Tūjas

Tūjas - jautājumi un diskusijas

Tūjas paliek brūnas (6)
Pirms trijām nedēļām nopirku 60 cm garas tūjas. Iestādīju un nu sazin kāpēc tūjas sakušas no augšas palikt brūnas, it ka novītušas. It kā laistu, mitruma pietiek, bet paliek vienalga ar katru dienu brūnākas. Pieredzes tūju audzēšanā...
Iesaku vispār tādas pie mājas neaudzēt. Tūjas atņem cilvēku enerģiju. Tādas der kapos, bet ne tur, kur paši dzīvo. Ja Tu viņas laisti no augšas, jo sevišķi ar ļoti spēcīgu barību ūdens piemaisījumā, tad tas varētu būt iemesls, ar viņam vispār ir interesanti, viņām nepatīk pārāk mitra un pārāk sausa zeme. Es apmēram tai pašā laikā nopirku 4 tūjas (dažādas)...tā ap 1. līdz 1.50 ...visas aug lieliski.
Kas ir ar zemi?...vajag skābu...
Es, liekas tik divas reizes aplaistīju jo tagat jau tā ir mitrs un auksts.Izskatās lieliski.
Tāpat iestādīju dzīvžogam kādas 30 eglītes tāpat no 1-1.5 garumā un priedītes dažas.
Izskatās ka 5 vai 6 eglītes nobeigsies...pārējiem visiem jau veidojas pumpuri.
Pirmais nosacījums,kāda ir zeme,otrais vai ir podiņā vai kailsaknis.
ir nopērkams speciāls maisījums, ko kaisa skujeņiem pret brūnēšanu, un vaktē, lai suņi nečurā virsū.... Pēc pārstādīšanas jālaista LOTI, ĻOTI daudz, īpaši tagad, jo laiks sauss. Manējās palika brūnas no dzelžota ūdens (tāds mums dārzkopības sabiedrībā ir) bet tikai no apakšas, kur sniedza laistītājs, jo bija ap 1,5m garas... ja Tu laisti mazās un no augšas, tad varbūt tas ir ūdens sastāva dēļ? ··· Tūjas: Tūjas paliek brūnas lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Tūju stādīšana rudenī (9)
Gribu pirms ziemas iestādīt tūjas. Tūjas ir nelielas, baidos, vai salam uznākot neizsals. Varbūt kādam ir pieredze šajā jautājumā. Kam nav ko teikt, lūdzu bez uzbraucieniem. Iepriekš pateicos.
...drosi,tik pa ziemu ta vairak sniegu salikt uz saknem,pavasari kad sakas ta spilgta saule ietit gaisacaurlaidigaja pleve lai neizdeg.... Gadus piecus atpakaļ intereses pēc Maximā nopirku nocenotās , šķiet ka par 78 santīmiem... aug griezdamās... Ja vēl tagad augošā mēnesī paspēsi, tad cītīgi laistot ieaugsies, tieši tas, ka ir nelielas ir pat labāk nekā lielas. Ja stādu nav daudz , vari piesegt ziemā ar egļu zariem, i neapdegs pavasara asajā saulē ;) Stādi vien droši, vēl paspēs iesakņoties, tad ar viss būs labi!Ziemā tūjas nevajag piesegt! ··· Tūjas: Tūju stādīšana rudenī lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu