Stādīšana

stādīšana foto attēls

Stādīšana - jautājumi un diskusijas

Ar ko podu stiprināt pie zemes - ar javu vai skrūvēm (dībeļiem)? (21)
Man ir sākusies poda nomaiņas sāga un kopā ar meistaru komandu cenšamies panākt kādu nebūt rezultātu. Jautajums ir - ar ko podu stiprināt pie zemes - ar javu vai skrūvēm (dībeļiem)? Laikam vislabāk būtu ar abiem diviem? Meistaru gan saka,...
Sudiigs meistars, ja neriskee. :D
Paaugstinaajumu labaak kvalitatiivi uzbetoneet, nevis taisiit porno no aatraas javas. Un stiprinaat ar diibeljskruuveem (ir speciaali podu stiprinaashanai nopeerkams komplekts) bet pashu podu pie griidas nevis ar javu bet ar silikonu.
Neiedzilinoties sikumos...panem tak normalu meistaru😃, vecaja stavvada plastmasas trubas var ielaist mierigi, ja meistars nezin, ka vecaja stavvada vajag ielikt blivi, kur ielaist plastmasas trubu, nu tad sorry😃, bet izejas ari jaunajiem podiem ir tadas pasas, ka vecajiem, ta ka sekss😃 ar to paaugsginajumu ir pilnigs srots😃, vai ta LV vairs civilizetu santehniku nava😃😃😃??? Silikons ir papildus. Kaa bliiveejossh un liimeejossh. Izskatas ka ar lasiishanu un saprasshanu ir probleemas. :(
Ja meistars cirvis, nekas nebuus labi. Un tas ka cirvis ir skaidrs jau peec ieteikuma par aatri cieteejoshaas javas (visdriizaak domaata ir aatraa fliizhu liime) izmantoshanu un baileem sasist kaadu veco chuguna veidgabalu ar aamuru.
Taisi podestu, lipini javu, sedi uz poda kaa uz tronja, kaajas nokaaris...:D
Es zemē iedzītu divus metāla stieņus,piemetintu galā skrūves un būtu ok. Jā pie zemes pieskrūvēt ir grūti. Vel zemē var izrakt bedri un ieliet betona pēdu un tad pie pēdas pieskrūvēt. ··· Stādīšana: Ar ko podu stiprināt pie zemes... lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Kāpēc jauns plūmes stāds pēkšņi nokalst? (4)
Pirms gada stādītām plūmītēm pēkšņi nokalst lapas - vienam no kociņiem tikai 1 vadazars, otrs mazais kociņš patlaban strauji vīst Vai vaina meklējama sakņu daļā? Uz lapām un stumbra kaitēkļus nemana. Iepriekš - Paldies!
Parasti strauju novīšanu veicina mājvaboļu kāpuri, kuri var nograuzt saknes arī ilggadīgākam kociņam/krūmiņam. Piekriitu, par maijvabolu tārpu....pavasarī "ielikuku" dažus bērziņus- visi ieauguši...izņemot vienu...joka pēc paraku- jes!...divi mošķi saknēs kūkoja! :D Manas lapu tinējs noēda. Nezinu, cik ilgi jāgaida, lai stādītu jaunas. Tā kā jau minēts iepriekšējos komentos,grauž visu kas pagadās!Nākotnē sakarā ar siltām ziemām...gaidāms lielāks vairums nešķīsteņu pieaugums... ··· Stādīšana: Kāpēc jauns plūmes stāds pēkšņi... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Sīpolpuķu pārstādīšana. (2)
Kā pareizi saglabāt un pārstādīt dārzā ziemā izplaucētu tulpju, hiacinšu un narcišu sīpolus?
Hiacintes pēc noziedēšana un lapu nokalšanas apgiežu, sīpolus nolieku labi vēdināmā sausā nojumē un vēlā rudenī stādu. Pieļauju, ka tuplēm un narcisēm derēs šī pati shēma Tulpes un narcises nav jārok laukā un kaut kā īpaši jāglabā, to sīpoli, parasti, pārziemo zem zemes.
Tajā gadā, kad notiek pārstādīšana, sīpolus rok ārā pēc noziedēšanas un lapu nodzeltēšana (kad visu savu spēku atdevis sīpolam), saulē apžāvē, pie viena dezinficē, un rudenī stāda atpakaļ zemē, kur arī ziemo.
··· Stādīšana: Sīpolpuķu pārstādīšana. lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kā iestādīt palmas "mazulīti" Juku (2)
Lielā palmiņa iedeva mazu atvasīti bet tai nav saknītes ko darīt ? Turēt ūdenī līdz tā izdzīs sakni vai varu stādīt uzreiz zemē ?
Juka. Kad to labāk pārstādīt un ieaudzēt ar spraudeni?
Nu ja kads zin tad ar ko grieztas vietas Jukai nosmeret un kadaa veidaa piespiest visus spraudenus apsaknoties pareizi?
Jautā Decijs 2011-04-03 12:3

Šeit atbilde gatava. Patiesībā PA ir daudz jēdzīgas atbildes uz jautājumiem......ar tizleņu komentāriem vari uzlabot garastāvokli.....:):)
Mums darbā ir liela Juka. Nogriezām galotni un iestādījām. Darbu veicām jūnijā jaunā mēnesī, tā gadījās, ne speciāli. Aug gan apgrieztā Juka gan spraudenis. Ne ar ko griezuma vietu nesmērējām. ··· Stādīšana: Kā iestādīt palmas "mazulīti"... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Esmu dzirdējis par kartupeļiem rudenī:) Jā. Ir leerums städu, ko rudenii ieliek pagrabä un pavasarii izstäda. Es,ja nopērku kādu koku,krūmu un neesmu izdomājusi,kur stādīt,vai nav vaļas,vienkārši kaut kur dārza maliņā pieroku.Par pagrabā likšanu gan dzirdēts,ka tikai rudenī. Mārtiņrozes, jorģīnes. Jā. ··· Stādīšana: Kādu stādu tūlīt vēl nestāda,... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Cik grūti (cik maksā, kā meistari dabūjami) sērijveida dzīvokli ielikt vannu? (11)
Cik grūti (cik maksā, kā meistari dabūjami) sērijveida dzīvokli ielikt vannu? Itkā visi ūdensvadi ir vietā, pats pods ir, tikai vannas nav. Varbūt ziemas laikā šādus darbus parasti neveic?
baiki fiksi atradi to dzìvokli.. Meistaru cena no pasha skopuma atkarìga. Un jà, arì ziemà var vannu ielikt. Vèl jau nekàdi mìnusi nau, var pat uz balkona iebetonèt. Varbūt vispirms nopērc to dzīvokli un tad jau vannas iegāde būs štrunC.
Cik ilgi var sapņot atvērtām acīm?
Ja tu vēl spētu definēt, izskaidrot,ko saproti zem -ielikt vannu.Ielikt var stūrī..vāzi.Sāc domāt par veicamo darbu aprakstu un tad varbūt ar ko sapratīsi. Vanna 200..5000ls + ielikšana kādas 2..10h (atkarībā no tā, cik kruta vanna), + ūdens maisītājs 25..300ls + materiāli pievienošanai 50..150ls Savā laikā vienas vietas pieslēgšana maksāja 25Ls par darbu. ··· Stādīšana: Cik grūti (cik maksā, kā... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Tūju stādīšana rudenī (9)
Gribu pirms ziemas iestādīt tūjas. Tūjas ir nelielas, baidos, vai salam uznākot neizsals. Varbūt kādam ir pieredze šajā jautājumā. Kam nav ko teikt, lūdzu bez uzbraucieniem. Iepriekš pateicos.
...drosi,tik pa ziemu ta vairak sniegu salikt uz saknem,pavasari kad sakas ta spilgta saule ietit gaisacaurlaidigaja pleve lai neizdeg.... Gadus piecus atpakaļ intereses pēc Maximā nopirku nocenotās , šķiet ka par 78 santīmiem... aug griezdamās... Ja vēl tagad augošā mēnesī paspēsi, tad cītīgi laistot ieaugsies, tieši tas, ka ir nelielas ir pat labāk nekā lielas. Ja stādu nav daudz , vari piesegt ziemā ar egļu zariem, i neapdegs pavasara asajā saulē ;) Stādi vien droši, vēl paspēs iesakņoties, tad ar viss būs labi!Ziemā tūjas nevajag piesegt! ··· Stādīšana: Tūju stādīšana rudenī lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Juka (palma). Kad to labāk pārstādīt un ieaudzēt ar spraudeni? (1)
Nu ja kads zin tad ar ko grieztas vietas Jukai nosmeret un kadaa veidaa piespiest visus spraudenus apsaknoties pareizi?
Saprotams, ka pavasarii. Var pavairot nogriezhot 30 cm galotni vai stumbru sazaagjeejot 20-30 cm garos gabalos un sprauzhot zemee vertikaali.
Es parasti visu apstraadaaju ar lapu koka ogles pulveri vai aktiivo ogli, apzhaaveeju un tad sprauzhu zemee.
Juku esmu pavairojusi ar galotni. Ieauga labi, cik atceros.
Decijs, Tu savu sievieti nelaid meklēt infu netaa, lai nenokliist neceljos?:D
··· Stādīšana: Juka (palma). Kad to labāk... lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Bija bardainais plikpauris, kļūva matainais bezbardnieks. (13)
Procedūra darga, bet matus jau sen uz galvu pārstādā no citu ķermeņa daļām - no krūtis, no padusēm. Nezinu vai iedomājušies - varbūt jūs dzirdējat ? - ņemt no bardas, bet, tajā ir tas pluss ka atgūvot "jaunus" matus, pie tā vairs...
...tie ,kam ir galvā,neuztraucas par to ,kas ir uz galvas... (c)
/anis viedoklis #20:21/
______________________________________________

Pilnībā piekrītot šim viedoklim, varu tikai piebilst to,...ka šarmantākie, mīlēties gribošākie un mīlēties varošākie, attiecībās ar sievietēm saprotošākie un mīlēšanās lietās prasmīgākie un maigākie,...ir tieši vīrieši ar izteikti plāniem matiem uz galvas vai dabiskie plikpauri.

Starp citu, pārsvarā tieši šie ir tie vīrieši, uz kuriem var paļauties gan biznesa darījumos, gan koleģiālus darba jautājumus risinot, gan korišu "veču lietās",...tā arī uz viņiem var paļauties sadzīvē un ģimenes lietās.
... Gudra sieviete zinās kā šo vīrieti savanģot uzticīgā laulībā uz mūžu un zinās arī to, ka šis vīrietis savas ģimenes dēļ būs gatavs uz visu,... ja viņš tiks savas sievas godāts un cienīts.
Personīgi pazīstu vīrieti kurš pārstādīja matus no skausta uz pieres daļu. Procedūra dārga. Vispirms galvu noskuj, tad "izravē " skausta daļā un tad "stāda" pa vienam un bez narkozes. Viss tas ilgs kādas 10 - 12 stundas.
Man patīk plikpauraini vīrieši. Nevajag šampūnu pirkt un frizieri apmeklēt.
Nu,saka jau-tie ,kam ir galvā,neuztraucas par to ,kas ir uz galvas... un daudzi tur uz "nullīti" prieka pēc. C 9.49 "Cilveekiem laikam nav ....nav probleemu dziivee, ko lai saka citu.".
Tāpēc katram vīrietim vajag sievieti, kura gan radīs problēmas, gan atbrīvos no liekās naudiņas. Un nevajadzēs vīrietim satraukties par savu matu esamību vai neesamību.
1 mats - 1 $ , vajag 100 000, parastam mīrstīgajam nesasniedzāma summa, bet
ko līdz šim nevaru saprast - kāpēc daudzie miljonāri staigā pļēšie
··· Stādīšana: Bija bardainais plikpauris,... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu