Silikāta līme

Silikāta līme - jautājumi un diskusijas

Kā notīrīt silikāta līmes paliekas no stikla? (11)
Mēģināju mazgāt, kasīt, bet nekā.
Silikaats reagjee ar stiklu, taapeec aizmirsti par notiiriishanu. Atliek mainiit stiklu. Silikātu līmei ar silikonu tik vien kopīga, kā pirmās divas zilbes.
Principā stikls sabojāts.
Soudal ir speciāls līdzeklis Silikon remover, nelielā iepakojumā. Lielo daudzumu silikona nogriež ar tapešu nazi, tad uzklāj noņēmēju un pēc minūtēm 5 visu noslauka, tad ar acetonu vēl noņem izšķīdušo silikonu un ar spirtoto stiklu tīrītāju notīra stiklu, būs kā jauns. Ikdienas pieredze. Njaa... nemaaceet silikaatu atskjirt no silikona... taa ir diagnoze! Lasu un smejos! :D :D :D Diemžēl nekā! ··· Silikāta līme: Kā notīrīt silikāta līmes... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Silikātu līme (7)
Vai šajos laikos var nopirkt silikāta līmi? Ne silikonu vai pva, bet silikātu, kāda bija vecajā režīmā? Pārdevējs specializētajā veikalā vispār nesaprata, ko es viņam prasu. Varbūt tā sauktais šķidrais stikls jeb nātrija silikāts pēc...
http://www.priezuleja.lv/index.php?c=204&p=1501 veikalos nez vai,noteikti kaut kur var,jo at to darbojs,vismaz lidzigiem komponentiem
vajag meklet ko specializetu,varbut Salaspili?
Kam tev vajag?

Tev konkrētu silikātu vajag? Ķīmiskos reaģentus var nopirkt piemēram Latvijas Ķīmijā vai Sia ENOLA.
Sķidro stiklu - jebkurā būvmateriālu veikalā. Vismaz agrāk tas, ko sauca par silikāta līmi tas pats šķidrais stikls vien bija.
Pirmo reizi dzirdu par tādu limi! Šķīidrais stikls ir piedeva betonam, ne līme. Varbūt domā to perci, ko sauca par sikatīvu un ar ko līmēja flīzes? Veikalos ir daudz līdzigu vielu, tas pats bizons, kur reklāmā pielīmē cilveku pie griestiem ar kājam gaisā. Sikatīvs bija perca, kas paātrināja krāsas žūšanu. Flīzes senāk līmēja ar bustilātu. Juri K., tev tur viss kopā vienā putrā.
Šķidro stiklu var lietot arī kā līmi; un tiešām, sastāvs tiem ķopšiem ir līdzīgs, tikai silikātu līme bija biezāka.
··· Silikāta līme: Silikātu līme lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu