Šīberis (krāsns)

šīberis (krāsns) foto attēls

Šīberis (krāsns) - jautājumi un diskusijas

Vēlreiz par šīberi (15)
Pirts krāsns ar apkārt sakrautie akmeņiem, kurtuve ārpusē, keramiskais dūmvads 160
Nenocietos, piezvanīju čomam kurš ar to ir ņēmies. Viņa versija ir tāda - ir gaužām maz palicis cilvēku, kas māk kurināt krāsnis. Ja ieliksi normālu šīberi, praktiski nolem cilvēkus saindēties ar tvana gāzi, tad ir pretenzijas, bļaustīšanās, tāpēc labāk ir nelikt vispār, bet, ja nu klients uzstāj, tad liec tādu kā butaforiju, kas pilnīgi neaiztaisās.

Un, tieši tādēļ - ja ir jautājums, kāpēc vajag un vai vajag, tad NOTEIKTI NEVAJAG.
kur probleema pagaidiit lai izkuraas malka kaartiigi , un tad aizveert siiberi? Ja nav ssibera, caurveejaa viss atdzisiis lloti aatri. Es arī nesaprotu kur problēma- šīberis dārgs, vai aizvērt par grūtu?Kad krāsns izkurējusies, šiberi aizverot telpa ilgāk saglabās siltumu.Beidzot pērties pirts durvis taču arī tiek aizvērtas?Logi nepaliek vaļā? Ja gribi, lai akmeņos karstums turas un ūdens tik ātri neatdziest, tad noteikti jāiebūvē. Varu tikai piebilst,ka vilkmi neregulē ar krāsns durtiņām-ar tām regulē gaisa padevi degšanas procesam...
Kā pieminēts 20:21-3/4 aizvars domāts vilkmes regulēšanai...
··· Šīberis (krāsns): Vēlreiz par šīberi lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Kur likt šīberi dūmvadam? (6)
Mazai malkas krasninai liksu 1,5m garu vertikalu metala dumvadu ar 90°likumu, ieeju skursteni. Kur vislabak ielikt šīberi ? Varbut lietderigi ir ielikt divus šīberus? Kur ielikt trubai reviziju?
Divi šīberi ir nevajadzīga greznība - pietiks ar vienu. Jo tuvāk skurstenim, jo labāk, lai laikā starp kurināšanām aukstais dūmvada posms mazāk dzesē telpu. Revīziju sarežģītāk, bet labāk likt līkumā vai tuvu tam, lai tiec ar birsti klāt gan vertikālajam, gan horizontālajam posmam. Protams, samērojot funkcionālo ar estētisko. Ja ievads tie´si skursteni tad vieta kur at1laujas ja tie´sais ievvads ja ar likumu tad p´ec likuma Liec 45 grādi un šīberi pirms līkuma. Ja normāla krāsniņa ar vilkmes un pieplūdes regulatoru,manuprāt, papildus atribūtika ir lieka.
Ar tik garu brīvo posmu izjaukt nebūs problēmu.
Protams,ja jūtami šķirbaina konstrukcija-jāliek,bet vietas izvēli nosaka estētiskas izjūtas...
Ja ir ilgdedzes kràsniña tad sìberi nevag vispàr. Un pèc noteikumiem ilgdedzes skursteñi ir jàoderè. ··· Šīberis (krāsns): Kur likt šīberi dūmvadam? lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Nopērc tvana detektoru, tie nav dārgi. Tie esot jāliek ceļu augstumā blakus gultai, jo tvans pa leju it kā vairāk sakrājoties. Tā būs pavisam droši. Kad būs palikusi tikai kāda kvēlojoša ogle, bez liesmām. Kamēr ir redzamas starp oglēm mazas dzeltenas vai zilas liesmiņas, tikmēr vēl nedrīkst. ar krāsns kruķi ogles samaisot, oglēm jāizskatās izdzisušām, krāsns šīberi uzreiz ciet never, bet to dara pakāpeniski, izdziestot oglēm, labāk saglabājas siltums, neaizmirsti, aizverot šīberi, arī aizvērt krāsns durtiņas... bez liesmas domājams... tādas kā bildē es vēl sarušinātu.. kādas 5 min pagaidītu, un tad aizvērtu šīberi :D parušini, kad jau viss izkurējies, ogles nekvēl, piever mazliet šiberīti, ne līdz galam, pēc kādām 10 min vēl parušini, ja dzirksteļu nav un viss mierīgi oglēs, tad vari taisīt ciet ··· Šīberis (krāsns): Kad drīkst aiztaisīt krāsns... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Skurstenis ar šīberi 110 mm (6)
vai kāds zin, kur Rīgas tuvumā var dabūt 110 mm resnu melna metāla skursteņa posmu ar iestrādātu šīberi? depo, k-rautu jau esmu pārbaudījis, labākajā gadījumā ir 120mm resni un lielāki.
Mēģini akvilon.lv - viņi izgatavo pēc izmēriem vai dumvadi-dumvadi.lv. Nu zin, 120 un 110mm, tik maza starpība, der taču! Ja kas, uzliec nelielu pāreju! Jebkurš normāls skārdnieks pagatavos ne tikai to vien...:))) Jā,laba doma, šībera pāreja no skārda un krāsniņa no finiera.:))Super!Māja kā nebijusi pēc 2 iem mēnešiem. Tak iestrādā tajā "liekajā širbā " nedegošo striķi,jeb mello smāķi ,napig tur ...isties tā viena cm dēļ ;DD ··· Šīberis (krāsns): Skurstenis ar šīberi 110 mm lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Gumijas šīberis.. (7)
Vai lūdzu kāds /kāda nezinat ,kur var iegādāties gumijas šīberi -tas gulošam slimniekam būtu labāks..
> Diversija
Kopsummā vērtējot, pamperi ir ļoti labs variants, bet daudz dargāk par pamperiem. Ne visiem tāda iespēja. Gumijas šīberim ir liels minuss- jā laicīgi neizņem no apakšās, tad tiek traucēta asinsrīte, asinvadi tiek iespiesti zem paša slimnieka svara. Kā arī satūru pagrūti noturēt kopā ar šīberi, jo gumija paliek gumija. Plastmasas šīberis daudz labāk,bet jautājums bija par gumijas šīberiem.
Ērtāki slimniekam ir gumijas, bet kopējam - plastmasas šīberi. Ka lai to ņem))
Bet vispar aptiekās ir plašs piedāvājums. Jā cilvēks nedzīvo lielpielsētā, un dzīvesvietā nav noperkams, tad var vnk pasūtīt vietējā aptiekā. Pēc pāru dienam karaļu tronis tiks piegādāts. Piegādes ātrumu izšķir nauda))
domāju labi būt intersēties firmā kas nodarbojas ar medicīnas preču tirgošanu
www.medicinaspreces.lv
Šobrīd ir tādi plastmasas, ar vienu slīpu malu, gana ērti abiem. Un vēl jau ir arī pamperi, ja kas. Ir diagnozes, kurām pamperi tiek kompensēti. Varbūt ir vērts painteresēties.
Bet jā, par gumijas neko nemācēšu teikt. Tik iedomājos, kā ar slimnieka izcilāšanu un kopšanu šajā gadījmā. Traki.
··· Šīberis (krāsns): Gumijas šīberis.. lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu