Tapetes

Tapetes - jautājumi un diskusijas

Veikals ar lielu tapešu izvēli (12)
Iesakiet lūdzu kādu veikalu, kur ir liela tapešu izvēle, izņemot DEPO,Elis V, K-RAUTU un KRŪZU Jūrmalas gatvē!
Ir vēl Krūzas veikali citās vietās! :))))))))))))) Pate teici, ka jāiesaka kāds cits veikals izņemot Krūzu Jūrmalas gatvē! :)))))))))) http://www.zl.lv/portal/search2.php?comp=&address=r%EEga&mekle
t2=Mekl%E7t&prod=tapetes
hmm?
ir vel tads labs veikals uz brivibas un pernavas (vai ta jau ir senchu iela) stura:) tads mazinjsh, bet tur bija tas ko man konkreti vajadzeja:) pardevejs gan bija pohains pec velna, bet ... nekas .. beigas vienojamies :)))) Elis-ļoti plaša izvēle-Ulmaņa gatvē 2. ··· Tapetes: Veikals ar lielu tapešu izvēli lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kā noplēst vecās tapetes? (9)
Vai kāds var ieteikt kā vieglāk noplēst vecās tapetes?
atmeerceejot

ja taas ir vecaas papiira tapetes - ar slapju lupatu kartiigi jaaizmeercee un tad pashas nokritiis

ja taas ir vinila tapetes - jaapadomaa, vai ir veerts pavisam pleest nost, varbuut labaak tikai virseejo vinila paarklaajumu, lai paliek pamats, kuram labi kjersies klaat ;)
Un lai pamirkst. Jauzmanas, lai visas 100 kaartas neuzkriit ar visu apmetumu virsuu. Ie arii liidziigs Tiefengruntei materiaals /iespeejams padaargs un kad sastapu /pirms 10 g/ bija atvests/, kuru uzkjeeza virsuu un var kraasot un pat izliidzinaat ar pashpakteleeshanas metodi. Taa gan tikai gadiijuaa, ja taas tapetes labi turas, driikst dariit. Būvmaterālu veikalos ir nopērkams speciāls šķidrums.Tikai nepērc pašmāju izstrādājumu-tas nekur neder. Pareizi saka blabla, var lietot speciālu tapešu noņēmēju un obligāti(!!!) ir jānoņem visas tapešu kārtas ja gribi labu un paliekošu rezultātu. Ja ir miglotaajs, norasini visu istabu, paschas bezmaz nokritiis, tikai nepuut uudeni kontaktos ··· Tapetes: Kā noplēst vecās tapetes? lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kaķis datorā? (6)
Ļaudis, vai kāds zina kā iedabūt datorā kaķi (zīmēts), kas snauž ja lietotājs neko nedara datorā, staipās pēc snaušanas, kasās un visādi citādi iekrāso datorlietotāja vienmuļo ikdienu? Iepriekšējā darbā saņēmu ...
varbūt kaut ko atradīsi te >
http://online.lovetoknow.com/wiki/Virtual_Desktop_Pets
Man tas kaķis ir. Tā ir neliela programma, kuru noliec uz desktopa un uzklikšķini - kaķis pats sāks staigāt. Neko nevajag instalēt. Es Tev varētu aizsūtīt uz e-pastu. :) No savas pieredzes varu pastāstīt par virtuālo meiteni, kura šad un tad iznāca uz ekrāna nedaudz izkrāsot jau tā raibo datora bildi. No sākuma tas likās itin jauki, tad saka apnikt, un beigās noskaidrojās, ka meitene ielien arī uz video logā, neskatoties uz to, ka pleijerim ir ielikts ķeksītis "allways on top", turklāt arī resursus viņa noēd diezgan daudz. Tiesa gan, tas bija sen, bet vai tad nepietiek ar mainīgajām ekranbildēm, iekrauj veselu blāķi, ielies uzstādījumos pašu mazāko laiku, un bildītes skries pa monitoru bļaudamas. Bet par dzīvu kaķi ideja nemaz nav slikta. Manam kaķim reizēm patīk izstiepties pie monitora, nemaz nevar padzīt malā - šņāc... Ir aizvēsturisks screen saver Felix. Iespējams, ka senuma dēļ arī datora resursus ēd pieticīgi. Man arī tāds interesē un sen jau! ··· Tapetes: Kaķis datorā? lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Ekrāna bilde portatīvajam datoram. (6)
Atvainojos par stulbu jautājumu, bet nemāku saglabāt ekrāna/desktopa bildi portatīvajam datoram ar Windows 7. Bildi uzlieku, bet tā patvaļīgi nomainās uz melno. Citiem varbūt patīk, bet es nevaru paciest melno krāsu. Palīdziet ...
Uz kādu vēl melno.7. orģinālā nekāda melna destkopa varianta nav. Šeit būs apraksts kā to izdarīt:
http://windows.microsoft.com/en-us/windows/change-desktop-background-wallpaper#1TC=windows-7

vai šeit:
http://www.dummies.com/how-to/content/how-to-change-the-desktop-background-in-windows-7.html
Tur visticamāk Winda ir nelicenzēta. Tad dekstops ir melnā krāsā. Datoriķi māk kaut ko tur saspaidīt, lai nelicenzētam windowsam backgroundu var ētu uzlikt. Citādi kā izslēgsi un ieslēgsi, tā atkal nebūs visi tie kaķi un citi pūkainīši. Tad jau būs jāmeklē windows loader. ··· Tapetes: Ekrāna bilde portatīvajam ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
labāk, jau nu norauj nost tās tapetes...savādāk tapetes izdomās atlīmēties no sienas+ linoleja smagums... bus šaize.. Kur naak nost, nodiiraa, kur ne, atstaaj! labāk notīrīt ! Skatoties kādas. Ja papīra, nogruntē un līmē linoleju. kur var , nodiiraa, kur nee , vari atstaat. Jo citaadi var naakties veelak...."ar naglaam pienaglot" to linoleju, kad tas saaks krist nost deell svara.....;( ··· Tapetes: Vai sienas linoleju var līmēt ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu