Pļaujmašīnas

pļaujmašīnas foto attēls

Pļaujmašīnas - jautājumi un diskusijas

Salijis zāles pļāvējs (12)
Sanaca taa, ka pa visiem tiem lietiem biju ara aizmirsusi elektrisko zales plaveju, atvienotu no tikla un tad nu to tur i vejs papurinaja, i lietus kartigi aplaistija. Jautajums ir tads - vai ir drosi lietot sadu "salijusu" zalesplaveju...
ja bail ,tad velc rokā gumijas cimdus kājās elektriķu zābakus un uz priekšu pļavā iekšā Nezinu, kāds viš i bet nu, nedomāju, ka kas briesmigs vareetu buut. Viš jau no apakša pret zāles mitrumu iram pasargāts....tā pat ari diezgan nodrošinātam vaidzeetu buut ar no augšpuses....
Uzliec vecim, gan jau, ka ir kads vāciņs uz pāris skruuveem, kur aci iemest....
Citādi, nu, drošībai jau var saulē, vējā paturēt.....
es nerisketu,,,lai zust labi ilgi.
izmantoju mehanisko-stigu.
Atstāj kādu dienu lai apžūst! Seviški svarīgi lai slēdzis būtu sauss! Ar pārējo nav tik traki! ;) ar fēnu pažāvē...kā matus! ··· Pļaujmašīnas: Salijis zāles pļāvējs lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Ar ko labāk pļaut zāli vidēji lielās platibaas? (17)
Apnika laukos ņemties ar stumjamo rokas pljaveeju un trimmeru, tāpēc ir doma pirkt ko jaudīgāku. jāpļauj apmēram pushektars, no kura 2/3 ir parasts mauriņš, bet 1/3 - diezgan nelīdzena virsma. tā nu sāku meklēt, bet pat speciaalizeetajos...
T25+ uzkarināmais karuseļpļāvējs. Regulāri pļauju aptuveni hektāru, tai skiatā ap puķu dobēm, krūmiem un kokiem. 5 gadu laikā esmu nomainījusi 2 traktoriņus, lai saprastu, ka raiders ir visērtākais. Pat tad, ja tā pļaušanas platums ir nedaudz mazāks kā vienam no iepriekšējiem traktoriem, resurss, jauda, manevrētspējība- nesalīdzināma.
Kā reiz varu teikt, ka raiders labāk paciešs nelīdzenās virsmas kā traktors.
Trimmeri nelietoju vispār.
Raiderim, bez jau pieminētajām priekšrocībām, var arī atseviški nopirkt un pielikt vairākus citus agregātus, kas domāti mauriņu kopšanai, garas zāles smalcināšanai un tt... Manuprāt nāksies šā vai tā izmantot divus variantus- pļaujamo traktoriņu un trimmeri ;) Ar traktorinju vieglaak pljaut lielas platiibas kuraas nav skeerslji (koki, kruumi utt)! Ar raideri labaak piebraukt un appljaut ir shos skeershljus! ··· Pļaujmašīnas: Ar ko labāk pļaut zāli vidēji... lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Pļaujmašīnas remonts (6)
Darbinot pļaujmašīnu no izpūtēja nāk ārā balti dūmi(tas pārkarst],gaisa filtrā paŗādās eļļa.Kas pie vainas?
Simptomu par maz. Ja pārkarst - skaties ventilatoru. Eljljas liimenis nav normaa. Viens no simptomiem ir zemam, 2 - paaraak augstam (it sevishkji ja pljauj sliipumaa)
Katraa zinjaa to paarbaudiit ir visvienkaarshaak.
jeb beigta galva vai virzulis, pārāk daudz eļļas nonāk sadegšanas kamerā Sāc ar to,tava pļaumašīna ir no dārgā gala vai lētā, cik viņai gadu, cik lielus apjomus esi nopļāvis.
Tā neviens TEV neko nevarēs pateikt, vainas var būt ļoti daudz.
Varu pateikt, ja tīri nazi negāz uz sāniem, eļļa satek izpūtējā, tur arī rodas tie baltie dūmi.
Paņem instrukciju un palasi.
zāle ir sakrājusies starp motora apvalku un cilindru.... Ja eļļa nāk pa gaisa filtru, tas nozīmē ka motorā parādās spiediens... tātad, iespējams galvas blīve bojāta, vai galva izmetusies... Dūmiem tad ir maza nozīme, lētāk nopirkt jaunu motoru... (protams, var arī remontēt ;) ) ··· Pļaujmašīnas: Pļaujmašīnas remonts lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Pļaujmašīnas izvēle (23)
Radusies nepieciešamība pirkt zāles pļaujmašīnu.Nezinu kādu pirkt -elektisko vai benzīnieku.Platība ir 1200 kvadrātmetri uz kuras vēl atrodas māja vidēja lieluma.Pļaut tikai mācīšos.Kāda būtu parocīgāka sievietei?Kas būtu jāņem vērā,kādi...
divas aitinjas, kuras pavasarii nopeerc un rudeni apeed. peec daziem gadiem sanaaks arii aadas kazjokam :) Benziina, pashgaajeeju. Priekš tādas platības pietiek ar elektrisko. Kaut gan ja atreikjina nost maaju, dobes, beernus, sunjus utt., tad pietiks arii ar elektrisko :) Ja zālājs ir līdzens un stingrs,un problēmas nesagādās elektrības kabeļa valkāšana pa teritoriju, tad ērtāk varētu būt elektrikais ( nav jārausta striķis, lai iedarbinātu, vienkāršāks apkopēs, vieglāks, tātad ari vieglāk pastumt), bet ja zālājs nav gluds, tad ieteiktu benzīnnieku ar lielākiem riteņiem ,bezīnniekam vēl it tāda laba opcija kā savācējgrozs... ··· Pļaujmašīnas: Pļaujmašīnas izvēle lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu