Mēbeļu pārvietošana

Mēbeļu pārvietošana - jautājumi un diskusijas

Mēbeles pārvadāšana (28)
Kāpēc cilvēki mocas pārvēdot mēbeles veselu ? Jānes divātā, jāievieto palielā auto, mocīšanas liftā, un ja lifta nav vispar vāks. Musdienu mēbeles taču viegli saliekamas un viegli izjaucamas. Es savu tikai izjaukta veidā transportētu - var...
Mūsdienu mēbeles ir tādas - ja vienreiz saliktas, labāk laukā nejaukt, jo otrreiz salikt grūti, to prot tikai speciālisti. musdienas,,,ekonomiski,salokami,maza masina,mocisanas,,,,BLAVIENS!!! tu dzivi spej baudit,jeb tikai grabini,ekonome,skaitlo,taupi un telo ka dzivo,,,???
KUR BAUDA???man gultas matracis 2,2O UZ 2,50 un pie ,,, ka man ja janem neseji,kraveji,liels furgons.tu esi tik garlaicigs,prognozejams,,,fu,fu,fu.
Ha ,garos skapja gabalus pārzāģēt :) un pēc tam salīmēt ,tad jā viens var vest un nest. 13:21,

Te klaji parādās tā dīvainā pasaules uztvere , vakar jau vienā tēmā rakstīju ,ka bail no tām pilsētas pāķienēm ,ka tām acīs tikai skaitītājs griežas ,par ne par ko citu nav spējīgas domāt , visas vērtības naudā.

Ja cilvēkam rokas aug no pakaļas ,tad gan labāk izlīdzēties ar naudu , bet ir vēl starp mums radošie , kas paši visu spēj , un viņi izbauda to ko dara , viņi tajā brīdī nedomā ne par iztērēto laiku ,kur nu vēl par naudu , viņam ir nodarbe ,viņš ir priecīgs par to ,ko dara.

Ir liela atšķirība , vai tu pats mežā salasi sēnes , vienlaikus izkustējies svaigā gaisā ; un pavisam cits ,kad pieripo savā glaunajā džipā vai limuzīnā pie tirgus plača un nopērc tās sēnes no tantiņas un pēc tam dodies uz smirdīgu treniņzāli paskriet uz trenažiera. Tā visa ir karma , visur izlīdzas ar naudu , ka tik pirkstiņš nenokrīt ,un pēc tam brīnās ,kādēļ veselība čupā , visādas mistiskas problēmas ,kādas mūsu senčiem pat sapņos nerādījās.

Un kas vainas skaliņiem un paštaisītām svecēm!? Tas ir romantiski , bet ko es te smalkai dāmai par romantiku stāstīšu , viņa pasauli uztver tikai cipariņos.

Tieši tādēļ jau esmu viens , ka tos staigājošos skaitītājus saožu pa gabalu ,un ap mani tikai tādas vien spieto ,tādēļ esmu iemācījies oriģināli atšūt. Atliek tikai paņaudēt un pašas aizmuks , jo tās mednieces nav ar pacietību apdāvinātas, ātri zaudē interesi un metas medīt nākamo ,ātri masku nomet.
Nu ja,labas lietas/mantas prasa atbilstošu pieeju! Tāpat ar cilvēkiem. Cienu vērtības....lai arī tas nav modē! ··· Mēbeļu pārvietošana: Mēbeles pārvadāšana lasīt visu diskusiju (28 atbildes) –»
Skapja pārvietošana. (10)
Kā labāk parvietot skapi, izņemt visas dŗebes laukā, un aizslidināt uz kartupeļu mizām uzliktu vai uz koka ripulīšiem?
Atkarībā no grīdas seguma. Labi slīd uz speķa ādiņām. Jā,nogriezt taisni kartupeļi 4.gab. Uz vilnas zeķēm arī slīd. Slidināt vajag uz cūkas/speķa ādām. ir tadi strikki-rokturi. Pannem katraa galaa , divi viiriessi, un viss. Ir arii speciaali meebellu sliidinaassanas paliktniissi, paardod meebellu veikalos . ··· Mēbeļu pārvietošana: Skapja pārvietošana. lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu