ka liekas ka tur ziloņi vannotos.Esmu neizpratnē???
varbuut vinji lej pudelees un izved no valsts?! :) Un arī tas tikai katru trešo dienu:))) Ja uz četriem cilvēkiem patērē 5 kubus ūdens,esmu šokā! Man vienai karstais ūdens ir 6kubi un aukstais 8 kubi! Nu jā,ja liek magnētus,tad jau nav brīnums! vannas nelietoju principā, mazgājos aukstā, atliek trauku mazgāšana, tas tiktāl cik par personisko, bet uz četriem cilvēkiem finālā kubi pieci aiziet, tas tik, cik paņem visa saimniecība. Ja esi vairāku dzīvokļu mājas īpašniece, palūdz komunālo pakalpojumu sniedzēja palīdzību, katrā dzīvoklī ierīkot karstā un aukstā ūdens patēriņa skaitītājus, šis dienests par zināmu samaksu, bez jebkādām ierunām arī šos darbiņus paveiks. Atkritīs Tev visas problēmas ar īrnieku vēlmi mazgāt zīloņus un begemotus arī. ··· Ūdens patēriņš: Ūdens patēriņš lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu